هالی هل AG بر به راه اندازی جنایی پروب به آمازون

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) درخواست وزارت دادگستری برای راه اندازی یک پرونده جنایی به آمازون با استناد به ادعاهای ساخته شده در گزارش اخیر اخبار که آنلاین غول خرده فروشی مشغول است در “درنده و انحصاری با داده های به ساخت و حفظ انحصار است.”

وال استریت ژورنال گزارش شده در آوریل 23 که آمازون با استفاده از داده ها از فروشندگان شخص ثالث به منظور توسعه رقابت محصول بر خلاف خود شرکت سیاست. این روزنامه اشاره کرد 20 کارمندان سابق از آمازون خصوصی-برچسب کسب و کار و اسناد آن بررسی شده که گفته میشود نشان داد چنین شیوه.

“این شیوه نگران کننده برای آمریکا کسب و کارهای کوچک حتی تحت شرایط عادی” هالی نوشت: در نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr در روز سه شنبه (pdf).

هالی گفت: نوع داده های آمازون قادر به دسترسی به شمار یک تهدید بزرگ به رقابت و مقایسه با داده های قابل دسترسی توسط فروشگاه های خرده فروشی سنتی. در حالی که عادی آجر و ملات فروشگاه های دسترسی به داده ها از قبیل محصولات است که خریداری شده و یا زمانی که آنها خریداری خرده فروشان آنلاین مانند آمازون می تواند جمع آوری اطلاعات بسیار بیشتر است.

او گفت: خرده فروشان آنلاین می توانید پیگیری چه مدت توجه یک فرد باقی می ماند در یک صفحه محصول که ویژگی های جذب یک فرد و تصاویر یک فرد views.

“آمازون ظرفیت برای جمع آوری داده ها مانند یک آجر و ملات خرده اتصال یک دوربین به هر مشتری پیشانی,” او گفت:.

او گفت که این نوع از شیوه های ادعا شده در وال استریت ژورنال در مقاله ای را به مقدار تخلف تحت فدرال قانون ضد تراست.

“هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک مجبور شده اند به حالت تعلیق در فروشگاه های خرده فروشی و به جای تکیه بر آمازون به دلیل خاموش شدن ناگهانی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آمازون گزارش داده شیوه یک تهدید وجودی که ممکن است به جلوگیری از این کسب و کار برای همیشه از دوره نقاهت,” او اضافه شده است.

این غول تکنولوژی بارها گفت که از آن استفاده نمی کند و شخص ثالث فروشندگان داده های به ساخت و فروش محصولات خاص خود را دارد. این شرکت قبلا گفته یک خانه ضد تراست فرعی (pdf) از آن استفاده نمی کند و اطلاعات را از فروشندگان شخص ثالث به منظور توسعه محصولات خاص خود را دارد اما آن را با استفاده از مجموع اطلاعات در سطح.

هالی اشاره در نامه خود که استفاده از مصالح در سطح داده ها می تواند مخل به رقابت گفت که “اطلاعات جمع هنوز هم می تواند فعال آمازون برای ایجاد و یا تحکیم انحصار قدرت است.”

“با استفاده از اطلاعات جمع فقط بدان معنی است که زمانی که آمازون با استفاده از داده ها برای ایجاد تقلیدی محصولات آن مضرات متعدد کسب و کارهای کوچک به جای فقط یک” سناتور نوشت.

آمازون سخنگو گفت: عصر فردا در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که آن را به شدت ممنوع کرده است “کارکنان از استفاده غیر عمومی فروشنده-اطلاعات خاص به تعیین که محصولات برچسب های خصوصی برای راه اندازی.”

“در حالی که ما باور نمی کنیم که این ادعا ساخته شده توسط وال استریت ژورنال دقیق ما را به این اتهامات بسیار جدی و راه اندازی تحقیقات داخلی” این سخنگو گفت.

هالی آخرین نماینده مجلس به افزایش نگرانی ها در مورد ادعاهای ساخته شده در اخبار گزارش. قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler (D-n. y.) و آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David N. Cicilline (D-R. I.) نیز نظرات مشابه هفته گذشته است.

“اگر این گزارش موجب نگرانی عمیق در مورد آمازون ظاهری عدم خلوص قبل از این کمیته در مورد یک موضوع است که مرکزی برای تحقیق ما,” Nadler در بیانیه ای گفت:.

“در آمازون شاهد به نظر می رسد به تحریف جنبه های کلیدی از آمازون شیوه های کسب و کار در حالی که با حذف اطلاعات مهم در پاسخ به اشاره كردم. در بدترین حالت شاهد آمازون ارسال به صحبت طرف آن ممکن است به دروغ کنگره” Cicilline گفت.

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: این بخش با دریافت این نامه و در حال بررسی آن است.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im