دانشگاه هاروارد و رئیس جمهور و همسرش تست مثبت برای ویروس جدید از چین

لارنس Bacow رئیس جمهور از دانشگاه هاروارد گفت: دانشجویان و استادان است که او آزمایش مثبت برای CCP virus باعث می شود که COVID-19 بیماری است.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

Bacow گفت: در نامه ای به جامعه مدرسه است که همسرش Adele همچنین آزمایش مثبت برای بیماری.

“ما شروع به تجربه علائم در روز یکشنبه—اولین سرفه پس از آن تب و لرز و درد عضلانی—و تماس با پزشکان ما در روز دوشنبه. ما مورد آزمایش قرار گرفتند دیروز و فقط دریافت نتایج چند دقیقه پیش. ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این خبر با همه شما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او نوشت.

نه Bacow و نه همسر او می دانم که چگونه آنها قرارداد ویروس; بیماران محدود تماس با دیگران شروع 14 مارس ، هر کسی که تا به حال تماس در دو هفته گذشته با Bacows باید در تماس با مقامات بهداشتی یا پزشک خود.

هر دو Bacow و همسر خود جدا در خانه و با تمرکز بر گرفتن سالم است.

Epoch Times Photo
لارنس Seldon Bacow صحبت می کند به او معرفی شده است به عنوان دانشگاه هاروارد 29 جمهور در یک کنفرانس خبری در کمبریج ماساچوست در فوریه. 11, 2018. (پل Marotta/گتی ایماژ)

“این ویروس می تواند هر کسی وضع کم است. همه ما باید هوشیار و نگه داشتن دستورالعمل های زیر را برای محدود کردن تماس با ما با دیگران است. خود اقدامات سریع در طول چند هفته گذشته برای پاسخ به نیازهای جامعه ما را به انجام برسانند ما ماموریت آموزش و به دنبال تحقیقاتی که زندگی را نجات دهد—باید نقل مکان کرد و من عمیقا و به من فوق العاده ممنون و افتخار” او نوشت.

“من امیدوارم که برای دیدن به عنوان کمی از شما در وضعیت ما به عنوان امکان پذیر است و من مصرانه از شما را به ادامه به دنبال راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی و مشاوره و سفارشات از مقامات دولتی ما.”

Bacow, 69, است 29th جمهور هاروارد, پیوستن به مدرسه پس از خدمت به عنوان رئیس جمهور از دانشگاه تافتز. او و همسرش ملاقات با رهبر چین در پکن در 20 مارس 2019. ویروس جدید در چین آغاز شده و در اواخر سال گذشته و هنوز آلوده کردن مردم در کشور است.

از مارس 23, ماساچوست دانشگاه هاروارد که در آن واقع شده است, تا به حال 777 تایید موارد از جمله 99 از یک Biogen کنفرانس و افرادی که در تماس با شرکت کنندگان. نه مرگ و میر در کشور فوت کرده اند در دولت از COVID-19.

موارد در سراسر ایالات متحده در صدر 49,000 روز سه شنبه با مرگ و میر حدود 1.3 درصد است. بخش عمده ای از این موارد در ایالت نیویورک که شاهد افزایش بیش از 4,500 یک شبه.

ویروس اعتقاد بر این است در درجه اول از فرد به فرد منتقل طریق قطرات تنفسی منتشر شد زمانی که یک فرد آلوده عطسه یا سرفه. دست زدن به سطوح آلوده و سپس دست زدن به یک چهره نیز می تواند منجر به این بیماری است.

کارشناسان توصیه به مردم برای جلوگیری از جمعیت اغلب شستن دست و به طور منظم تمیز کردن اشیاء و سطوح.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im