دانشگاه هاروارد در حال حرکت است کلاس های آنلاین و گفتن دانش آموزان به بازگشت پس از رخصتی بهار به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در کشور همچنان رو به افزایش است.

با توجه به آیوی لیگ علمی مدرسه, تقویم, رخصتی بهار رسما آغاز می شود در تاریخ 16 مارس به پایان می رسد و در مارس 22. روز پس از آن دانش آموزان انتظار می رود به ماندن در خانه و حضور در کلاس های خود را از راه دور.

این تصمیم به عنوان شهردار بوستون مارتی والش روز سه شنبه تایید کرد که این شهرستان در حال حاضر دارای هشت presumptive مثبت و تایید موارد COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود. این مورد تایید شده است که یک دانشجو از دانشگاه ماساچوست بوستون که در حال سفر به ووهان, چین.

این شهر نیز لغو امسال رژه روز سنت پاتریک بود که برنامه ریزی شده برای 15 مارس. روشن است که اگر 20 آوریل ماراتن بوستون معلق خواهد شد و همچنین.

“هدف از این تغییرات است که برای به حداقل رساندن نیاز به جمع آوری در گروه های بزرگ و صرف زمان طولانی در مجاورت نزدیک با یکدیگر در فضاهای مانند کلاس های درس و سالن های غذاخوری و ساختمان های مسکونی” هاروارد جمهور لارنس Bacow در بیانیه ای گفت به اعضای جامعه مدرسه.

دانشگاه هاروارد دانشگاه باقی خواهد ماند و باز با “اقدامات مناسب برای حفاظت از سلامت جامعه” با توجه به این بیانیه. Bacow همچنین نوشت که دانشگاه هاروارد در حال حاضر دلسرد غیر ضروری تجمعات بیش از 25 نفر یک تغییر از قبل هدایت به تجدید نظر در حوادث از 100 یا بیشتر.

هفته گذشته دانشگاه هاروارد لغو Jamal یک رویداد سالانه است که اجازه می دهد تا دانش آموزان آینده نگر حال حاضر به دیدار با دانشجویان و استادان شرکت در کلاس و تور پردیس. به جای آن با یک سری از رویدادهای آنلاین و فیلم ها به نام “مجازی Jamal” با توجه به روزنامه دانشجویی دانشگاه هاروارد زرشکی. Jamal گذشته لغو شد در سال 2013 زمانی که اجرای قانون ماموران با انجام تعقیب و یکی از بمب گذاری در ماراتن بوستون مظنون است.

دیگر مدارس آیوی لیگ در انگلستان نیز اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

روز دوشنبه در مدت کوتاهی پس از نیوجرسی فرماندار فیل مورفی اعلام وضعیت اضطراری در ایالت دانشگاه پرینستون اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری کلاس های آنلاین پس از شکستن بهار و دانش آموزان را تشویق به ماندن در خانه در طول آن دوره از زمان.

در ضمن در نیویورک دانشگاه کلمبیا اعلام کرد که کلاس خواهد بود میزبانی آنلاین شروع چهارشنبه و از طریق اولین هفته پس رخصتی بهار. کلمبیا بسته شد و پردیس دوشنبه و سه شنبه پس از یک از اعضای جامعه مدرسه بود در معرض COVID-19. که فرد آزمایش منفی به این ویروس را در خود قرنطینه برای 14 روز گزارش روزنامه دانشجویی Columbia Daily Spectator.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de