سخت ضربه استان کبک و انتاریو در ادامه به صورت سوال در مورد ramping تا COVID-19 تست

آخرین:

مقامات بهداشت در استان در حال باز کردن coronavirus تست و گفت که از شنبه هر کسی که با این نسخهها کار در خارج از خانه خواهد بود قادر به گرفتن یک COVID-19 آزمون — حتی اگر آنها نمی, نشان دادن علائم.

“ما نسبتا کم COVID فعالیت و که در آن ما می خواهیم به آن را نگه دارید” رئیس پزشکی سلامت افسر دکتر شهاب ثاقب گفت که مقامات منتشر شده یک لیست گسترده ای که می تواند آزمایش می شود از جمله افراد بستری در مراقبت های بهداشتی و امکانات افرادی که ضعف سيستم ايمنی و بی خانمان.

ساسکاچوان به گزارش هفت مرگ و میر به تاریخ. استان گزارش شده 620 coronavirus موارد با 494 از آن موارد در نظر گرفته شده بهبود بسیاری از موارد جدید در شمال و شمال دور مناطق.

تغییر در ساسکاچوان می آید به عنوان سخت-آمار انتاریو و کبک در ادامه به صورت سوال در مورد ramping تا تست.

وقتی پرسیده شد که در مورد یک پتانسیل موج دوم از عفونت در پاییز یا زمستان نخست وزیر جاستین ترودو گفت: با نگاه به آینده دولت او متمرکز شده است که چگونه به سرعت تجدید حیات می تواند موجود و کنترل می شود.

“به همین دلیل دولت فدرال به شدت در پیشنهاد خود به استان برای حمایت از آنها در انبوه پوسته پوسته شدن تست ظرفیت و … قرارداد ردیابی ظرفیت,” او گفت: “در طول جلسه توجیهی روزانه خارج Rideau کلبه.

سازمان دیده بان | ترودو می گوید هر شعله ور شدن یو پی اس در COVID-19 موارد باید پاسخ داده به سرعت:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید مکالمات در ادامه با premiers به مقیاس COVID-19 تست به عنوان مستندات سهولت و اقتصاد شروع بازگشایی. 1:21

ترودو گفت: او را به صحبت کردن با هنرپیشه ی برجسته ی پنج شنبه شب در مورد تست و چگونه اتاوا می تواند کمک به افزایش ظرفیت که در آن مورد نیاز است.

“ما نمی خواهیم لجستیکی و یا محدودیت های مالی به نگه دارید در هر نقطه در این کشور برگزار می شود از انجام تمام تست که لازم است.”

در جلسه روز پنج شنبه, Ontario برتر داگ فورد گفت که او نا امید است که تست اهداف برآورده شده اند در استان است.

“ما نمی تونم فقط به آزمایش افراد با علائم” او گفت:. فورد گفت که او می خواهد به گسترش آزمایش برای کسانی که کار در بخش خودرو در پردازش مواد غذایی و بیشتر. “تا زمانی که ما که نمی تونیم از دست ما در اطراف کل سیستم.”

تعداد آزمون تکمیل شنبه در انتاریو 10,506 پس از سه روز از اعداد زیر 10,000. وجود دارد 7,382 تکمیل سه شنبه 5,813 روز دوشنبه و 9,155 در روز یکشنبه. هفته گذشته تعدادی از آزمایشات در محدوده مورد 14,000 به بیش از 18,000 هر روز.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر توصیه می شود در روز چهارشنبه است که مردم در مناطق با COVID-19 پوشیدن ماسک زمانی که آنها در فضاهای که اجازه نمی دهد به صورت فیزیکی مناسب فاصله. ماسک هدایت به معنای مکمل های موجود در بهداشت عمومی اقدامات مانند شستن دست و سرفه آداب و فیزیکی, فاصله, تام گفت: او به عنوان توضیح داده شده تغییر.

نیروهای کانادایی اعضای آلوده

نیروهای مسلح کانادا روز پنجشنبه گفت که 28 نظامی اعضای دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از اعزام به کمک در مراقبت دراز مدت امکانات در انتاریو و کبک.

نزدیک به 1700 عضو از نیروهای مشغول به کار در خانه های سالمندان که در آن به کارکنان به طور منظم غرق شده اند رمان coronavirus. آنها در حال کار در 25 دراز مدت مراقبت از خانه در کبک و پنج در انتاریو بیشتر در نقش پشتیبانی مانند تمیز کردن خدمت مواد غذایی و کمک به ساکنان اساسی نیاز دارد.

سازمان دیده بان | آنچه ارتش انجام شده است و در دراز مدت مراقبت از خانه:

سرهنگ-سرهنگ جیمز استاکر توضیح می دهد که چه وظایف سربازان کانادایی در حال مصرف در داخل تسهیلات مراقبت دراز مدت و چگونه آنها رانده شده توسط میل به خدمت می کنند. 7:33

همانطور که از 6:30 p. m. و در روز پنج شنبه وجود دارد 81,324 تایید و presumptive coronavirus موارد در کانادا با 41,728 از آن موارد در نظر گرفته بازیافت و یا حل و فصل شود. یک CBC News چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بر اساس استانی coronavirus گزارش منطقه ای بهداشت و درمان داده و CBC گزارش شده بود در 6,250.

رمان ویروس SARS-CoV-2 اولین ظهور در چین در اواخر سال 2019 است و پس از گسترش در سراسر جهان باعث ویرانگر شیوع زور زدن سیستم های سلامت و باعث عظیم اقتصادی انجام دهند. این ویروس باعث بیماری به نام COVID-19 و در حالی که محققان در حال جستجو برای تاریخ وجود دارد ثابت شده هیچ درمان یا واکسن.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا است که بسته شدن آن استانی campsites به افراد غیر مقیم برای تابستان. هر کسی از خارج از استان با یک شرط باید تماس B. C. پارک برای دریافت بازپرداخت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

مقامات بهداشت در آلبرتا گزارش 33 جدید کروناویروس موارد و چهار میر پنج شنبه. در کلگری شهردار ناهید jasper de valk اعلام e-اسکوتر را در خیابان ها و در دسترس برای اجاره و حمل و نقل عمومی نخواهد بود پارک شده برای تابستان ایده شناور توسط jasper de valk را همتای در ادمونتون این هفته است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

ساسکاچوان کافه ها و رستوران ها خواهد بود قادر به بازگشایی ژوئن 8, اما تنها در 50 درصد ظرفیت است. ورزشگاه و سایر امکانات تناسب اندام و همچنین به عنوان انواع مختلفی از خدمات شخصی نیز مجاز به رزومه همان روز همه بخشی از استان فاز 3 از بازگشایی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

سازمان دیده بان | Sask. برتر اسکات معارف میسازد این طرح به صورت فاز 3 بازگشایی:

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت اطلاعات چه خواهد باز زیر مرحله بعدی بازگشایی میله میله برای ژوئن 8. 1:08

مانیتوبا برتر برایان Pallister می گوید: این استان با توجه به شروع زود هنگام برای سال تحصیلی. همچنین به دنبال آن است در اجازه می دهد دسترسی به استخر و ورزشگاه و محدود سفر به مانیتوبا شمالی به عنوان بخشی از آن بعد بازگشایی فاز هر چند هیچ تاریخ متصل بود به این پیشنهاد است. منیتوبا است که اجازه می دهد آزاد اسلامی تا 50 نفر و داخل سالن تجمعات تا 25 از جمعه با فاصله فیزیکی اقدامات در محل. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

انتاریو گزارش 413 جدید کروناویروس موارد در پنجشنبه آوردن کل استانی به 24,187 با 18,509 از آن موارد ذکر شده به بهبود و یا حل و فصل شود. وزیر بهداشت کریستین الیوت گفت: این استان نیاز به دیدن ادامه روند رو به پایین در تعداد موارد جدید قبل از ادامه به مرحله بعد از بازگشایی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

سازمان دیده بان | الیوت میسازد معیار برای حرکت انتاریو از فاز 1 به فاز 2 از بازگشایی:

وزیر بهداشت کریستین الیوت می گوید: وجود چهار ملاحظات کلیدی در هنگام باز کردن و یا بیشتر محدود کردن فعالیت در انتاریو است. 1:42

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید روز تابستان اردوگاه باز خواهد شد ژوئن 22. او می گوید گروه از بچه ها کوچکتر خواهد بود و پس از این استان نیاز بیشتر مشاوران و فیزیکی فاصله خواهد داشت. از جمعه مردم در کبک خواهد بود قادر به جمع آوری در گروه های تا 10 نفر است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

نیوبرانزویک را تمدید کشش با جدید کروناویروس موارد به پایان رسید در روز پنج شنبه به عنوان مقامات بهداشتی اعلام یک مورد جدید. این خبر یک روز پس از نخست وزیر گفت که او با توجه به کاهش این استان است ممنوعیت موقت کارگران خارجی به عنوان کارفرمایان در صورت کمبود نیروی کار. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

سازمان دیده بان | سفر حباب در نظر گرفته شده برای مناطق با تعداد کم از COVID-19 موارد:

برخی از مناطق با کم COVID-19 نفر از جمله برخی از استان های کانادا, با توجه به ایجاد به اصطلاح سفر حباب به مردم اجازه می دهد به حرکت آزادانه در این مناطق اما کارشناسان می گویند این مفهوم دارای معایب بسیاری است. 1:59

در نوا اسکوشیا دانشگاه Dalhousie اعلام کرد که در حال حرکت است اکثر کلاس های آنلاین برای سقوط. رئيس دانشگاه گفت: برنامه هایی مثل پزشکی و دندانپزشکی و کشاورزی را هنوز هم اتفاق می افتد offline اما با بهداشت عمومی اقدامات در محل. استان گزارش یکی جدید کروناویروس مورد و یک مرگ در پنجشنبه آوردن استانی تلفات به 58. اکثریت قریب به اتفاق از coronavirus مرگ و میر در این استان مرتبط شده اند به Northwood مراقبت از خانه در هالیفاکس. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

بسیاری از جزیره پرنس ادوارد کسب و کار در حال گرفتن مجموعه به بازگشایی فردا به عنوان استان حرکت به فاز 2 خود را بازیابی. وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در P. E. I. پنج شنبه. همه 27 نفر در استان حل و فصل شده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور در حال حاضر رفته دو هفته بدون هیچ گونه جدید موارد گزارش شده از coronavirus مقامات روز پنجشنبه گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوفاندلند که در آن رهبر نیوفاندلند و لابرادور زبان انگلیسی مدرسه منطقه است گفت: آن را خیلی زود به می گویند که آیا دانش آموزان در کلاس های درس خود را در ماه سپتامبر.

سازمان دیده بان | اپیدمیولوژی ارائه می دهد مشاوره در برجسته مسائل مربوط به COVID-19:

دکتر دیوید Fisman موجب اقتدار ساسکاچوان گسترده جدید تست رژیم و پاسخ سوال “می توانید ماسک بود مفید است؟” 8:55

یوکان رو به گسترش است یک برنامه ای است که ارائه می دهد برای کمک به کسب و کار است که باید دیده شود, درآمد, رها 30 درصد یا بیشتر طول coronavirus بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

سازمان دیده بان | Bolsonaro به حداقل می رساند COVID-19 خروش در برزیل, ترویج هیدروکسی کلروکین:

تعداد coronavirus موارد صعودی در برزیل اما رئیس جمهور Jair Bolsonaro همچنان برای به حداقل رساندن این وضعیت است. Bolsonaro نیز دفاع از استفاده از هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده درمان نیز ترویج شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. 2:01

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de