هنک Steinbrenner, New York Yankees مالک می میرد در 63

New York Yankees مالک هنری “هنک” Steinbrenner درگذشت صبح روز سه شنبه در خانه اش در ویکی فلوریدا “از دیرینه موضوع سلامت” تیم گفت. او 63.

“هنک بود واقعی و روح آرام که ارزشمند روابط عمیق او شکل گرفته و با کسانی که نزدیک به او” این Steinbrenner خانواده گفت: در این یانکی’ در بیانیه ای. “او معرفی شده به سازمان یانکیز در سن بسیار جوان و عشق خود را برای ورزش و رقابت ادامه داد: برای سوزاندن درخشان در طول زندگی اش.”

“هنک می تواند مستقیم و صریح اما در همان گفتگو نشان دادن حساسیت و نور دلی. بیش از هر چیز او یک نمونه تنظیم برای همه ما در چگونه به راحتی او زندگی خود را با بهره گیری از احساسات شخصی و حرفه. ما عمیقا غمگین به او را از دست داده و انجام خواهد شد حافظه خود را با ما همیشه.”

Steinbrenner پسر ارشد اواخر سابق Yankees اصلی صاحب George M. Steinbrenner سوم شد و در 13 فصل به عنوان یک شریک است و خود را در 11 فصل به عنوان co-رئیس.

Epoch Times Photo
صاحب جورج Steinbrenner از نیویورک یانکیز مذاکرات با پسر خود هنک در یک بازی در برابر فیلادلفیا فیلیز در جورج Steinbrenner زمینه در تمپا ، در تاریخ 1 آوریل 2009. (آل Messerschmidt/گتی ایماژ)

او درگیر شد, بازیکن به طور مستقیم در مذاکرات و استخدام بازیکن و مسئول نظارت بر باشگاه های کسب و کار و عملیات بیس بال.

Steinbrenner است جان سالم به در برد چهار فرزند دختر ژاکلین و جولیا و فرزندان جورج مایکل IV و جان; یکی از نوه, Anabel و خود را خواهر و برادر جنیفر جسیکا و هال.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de