بمبئی: بمبئی سابق کمیسر پلیس Rakesh ماریا ادعا کرده است که Lashkar-e-Taiba (اجازه) برنامه ریزی برای پروژه 26/11 بمبئی حمله تروریستی به عنوان یک مورد ‘هندو ترور و تروریستی پاکستان محمد اجمل Kasab اسکریپت شد به مرگ به عنوان سمیر Chaudhari در بنگلور.

در خاطرات خود اجازه دهید به من می گویند آن را در حال حاضر منتشر شده در دوشنبه, Rakesh ماریا می گوید پاکستان InterServices اطلاعاتی (ISI) و اجازه دهید بودند در تلاش برای از بین بردن Kasab در زندان او به عنوان کلید شاهد ارتباط آنها را با حمله کند. داود ابراهیم را وظیفه بود با از بین بردن او در زندان است.

در حالی که توصیف بیایید طرح به پروژه 26/11 حمله به عنوان “هندو ترور’ ماریا می نویسد: “اگر همه چیز رفت و با توجه به طرح Kasab فوت کرده اند به عنوان سمیر Chaudhari و رسانه ها را مقصر ‘هندو تروریست ها برای حمله است.”

ترور سازمان نیز کاشته کارت شناسایی جعلی با آدرس تروریست ها ،

در این عکس از Kasab منتشر شد پس از حمله تروریستی ماریا می نویسد: “این کاردست مرکزی سازمان. بمبئی پلیس تلاش سخت به افشای هر گونه اطلاعات به رسانه ها ترس برای امنیت کشور.”

در عکس Kasab دیده می شد با پوشیدن یک موضوع در راست خود مچ دست از نوع فرسوده توسط هندوها. این باعث شد بسیاری به این باور است که نظریه عاملان برنامه ریزی شد به سرزنش 26/11 حملات را به عنوان “هندو ترور’.

“وجود دارد که جیغ, عناوین روزنامه ها ادعا چگونه هندو تروریست ها حمله کرده اند بمبئی. بیش از حد بالا تلویزیون و روزنامه نگاران را ساخته اند یک beeline برای بنگالور به مصاحبه با خانواده و همسایگان. اما افسوس که آن کار نمی کند که راه و در اینجا او اجمل امیر Kasab از فریدکت در پاکستان” ماریا می گوید: در این کتاب است.

Tukaram Omble را قهرمانی

Rakesh ماریا نیز می گوید که شهید بمبئی پاسبان Tukaram Omble را شاهکار قهرمانانه گرفتن Kasab زنده شد کلید برای مهار این طرح است.

با توجه به کتاب “Kasab پیوست صفوف اجازه دهید به ارتکاب سرقت و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با جهاد. مثل این بود که تلقین که Kasab ساخته شده بود به این باور است که مسلمانان مجاز به ارائه namaaz در هند است.”

او نتیجه شوکه هنگامی که خود را مراجعه به یک مسجد در نزدیکی مترو سینما تسهیل شد, ماریا اشاره در این کتاب است.

با توجه به سابق پلیس رسمی Kasab داده شد هفته ترک و Rs 1.25 لاخ قبل از ارسال در ماموریت حمله به بمبئی.

او (Kasab) پول به خانواده اش برای عروسی خواهرش او می افزاید.

در یکی از وحشتناک ترین حملات تروریستی در این کشور سابقه 166 نفر کشته شدند و بیش از 300 زخمی به 10 به شدت مسلح تروریست از پاکستان ایجاد ضرب وشتم در بمبئی در نوامبر 26, 2008.

Kasab the lone تروریستی دستگیر زنده به دار آویخته شد به مرگ در نوامبر 21, 2012.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im