WORKERS. Migrant workers are seen walking next to a construction site in the Qatari capital Doha on December 6, 2016. AFP photo

کارگران. کارگران مهاجر دیده می شود راه رفتن در کنار یک سایت ساخت و ساز در قطر دوحه در دسامبر 6, 2016. AFP photo

قطر – میلیون ها نفر از کارگران مهاجر در سراسر خلیج فارس در صورت قطعیت به عنوان میزبان کشورهای قفل کردن کارفرمایان خودداری دستمزد و یا دموکراسی و زوائد آن و سخت coronavirus مهار اقدامات منجر به تبعید و حبس.

“ما شده ایم در lockdown برای طی 8 تا 10 روز پس ما نمی دانیم که آن را به پایان خواهد رسید” گفت: یک زن 27 ساله در پاکستان مهندس در قطر آغاز هفته دوم تحت قرنطینه اجباری. (بخوانید: قطر گزارش اولین coronavirus مرگ, فارس, تلفن 11 بازدید)

موضوع اصلی ما در حال حاضر مواجه مواد غذایی است. دولت ما با ارائه مواد غذایی, اما تنها پس از چند روز – و چیزهای کوچک تنها.”

او در میان دهها هزار نفر از کارگران به شدت محدود به دوحه صنعتی منطقه پس از ده ها تن در یقه آبی منطقه آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس.

گروه های حمایت از جمله دیده بان حقوق بشر (HRW) و عفو بین الملل هشدار می دهند که تنگ اسکان و بهداشت ناکافی خطر اندازد کارگران مهاجر در سراسر خلیج فارس که ممکن است از دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

آنها همچنین در صورت رفتن حقوق پرداخت نشده و خودسرانه اخراج و یا تبعید – یک نتیجه است که می تواند فاجعه طلسم برای خانواده ها در صفحه اصلی وابسته به درآمد خود را.

‘در حال حاضر محروم’

“کارگران مهاجر در خلیج فارس در حال حاضر محروم (کمتر) کار سیستم حکومت است که به کارفرمایان بیش از حد قدرت بیش از کارگران مهاجر و درایوهای خود سوء استفاده و بهره برداری” بشر خلیج فارس محقق Hiba Zayadin به خبرگزاری فرانسه گفت.

“کشورهای خلیج فارس باید در بالا و فراتر از آن در معرفی اقدامات برای جلوگیری از گسترش این ویروس در ایران اقامت و مهاجر بازداشتگاه.”

با منطقه تا کنون گزارش از 3200 مورد از این بیماری عفو گفت که کارگران “به دام افتاده در اردوگاه” به ویژه آسیب پذیر و پایدار که شرایط اجتماعی فاصله غیر ممکن است.

کارگران خارجی در منطقه نفت خیز خلیج فارس منطقه عمدتا از بنگلادش و هند و نپال و پاکستان حساب برای حدود 10 درصد از تمام مهاجران در سراسر جهان است.

بسیاری از کسانی که صحبت می کرد به خبرگزاری فرانسه می گویند که آنها در حال حاضر نگرانی خود را از سلامت و امنیت شغلی است.

عربستان سعودی دریافت پرداخت می شود و ترک

برخی از کارگران در عربستان سعودی به 10 میلیون جاست کارگران شکایت کرده است که آنها مورد نیاز کارفرمایان به کار در حالی که عربستان سعودی اجازه داده شد پرداخت قرنطینه را ترک کنند.

یکی گفت: به او گفته شد به شرایط مرخصی بدون حقوق اگر او احساس ناخوشی اما تصمیم گرفتند به کار ادامه خواهد داد.

“بسیاری از کارگران در بخش خصوصی رنج می برند با توجه به بسته شدن بسیاری از بخش ها به عنوان بسیاری از صاحبان نیروی کارگران را به نشستن در خانه های خود بدون حقوق و دستمزد” یک دیپلمات مستقر در ریاض گفته است.

“و با وجود پادشاهی پرداخت غرامت به بخش خصوصی صاحبان و استفاده از آن برای پوشش ضرر و زیان خود را با توجه به بسته شدن بدون مراقبت برای کارگران است.”

پس از عربستان سعودی, امارات متحده عربی میزبان خلیج فارس دومین مهاجر نیروی کار با 8.7 میلیون دلار توسط کویت با 2.8 میلیون نفر است.

در کویت Um Sabrine یک مصری, مدیر سالن زیبایی, گفت که او خواهد پرداخت نمی شود چرا که دولت بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

در حالی که او قصد دارد به شکایت کارفرما بسیاری در منطقه هستند و تمایلی به صحبت کردن برای ترس از اقدامات تلافی جویانه. دیگران بر این باورند که وضعیت سلامت بدتر است در کشورهای خود.

جام جهانی رول در

گاز غنی از قطر رکورد در نیروی کار مهاجر بوده و در زیر نور افکن پس از آن موفق به کسب حق میزبانی 2022 جام جهانی با 7 جدید استادیوم های فوتبال را به عنوان به خوبی به عنوان آسمان خراش های قوی ساخته شده توسط ارتش از کارگران خارجی.

نود درصد از قطر 2.75 میلیون نفر در حال شرح. بسیاری از کشورهای در حال توسعه و کار بر روی پروژه های مرتبط با مسابقات – ورزشگاه ساخت و ساز همچنان ادامه دارد و حتی به عنوان کسب و کارهای دیگر را توقیف.

حقوق گروه قبلا با انتقاد از شیوه کار در قطر است که در پاسخ با طرح به منظور افزایش رفاه کارگران. اما مستند از پرجمعیت منطقه صنعتی کشیده شده موشکافی.

“آنها شناسایی یک زمین-صفر و آن را بسیار آسان را برای آنها را به آن را تعطیل کند به سرعت گفت:” یک دیپلمات غربی.

“آنها آن را انجام داده اند اگر آن را به حال شده جایی در مروارید? من نمی دانم” او افزود: با اشاره به یک جزیره مصنوعی محبوب با مهاجران ثروتمند.

قطر مقامات اصرار داشت هفته گذشته آب بندی از منطقه در حال حاضر حلقه دار توسط پلیس ضروری بود برای صرفه جویی در زندگی می کند. آنها همچنین می گویند که آب گرفتگی منطقه با منابع پزشکی و متعهد به پرداخت حقوق از دست رفته.

“من می ترسم’

سازمان بین المللی کار سازمان دوحه گفت که چندین کارفرمایان حال انتقال کارکنان به بزرگ تر دارد ٬ بیش از ترس شرایط تنگ می تواند جوجه کشی, ویروس, در حالی که دیگران را بهبود بهداشت.

یک سری لنکایی سوپر مارکت کارگر 23 ساله گفت: جمعی ویلا بود بررسی و تمیز در پاسخ به COVID-19 اما اضطراب همچنان ادامه داشت.

“من دلتنگ – مادر من را نگه می دارد من را به عقب می آیند.”

یکی ترکیه فروشنده 49 گفته او خود جدا به عنوان یک اقدام احتیاطی بود و در مرخصی بدون حقوق.

“من می ترسم به ویروس” گفت: مردی که مانند بسیاری از, خلیج فارس, شرح, است که فاقد شرایط لازم برای بیمار پرداخت.

حداقل 20 نپال مهاجر کارگران اخراج شدند توسط قطر برای نادیده گرفتن مهار قوانین مقامات نپال به خبرگزاری فرانسه گفت حتی اگر کاتماندو به دنبال بلوک عودت.

ILO سوال چگونه شرکت می تواند ادامه پرداخت کارگران به عنوان بحران همچنان سرد, خلیج فارس, اقتصاد شده اند که blindsided با سقوط قیمت نفت است.

توده موانعی اجتناب تا کنون را بزرگ آسیب اقتصادی به کشور اعزام نیروی کار به منطقه گفت: رئیس سازمان بین المللی کار را در قطر دفتر هوتن Homayounpour.

“تاثیر فاجعه است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de