نگهبان Monarch butterfly زمینه eulogized در مکزیک

OCAMPO مکزیک (AP) — صدها نفر از کشاورزان و کارگران کشاورزی thronged تشییع جنازه فعال Homero گومز گونزالس در روز جمعه و ادای احترام به او را مانند یک ادای احترام به پادشاه پروانه او پس قاطعانه دفاع کرد.

پروانه ها’ مهاجرت سالانه تهدید با ورود آووکادو کشاورزی و آب و هوا و محیط زیست تغییر کرده و همچنین به نمایندگی از امید و درآمد برای فقیر کاج-چادری کوه, Michoacan دولت است.

هیچ کس کار سخت تر از گومز گنزالز — که پیدا شد این هفته در پایین نگه داشتن تالاب با سر زخم — برای جلوگیری از ورود به سیستم reforest و گردشگران را به پروانه ها” زمینه های زمستان است.

در منطقه ای که در آن جرم و جنایت, کار ساخت و ساز و چوب برش ارائه برخی از تنها منبع درآمد گومز گنزالز ارائه یک راه تضمین درآمد برای جمعی از کشاورزان که در واقع خود زمین در پروانه رزرو.

“با تشکر از او بسیاری از شما تا به حال کار و یا بیشتر به کار کسانی که به فروش مواد غذایی در بانک, کسانی که خود را به فروش صنایع دستی کسانی که آن را اسب خود را به حمل کنندگان به رزرو.,” Rev. Saul Saucedo گفت: در این مراسم وعظ کردن.

این صدا ممکن است مانند کم درآمد اما از آن است که شکننده اقتصاد است که نگه می دارد و کاج و صنوبر درختان از قطع بودن و حفظ پروانه ها’ حيرت آور مهاجرت از ایالات متحده و کانادا در هر سال.

تبلیغات

همچنین تغذیه خانواده از جمعی کشاورز رائول گارسیا گونزالس.

“هنگامی که وجود دارد هیچ کار من بیرون بروید و به دنبال روز کار شغل گفت:” stringy, آب و هوا مورد ضرب و شتم گارسیا گونزالس.

مانند بسیاری از جمعی از صاحبان زمین او ترس گومز گونزالس مرگ می تواند اضافه کردن به که در حال حاضر شهرت بد است که کارتل مواد مخدر خشونت داده است به ایالت غربی, Michoacan.

“ما امیدواریم که همه مردم که برای آمدن به ذخیره احساس امنیت به دلیل آنچه اتفاق افتاده است به او یک تصادف” کشاورز گفت.

اما مرگ بود و روشن نیست. نتایج کالبد شکافی نشان داد گومز گنزالز غرق در برگزاری برکه پس از خروج از حزب Jan. 13 اما آنها همچنین نشان داد که او تا به حال یک سر زخم.

می شده اند وجود دارد هیچ کمبود از مردم برای آنها زندگی را آسان تر است اگر گومز گنزالز نشده بود ،

تبلیغات

گارسیا به یاد می آورد که چگونه در 2019, گومز گنزالز رهبری صدها نفر از جمعی از کشاورزان در یک تظاهرات در نزدیکی شهر Angangueo به تقاضای این شهر برای آب پرداخت آن را دریافت از جریان کوه که متولد می شوند در خواص خود را.

آنها هرگز پاسخ.

در حالی که شناخته شده به عنوان یک بازی دوستانه بزرگ دل مردی که دوست داشت به ژست برای عکس, احاطه شده توسط swarms از سیاه و سفید و نارنجی پروانه ها که جای شب بسر بردن در درختان اینجا هر زمستان گومز گنزالز بود یک رهبر و یک فعال جامعه — یک حرفه خطرناک در مکزیک که در آن ده ها تن کشته شدند در هر سال.

پسر Homero گومز والنسیا, 19, گفت پدرش می تواند سازماندهی قهر مصمم تظاهرات مانند زمان او led کشاورزان در مصرف بیش از دولت ساختمان کاپیتول در شهر مورلیا ، به تقاضای کمک های توسعه ای.

“او مبارزه برای شهر خود و که پر من با غرور گفت:” گومز والنسیا. “بسیاری از چیزهایی که ما باید با توجه به این مبارزه که در زمان سال های بسیاری است. او مبارزه در برابر یک هزار چیز.”

یکی از این دشمنان بودند غیر قانونی و وبلاگ نویس است که تهدید به گرفتن شکاف در محافظ درخت پوشش مورد نیاز پروانه ها برای زنده ماندن در زمستان لرز. سپس او را متقاعد همکار کشاورزان به کاشت مجدد پاک زمین با درختان.

محلی حساب او موفق به reforest حدود 150 هکتار (370 هکتار) قبلا پاک زمین.

“او به ما آموخت که یک متحد, مردم,” او گفت:.

در مکزیک است که می تواند یک چیز خطرناک را انجام دهد. مستقر در لندن شاهد جهانی شمارش 15 قتل فعالان محیط زیست در مکزیک در سال 2017 و 14 در سال 2018 است. در اکتبر 2019 گزارش سازمان عفو بین الملل گفت: 12 کشته در نه ماه اول آن سال.

“چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد چرا که آنها در حال به پایان رساندن و تمام فعالان این افرادی که در حال انجام کاری برای جامعه” گفت: Amado گومز قربانی برادر.

بیشتر بخوانید ملت و جهان داستان

چند ساعت بعد پیدا شد در چهارشنبه, Michoacan دولت دادستان گفت: بررسی اولیه نشان داد که غرق در بر داشت و هیچ نشانه ای از تروما اما یک بیانیه پنج شنبه شب گفت دقیق تر نتایج کالبد شکافی تولید شواهد از ضربه به سر.

مقامات به هیچ اطلاعات دیگر در آسیب و نمی گویند چگونه ممکن است تحمیل. آنها گفت: تحقیقات همچنان نشان می دهد مورد نبود در نظر گرفته یک حادثه است.

دادستان گفت: سرقت به نظر می رسد به عنوان یک پتانسیل انگیزه پس از تقریبا 500 دلار به صورت نقدی بود بر روی بدن خود را.

تبلیغات

در روز پنج شنبه شب عزاداران در threadbare لباس در میان چند شمع و گل ساده ترتیبات تأکید سخت مبارزه که در تودرتو زمینه احاطه شده توسط سنگ زنی با فقر و باند خشونت است.

“من می خواهم به درخواست مقامات برای انجام کار خود را و بیشتر برای محافظت از فعالان مانند برادر من چرا که به تازگی در مکزیک تعداد زیادی از فعالان فوت کرده اند” Amado گومز گفت. “با مرگ او نه تنها خانواده را از دست داده است; اما تمام جهان و پادشاه پروانه و جنگل از دست رفته بیش از حد است.”

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador توصیف گومز Gonzàlez مرگ به عنوان “تاسف” و “دردناک” در سخنان پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de