GST در تلفن های همراه کارخانۀ انسان ساخته شده, پارچه, لباس, ممکن است پیاده به 18 pc

دهلی نو: GST نرخ گوشی های تلفن همراه, کود, انسان ساخته شده از پارچه و لباس هستند به احتمال زیاد به پیاده به 18 درصد در آینده GST جلسه شورای مارس 14.

به گفته کارشناسان افزایش نرخ بهره در بهبود سرمایه در گردش و موقعیت از تولید کننده به عنوان آن را درست معکوس وظیفه ساختار اما ممکن است منجر به افزایش در قیمت تمام شده کالا.

در حال حاضر تحت کالا و خدمات مالیات (GST) برخی از کالاهای تولیدی خود جلب نرخ مالیات 5 درصد یا 12 درصد در حالی که خود را به ورودی های, ورودی, خدمات و کالاهای سرمایه جذب GST در نرخ بالاتر از 18 درصد یا 28 درصد است.

تولید کنندگان باید به ادعای بازپرداخت انباشته ورودی اعتبار مالیاتی (ITC) که در آن نرخ مالیات بر ورودی بالاتر از کالاها به پایان رسید.

“GST شورای طول خواهد کشید تا در فاز اصلاح معکوس وظیفه در موارد طبق توصیه افسران کمیته. در شنبه 4 مورد — تلفن همراه کود کفش و مرد ساخته الیاف پارچه و لباس — خواهد آمد تا برای اصلاح” این مقام گفت.

در حال حاضر تلفن های همراه جذب GST نرخ 12 درصد در حالی که ورودی آن مشمول مالیات در 18 درصد است.

“به سختی وجود دارد هر گونه توجیهی برای حفظ تلفن همراه در دال نرخ 12 درصد در حالی که در بسیاری از موارد, مانند تلویزیون مشعل چشمه اب گرم آهن, بخاری, مخلوط کن, آبمیوه گیر, و غیره جذب GST در یک نرخ بالاتر” رسمی اضافه شده است.

در قبل از GST دوران تحت دوگانه مالیات غیر مستقیم طرح یک تولید کننده تا به حال دو گزینه برای مالیات غیر مستقیم وظیفه اساسی وظیفه مالیات غیر مستقیم (تخت) در 2 درصد یا 1 درصد بدون CENVAT اعتباری و تخت در 12.5 درصد با CENVAT اعتباری.

وارداتی گوشی های تلفن همراه قرار گرفتند به اضافه وظیفه گمرک (برابر بالاتر از بستر) در 12.5 درصد است.

در حالی که کود در اصل قرار داده شده در 12 درصد دال شورا بعد از کاهش نرخ به 5 درصد است. در مجموع 6000 تومان کرور روپیه بوده است ادعا کرد به عنوان ورودی اعتبار مالیاتی بازپرداخت کود از جولای 2017 تا تاریخ.

کود تولید شده اند و مدعی کاهش نرخ ورودی های دیگر مانند آمونیاک و گوگرد است. علاوه بر 18 درصد نرخ خدمات و کالاهای سرمایه می افزاید: به وظیفه وارونگی رسمی اضافه شده است.

کل قبل از مالیات GST و بروز از جمله مرکزی مالیات غیر مستقیم مالیاتی در ورودی میانگین مالیات بر ارزش افزوده CST و octroi در کود برآورد شد در مورد 9.75 درصد است.

علاوه بر وظیفه وارونگی در و مرد ساخته الیاف (MMF) زنجیره ارزش منجر به مجموع بازپرداخت ادعا می کنند حدود 1,600 تومان کرور روپیه تا کنون در انسان ساخته شده از نخ و یکی دیگر از 2,300 تومان کرور روپیه در پارچه و نساجی دیگر موارد.

“اقتصاد در حال رفتن را از طریق یک پچ خشن و هر گونه افزایش بیشتر در نرخ مالیات خواهد اجرا احساسات منفی در سراسر بخش و فشار مطالبات بیشتر پایین رو به وخامت کلی ثبات اقتصادی در کشور” گفت: AMRG & همکاران شریک ارشد Rajat Mohan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de