گروه می گویند که آنها خواهد شد چالش جدید کنترل اسلحه اقدامات تصویب در ویرجینیا

اسلحه گروه های حقوق بشر می گویند که آنها خواهد شد در ادامه به چالش های جدید کنترل اسلحه اقدامات امضا و به قانون به تازگی توسط ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم در برخی موارد به طور مستقیم با مصرف آن به دادگاه.

قوانین—که به اثر در تاریخ 1 ژوئیه—شامل چک های پس زمینه جهانی در تمام اسلحه فروش یک محدودیت در handgun خرید به یکی در هر ماه یک قانون اینرو صاحبان اسلحه برای گزارش یک سرقت اسلحه گرم و یک “پرچم قرمز” لایحه که به مقامات اجازه می دهد به طور موقت توقیف اسلحه از هر کسی تلقی می شود توسط یک قاضی به خطرناک برای خود و یا دیگران است.

نرتهم امضا اقدامات به صورت قانون در مارس 10, حتی پس از مخالفت از متمم دوم طرفداران اوج خود رسید در یک تجمع بیش از 22,000 نفر در دولت و کنگره در اوایل این سال است.

“ما در حال آماده سازی اقدام قانونی در برخی از آنها” فیلیپ ون جدا جمهور از ویرجینیا شهروندان دفاع لیگ (VCDL) گفت: بار عصر.

Brenden Boudreau میدان مدیر در National Association for Gun Rights (NAGR) گفت: Epoch Times قوانین جدید هستند overreaching و همه “به وضوح در نقض روح متمم دوم.”

“NAGR و اعضای آن در حال آماده سازی برای برگزاری سیاستمداران در هر دو احزاب سیاسی پاسخگو برای anti-تفنگ اقدامات در این 2021 چرخه انتخابات” او گفت:.

دموکرات ها در سال گذشته موفق به کسب کنترل هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی—برای اولین بار در بیش از دو دهه—و قول داد به تصویب قوی تر کنترل اسلحه سیاست های, گفته, آنها کمک خواهد کرد که کاهش حوادث و مرگ و میر. در علاوه بر این به اکثریت در مجلس قانونگذاری ایالتی فرماندار معاون فرماندار و دادستان کل نیز دموکرات ها.

اراده رای دهندگان نادیده گرفته شده اند با توجه به علامت الیوا, مدیر امور عمومی در, National Shooting Sports Foundation (NSSF) که گفت: آنها نا امید شدند به اقدامات تبدیل شدن به قانون به عنوان نرتهم نگه داشته ویرجینیایی تحت یک ایالت مستند که مانع از اعتراض های عمومی علیه خود نفس بیش از حد.

“ویرجینیایی ابراز مخالفت با این قوانین کنترل اسلحه توسط اکثریت عبور دوم متمم مصوبات در استان ها و شهرها” اولیوا گفت: بار عصر. “آنها مونتاژ مسالمت آمیز توسط دهها هزار نفر—به عنوان حق خود را—و آن را بدون حادثه به مخالفت با این اقدامات است.

در ویرجینیا 91 از دولت 95 شهرستانهای گذشت برخی از مرتب کردن بر اساس اندازه گیری تایید خود را برای حمایت از متمم دوم پناهگاه بخشی از یک جنبش رو به رشد در که در آن مقامات محلی و برخی از کلانترها به طور کلی دولت است که آنها نمی خواهد اجرای جدید قوانین اسلحه آنها بر این باورند خلاف قانون اساسی هستند.

این NSSF است که در برابر همه این قانون تحت فشار قرار دادند توسط فرماندار. اگر چه قوانین جدید باید “نگرانی های جدی” اولیوا با اشاره به این که اکثر فاحش از لوایح “که باید ممنوع محبوب ترین-فروش تفنگ امروز و همچنین ممنوع اکثر معمولا متعلق به تفنگ و اسلحه و ارتباط مجلات” با شکست مواجه شد.

که لایحه یک “حمله سلاح” بان کی مون (خانه بیل 961) کنار گذاشته شد به سال آینده جلسه پس از چهار سناتور دموکرات—Creigh اعمال John Edwards, Chap پترسن و اسکات Surovell—با شکست حزب خود را برای پیوستن به جمهوریخواهان در رد این لایحه است.

الیوا گفت NSSF دوباره مخالفت و کار به شکست حمله سلاح های لایحه هنگامی که آن را دوباره به راه افتادند در سال آینده.

تفنگ-کنترل طرفداران در ضمن باید گفت که آنها در حال برنامه ریزی برای تکرار موفقیت خود در ویرجینیا در کشورهای دیگر.

در همین حال جان Feinblatt رئیس جمهور Everytown for Gun Safety, گفت گروه او قصد دارد به صرف به شدت در این سال در کلید میدان نبرد متحده مانند آریزونا ایالت کارولینای شمالی و پنسیلوانیا به انتخاب نمایندگان مجلس که در حمایت از اسلحه جدید محدودیت با توجه به آسوشیتد پرس.

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net