فروشگاه مواد غذایی مدیران شهادت در کمیته پس از لغو همه گیر پرداخت ضربت

مدیران Loblaws مترو و امپراتوری شرکت در حال شهادت در مجلس عوام’ کمیته صنعت امروز پس از هر سه شرکت لغو $2-یک-ساعت پرداخت بردن آنها در جای خود قرار داده و در اوایل روز از COVID-19 بیماری همه گیر.

Loblaws برندها شامل Shoppers Drug Mart, فروشگاه و بدون زواید است. مترو دارای مواد غذایی, اصول, Jean Coutu مترو و مارک های دیگر در حالی که امپراتوری صاحب Sobeys و FreshCo.

اریک La Flèche, رئيس جمهور و مدیر اجرایی مترو, Inc., سارا دیویس رئیس جمهور Loblaws شرکت Ltd. و مایکل Medline, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت امپراتوری شرکت Ltd. در حال شهادت.

پرداخت ضربت در محل قرار داده شد در ماه مارس به خرید وحشت در مراحل اولیه مستندات چپ بسیاری از فروشگاه ها در حال مبارزه برای نگه داشتن اقلام در قفسه.

هر سه شرکت همراه با خارج, لغو پرداخت ضربت در اوایل ماه ژوئن است.

چند روز بعد کمیته به اتفاق آرا رای به دعوت مدیران “به توضیح آنها تصمیم به لغو در همان روز افزایش متوسط دستمزد برای خط مقدم فروشگاه خواروبار کارگران در طول بیماری همه گیر.”

پرداخت به دست انداز نه در مورد ایمنی’

در بیانیه افتتاحیه, دیویس گفت: Loblaws’ پرداخت دست انداز بود و نه در مورد ایمنی بلکه اذعان کرد کار اضافی ایجاد وحشت خرید در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

“پرداخت ما مردم $2 ساعت بیشتر نیست آنها را امن تر,” دیویس گفت:. “ده ها میلیون دلار ما را در سرمایه گذاری جدید حمایت و پروتکل ها انجام داد.

“فروشگاه های ما نیست عامل در راه آنها قبل از COVID. آنها تثبیت شده اند به یک روال عادی.”

La Flèche تکرار Davis point گفت که دست انداز بود در پاسخ به کارگران نیاز به در جدید و ناآشنا وظایف برای مقابله با وحشت خرید.

در خود به خود باز, بیانیه, Medline گفت: پرداخت ضربت موقت بود و امپراتوری همیشه ساخته شده است که روشن است.

هر سه گفت که شرکت های خود را ساخته شده تصمیم به پایان دادن به پرداخت دست انداز به طور مستقل از یکدیگر.

اتحادیه نا امید

اتحادیه Unifor نشان دهنده 20,000 خرده فروشی کارگران در سراسر کانادا از جمله برخی در Loblaws و مترو. آن گفت که نا امید شده بود با این حرکت.

“واقعیت این است که این بیماری همه گیر را ندارد این کارگران ضروری است و نه ایجاد بی عدالتی در خرده فروشی. آن را به سادگی در معرض آنها” Unifor جمهور جری Dias گفت.

کار گروه به مدت طولانی استدلال کرد که خرده فروشی کارگران پرداخت می شود نیست به اندازه کافی برای شروع و امیدوار به ایجاد اخیر پرداخت افزایش دائمی.

“ما یک شانس برای حل این مشکل است. ما نمی توانیم اجازه دهید از این فرصت عبور” Dias گفت.

در یک بیانیه رسانه های ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران آن را “نا امید” با کارفرمایان که تصمیم به توقف پرداخت اضافی در حالی که این بیماری همه گیر است که هنوز فعال و در حالی که برخی از استان ها هنوز هم مختلف اقدامات پیشگیرانه در محل.

“UFCW کانادا اذعان دارد که حق بیمه پرداخت گردید و به عنوان بخشی از COVID-19 پاسخ اما این اتحادیه همچنین با بیان این که حق بیمه پرداخت باید حفظ شود در طول بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de