کودی Wyo. (AP) — حیات وحش مدیران منتقل و یا کشته شدن قابل ملاحظه ای کمتر خرس گریزلی در شمال غربی ایالت وایومینگ در سال 2019 در مقایسه با سال 2018 است.

فراوان مواد غذایی طبیعی مانند انواع توت ها کمک نگه داشتن خرس به دور از دام و سایر منابع طبیعی از مواد غذایی گفت: وایومینگ بازی و ماهی بخش بزرگ گوشتخوار درگیری هماهنگ برایان DeBolt.

“این قطعا چیز خوبی است” DeBolt گفت: کودی سازمانی.

مقامات وزارت اسیر 33 مختلف گریزلیز در سال 2019 و یک خرس و دو بار از 59 در سال 2018 با توجه به سالانه بازی و ماهی بخش گزارش.

از 33 خرس اسیر, 17 کشته شدند پس از این که تلقی بیش از حد عادت کرده اند به دنبال غیر طبیعی مواد غذایی به بازگشت با خیال راحت به وحشی.

حیات وحش مدیران دیگر منتقل گریزلیز بسیاری از مایل از جایی که آنها دستگیر شدند در این امید که آنها نمی خواهد از تداخل با مردم و یا دام دوباره.

تبلیغات

“وجود دارد بسیاری از بحث است که می رود به هر تصمیم” DeBolt گفت. “کسانی که تصمیمات گرفته شده در نور-دل.”

آگاهی عمومی نیز کمک می کند کاهش نیاز به نقل مکان و یا کشتن خرس گریزلی. مردم کمک می کند با استفاده از برق شمشیر بازی و ذخیره سازی زباله های مواد غذایی سگ و موارد دیگر است که می تواند جذب خرس از حیوانات, رسیدن, DeBolt گفت.

“این هدف ما به حداقل رساندن درگیری,” او گفت:.

گریزلیز به فدرال حفاظت شده به عنوان گونه های در معرض تهدید در conterminous ایالات متحده پس از یک سال 2018 سفارش توسط یک قاضی فدرال در مونتانا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im