‘نور سبز! مورچه ها!’ اسپانیا را به بچه ها آزادی از مستند

بارسلونا اسپانیا—پس از شش هفته cooped با 3 ساله, دوقلو, مادر سوزانا Sabaté شد در نهایت قادر به انتشار انرژی خود را پر از پسران بر روی اسپانیا در خیابان های آفتابی.

دولتی اسپانیا برداشته یک خانه حبس حکومت برای کودکان زیر 14 سال پس از 44 روز در آوریل 26, پایان یکی از مهمترین اقدامات محدود کننده خود را ملی مستند برای مهار شیوع است که ادعا کرده بیش از 22,000 زندگی در این کشور اروپایی است. حتی ایتالیا با مرگ و میر بیشتر از اسپانیا نگه داشته است آن جوانان به طور کامل منزوی.

“این فوق العاده است! من می توانم آن را باور نمی شده است شش هفته” 44 ساله Sabaté گفت: در بارسلونا. “من پسر بسیار فعال هستند. امروز زمانی که آنها را دیدم درب جلو و ما خود را به آنها اسکوتر آنها هیجان زده شد.”

Sabaté پسران عینک کودک-اندازه ماسک محافظ به عنوان آنها رفت. او گفت: آنها به دیدن استفاده می شود هر دو پدر و مادر خود را می پوشند آنها را زمانی که آنها رفت و پس از او بر این باور است که ساخته شده آن را آسان تر به آنها را متقاعد به آنها قرار داده است. “ما را ببینید که چه مدت آنها گذشته!” او گفت:.

Gustavo Tapia, Sabaté شوهر گفت که در نظر گرفتن پسران توماس و Zacarías برای قدم زدن در این محله بود و شادی.

“این بود که اگر ما تا به حال کشف خیابان” Tapia گفت. “آنها واقعا هیجان زده برای دیدن چیزهایی که آنها رشد کرده بود به دیدن عادت کرده اند قبل از. برای مثال زمانی که آنها را دیدم یک خیابان شروع كردند به فریاد سبز! سبز!’ آنها همچنین عاشق دیدن مورچه ها و حشرات دیگر.”

اسپانیا 5.8 میلیون کودک زیر 14 سال در حال حاضر مجاز به پیاده روی یک بار در روز همراه با پدر و مادر در ساعت است و در عرض یک کیلومتر از خانه. بسیاری از کودکان در زمان دوچرخه و اسکوتر.

کودکان و نوجوانان می تواند یک اسباب بازی با آنها, اما آنها به بازی با دیگر کودکان است. آنها می توانند به همراه والدین در خرید گردش برای مواد غذایی و پزشکی و یا روزنامه. پارک بسته شده, در, بارسلونا, رئال مادرید و شهرهای دیگر. مقامات توصیه می کنند که هر دو پدر و مادر و کودکان شستن دست های خود را قبل و بعد از گردش.

مقامات مقاومت کرده بود تماس از برخی از والدین به اجازه دهید کودکان در خارج تا به حال با استناد به نگرانی های که آنها می تواند یک منبع از سرایت حتی اگر کودکان به نظر می رسد به ندرت سقوط بیمار از این ویروس جدید است.

این ممنوعیت برداشته شد در ساعت 9 صبح پس از چند اوایل risers trickled به غیر از این خیابان ها خلوت بسیاری از می تواند مقاومت در برابر قرعه کشی بارسلونا, ساحل, تفرجگاه, نزدیک ترین آنها می توانید به شن و ماسه باقی می ماند که خارج از محدوده. نیمکت با منظره دریای مدیترانه بودند که با مردم بسته بندی شده که برخی از آنها, اما نه همه تن ماسک. پلیس گفت: همراه عکاس مطبوعات که آنها دچار مشکل اجرای اجتماعی فاصله حکومت است که خانواده ها باید حداقل یک متر از هم جدا.

وزیر بهداشت سالوادور Illa گفت که اطلاعات او موفق نشان داد که “این محدودیت به طور کلی شده است به دنبال” اما “ما به منظور بررسی وضعیت و اقدامات صورت لزوم.”

اسپانیا یکی از دقیقترین مستندات آن را به عنوان مبارزه برای مهار یکی از بدترین COVID-19 شیوع است. پس از شروع از اسپانیا وضعیت اضطراری در مارس 14, بزرگسالان تنها شده اند مجاز به ترک خانه ضروری برای خرید و یا به اجتناب ناپذیر رفت و آمد به کار می کنند.

این اقدامات کمک کرده اند کاهش روزانه سرایت رای که مواج بود بیش از 20 درصد یک ماه پیش به زیر 1 درصد در مارس 26. که به کاهش شدید فشار در بیمارستان بودند که در آستانه سقوط است.

مقامات اصرار داشت که یک شل شدن بیشتر از محدودیت بستگی دارد حفظ مثبت تمایل. نخست وزیر پدرو سانچز گفت: در آوریل 25 که او قصد دارد به اجازه بزرگسالان به بیرون رفتن برای ورزش در هفته آینده.

“این مهم است که ما در انجام این مرحله (از اجازه دادن به کودکان) با رعایت دقیق قوانین” سانچز گفت. “ما نباید دشمن را دست کم گرفتن ما. … هر خانواده باید مسئولانه عمل; به عنوان آنها تا به حال. اگر گردش انجام شده با توجه به قوانین و ما می توانیم تایید وجود عفونت بیشتر این اولین امداد اندازه گیری خواهد شد توسط یکی دیگر هفته بعد.”

پدر و مادر هنوز هم هیچ نشانه ای که مدارس دوباره باز خواهد شد. تنها کارخانه و کارگران ساختمانی هستند در کار بعد از دو هفته توقف تمام صنایع. همه غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی در حال توقیف.

“آن مشکل است چرا که آنها به کلاس های آنلاین از 9 به 1 در صبح” دیوید Terrón پدر و پسر گفت: در خیابان های مادرید. “من و همسرم در حال کار از خانه و از آن شده است بسیار دشوار است برای هماهنگ کردن و بعد از آنها نگاه و توجه به مشتریان و رئیس و همکاران.”

برای Terrón 10-year-old son آلبرتو گرفتن یک پیاده روی خوب است اما چیزی از دست رفته است.

“من می خواهم این حبس به بیش از بنابراین ما می توانیم بازگشت به مدرسه با دوستان” آلبرتو گفت.

توسط جوزف ویلسون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de