سبز رهبری نامزد متهم الیزابت ممکن است از تحکیم قدرت در حزب

رئیس حزب سبز را کبک بال متهم خروجی رهبر الیزابت ممکن است از تحکیم قدرت خود در درون حزب از طریق موقعیت خود را به عنوان رهبر پارلمانی و از طریق شوهرش موقعیت جدید در این حزب شورای فدرال.

“مردم باید گفت که حزب سبز است که یک فرد ، واقعیت این است که در طول سال حزب سبز کانادا اجرا شده است از بالا به پایین توسط الیزابت مه” گفت: “الکس Tyrrell رهبر حزب سبز کانادا و یک نامزد برای جایگزینی ممکن است به عنوان رهبر ملی.

“[ممکن است] در ادامه به رفتن در این جهت تحکیم قدرت در زمانی که او به تازگی پا را از رهبری باعث می شود آن را به طوری که حزب سبز خواهد شد به طور مداوم وابسته به الیزابت ممکن است.”

Tyrrell — که برنامه برای اجرا به رهبری هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط حزب صریح صدای سبز در سیاست و انتقاد از حزب فدرال, عملکرد 2019 انتخابات. او همچنین متهم ممکن است از اتخاذ مواضع مبهم در cenovus و نامزدهای انداز در سقط جنین.

قبل از ممکن است پا را به عنوان رهبر در ماه نوامبر Tyrrell راه اندازی یک طومار درخواست برای باز رهبری نژاد. ممکن است باقی می ماند پارلمانی رهبر یک جلسه دو تازه کار و نمایندگان مجلس است.

شوهرش جان Kidder, نشسته به انگلیسی, معاون رئیس جمهور در حزب شورای فدرال.

“آن را مانند او پشیمان از تصمیم او در حال حاضر” Tyrrell گفت: CBC. “به جای استفاده از پله به عقب او را تحکیم قدرت.”

Tyrrell نمایش خود را “جهل’ می گوید: Kidder

ممکن است در دسترس نیست برای مصاحبه اما شوهر او را رد کرد و Tyrrell نظرات به بد آگاه است.

“او اظهارات نشان می دهد که یا جهل از نقش حاکم بر بدن و یا طراحی شده به هم بزنید تا ماده مدفوع که هیچ کدام نیاز به هم زده” Kidder گفت: CBC News.

Kidder گفت: نقش خود را در درون حزب است که محدود به حکومت. او گفت: شورای فدرال نشان دهنده این حزب عضویت آنجا که هیئت مدیره یک شرکت نشان دهنده سهامداران آن است. شورای هدایت, پارتی, کارکنان, او گفت:, اما آن را نیز کنترل حزب وجوه و خواستار عضویت ویژه جلسات و می تواند تعلیق و اخراج اعضای.

آن را جداگانه از مجلس نقش ممکن است نقش Kidder گفت. او افزود که اگر این شورا به تصمیم گیری تاثیر می گذارد که همسر خود را به طور مستقیم او یک اعلام جنگ و recuse خود را.

“من عمیقا در عشق با همسر من, و من فکر می کنم او فوق العاده است,” او گفت:. “من حکومت پسر او یک سیاستمدار. آنها بسیار متفاوت هستند نقش و اگر الکس را درک نمی کند که شاید او نیاز به مطالعه بر روی چگونگی این چیزها در واقع کار می کنند.”

سرد کردن از فدرال ،

Tyrrell را انکار می کند و در تلاش برای به هم بزنید مشکل در درون حزب. او گفت: او در تلاش برای تمدید سبزها پس از ناامید کننده نتیجه انتخابات. او همچنین ادعا می کند خود را در مکان انتقادات از ممکن است ایجاد سرما بین خود و افراد با نفوذ در این حزب است.

“این بسیار دشوار است به (تجدید حزب) هنگامی که شما مردم هستند که پس از تثبیت در آن است که شما می دانید در حال چفتی کردن در به قدرت امتناع از کنار و اجازه دهید که نسل جدید را بیش از” Tyrrell گفت. “این نا امید کننده است.”

Tyrrell گفت که ممکن است و Kidder باید گام به دور از نقش رهبری در این حزب است.

“آنچه در آن است در حال حاضر یک شخصیت فرقه” او گفت:. “تصمیم گیری ساخته شده توسط الیزابت ممکن است و همراهان خود را و هیچ کس به سوالات آنها.”

Tyrrell نیز مورد سوال مارس برنامه ریزی شده است ظاهر در کمپین حوادث با برخی از نامزدها در این مسابقه از جمله Annamie پل در یک رویداد مجازی در اواخر این ماه. Tyrrell می گوید این ظاهر طراحی شده بودند به موقعیت مطلوب نامزدها در سرب.

پل در پاسخ به Tyrrell نظرات در یک ایمیل گفته است که “تنوع حزب سبز کانادا بزرگترین چالش/ضعف” و حزب زد “حداقل متنوع تخته سنگ” از هر حزب در انتخابات است. تحقیقات پل گفت: حقوق صاحبان سهام را نشان می دهد-به دنبال گروه های دارای مشکل مالی است.

“این یک اقدام مناسب به سطح یک زمین بازی است که به شدت کفه را به نفع گروه های خاصی برای صدها سال” پل اعلام کرد.

“الیزابت علنا اعلام کرده است که او نمی خواهد حمایت هر کسی است و او قادر به کمک به همه داوطلبان است که سقوط به گروه مربوطه.”

رهبری نامزدها نیست نگران

از چهار مقام رهبری داوطلبان که برنامه های کاربردی پذیرفته شده است و بسیاری می گویند که آنها حمایت از کار ممکن است و Kidder آیا در این حزب است. پل, کون بزرگ Kuttner و دیوید Merner همه می گویند که آنها بر این باورند که همسران را به کار گیرند به طور مستقل از یکدیگر.

“من احساس می کنم همان راه به عنوان الکس” Merner گفت: CBC. “مرد (Kidder) یک گله دار از Ashcroft. او را نمی توان گفت چه چیزی را یا چه چیزی را فکر می کنم و یا چگونه برای رای دادن در شورای ملی.”

چهارمین نامزد رسمی سابق وینیپگ شهردار گلن موری بود نظر در دسترس نیست.

حزب سبز کبک رهبر الکس Tyrrell می گوید او می خواهد برای دیدن فدرال حزب اجرا در یک “محیط زیست سوسیالیستی’ پلت فرم. او نگرانی در مورد جان Kidder نشسته در حزب شورای فدرال. (CBC)

Merner که با حضور زن و شوهر 2019 عروسی گفت: Kidder نیاز به recuse خود را از شورای تصمیم گیری است که تاثیر می گذارد ممکن است مانند تصمیم گیری در مورد غرامت و یا بازپرداخت از هزینه های.

Dimitri Lascaris نیز غیر رسمی رهبری نامزد; مانند Tyrrell خود نرم افزار برای اجرا نشده است پذیرفته شده است. در حالی که او سهام Tyrrell که این حزب نیاز به حرکت بیشتر به سمت چپ او گفت او احترام می گذارد عضویت در حزب تصمیم به انتخاب Kidder.

“من فکر می کنم ما باید به جان نفع شک” او گفت:. “من متقاعد نشده در این نقطه این اشتباه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de