جزیره یونانی اعتراض ساکنان برای 4 روز بیش از مهاجر طرح

آتن یونان (AP) — تظاهرکنندگان جمع شده بودند روز شنبه برای چهارمین روز متوالی در شرق جزایر یونانی Lesbos و Chios, در اعتراض به برنامه های دولت برای ساخت جدید مهاجر بازداشتگاه.

اعتراض در میان افزایش تنش ها در جزایر که احساس کامل تاثیر مهاجر جریان جنگ زده سوریه در خاص است. در مناسبت تنش بین ساکنان جزیره و پلیس خشونت تبدیل شد.

مغازه ها و خدمات بسته شدند در لزبوس به عنوان کارگران تمدید اولیه اعتصاب 24 ساعته و به روز دوم به عنوان بخشی از تظاهرات. شهرداران Lesbos Chios و نزدیک جزیره ساموس بودند به ملاقات با نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis در آتن به بحث در مورد وضعیت.

روز شنبه تظاهرات تبار به خشونت با صدها نفر از تظاهرکنندگان, حمله پلیس امنیت سایت های ساختمانی آینده مهاجر اردوگاه های بازداشت در خیوس و لزبوس. جمعیت نیز گذاشته محاصره برای ساعت ها به یک لزبوس ارتش اردوگاه که در آن شورش جوخه های اقامت داشتند.

مقامات گفته اند که 43 افسر پلیس مجروح شدند خشونت در لزبوس و دیگر نه در Chios, که در آن اراذل و اوباش پشت سر هم به یک هتل در حال استفاده توسط پلیس ضد شورش و ضرب و شتم ماموران در حال استراحت در اتاق خود را.

دولت گفته است آن را بیرون بکشد بسیاری از پلیس ضد شورش مستقر شده اند به جزایر اوایل این هفته.

تبلیغات

یونان شرقی دریای اژه سلیمان اصلی بوده است نقطه ورود به اتحادیه اروپا برای دهها هزار نفر از مردم در حال فرار از جنگ و فقر در خاورمیانه و آفریقا و آسیا است. زیر یک سال 2016 قرارداد بین اتحادیه اروپا و ترکیه مهاجران جدید باید اقامت در جزایر انتظار تبعید به ترکیه تا برنامه های کاربردی پناهندگی پردازش می شوند.

تاخیر در روند پناهندگی و افزایش مهاجر جریان منجر به ازدحام شدید در اردوگاه های جزیره که چندین بار بیش از ظرفیت.

ساکنان جزیره در خواست کرده است که همه مهاجران بود نقل مکان کرد به سرزمین اصلی و شدت شی به اردوگاه های جدید ساخته شده در مناطق خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im