ژوهانسبورگ (AP) — رویای یک عادلانه و غیر نژادی در آفریقای جنوبی بود و رانندگی نیروی مبارزه علیه آپارتاید باقی می ماند و یک هدف امروز کسانی که بازگشت به قبر یک فعال سیاسی که در بازداشت پلیس درگذشت 38 سال پیش گفت.

یادبود برای نیل mack institute برگزار شد که آفریقای جنوبی شروع به دوباره بررسی مرگ او در بازداشت پلیس پس از مبارزه با آپارتاید آفریقای جنوبی سیستم تبعیض نژادی به پایان رسید که در سال 1994 با همه نژاد انتخابات است.

خشم مرگ 28 ساله دکتر و اتحادیه های فعال حدود 15000 نفر انجام تابوت خود را از مرکزی ژوهانسبورگ به Westpark گورستان است که در سال 1982 بود که برای سفید پوستان تنها.

یک گروه 30 نفری افراد بازگشت به قبر در چهارشنبه سالگرد mack institute مرگ به عنوان دلخراش توصیف شکنجه پلیس پدید آمده از چند نفر زندانی در همان زمان و که دیدم mack institute در شرایط وحشتناک. او برای 70 روز بدون اتهام.

اولیه استنطاق در سال 1982 در بر داشت که mack institute تا به حال خود را به دار آویخته با وجود شواهدی که او تا به حال بارها و بارها مورد آزار قرار گرفته توسط پلیس.

“شهادت از سوء استفاده دشوار است برای شنیدن, اما من امیدوارم که این استنطاق را پیدا خواهد کرد که برادر من را بکشند خود گفت:” mack institute خواهر جیل برگر. “است که بسیار آسیب زا برای خانواده ما است. آن است که یک زخم است که نیاز به شفا شود و حقیقت را در مورد مرگ او کمک خواهد کرد که.”

تبلیغات

او گفت که او امیدوار است این مورد را “باز کردن درب برای بیشتر خانواده ها به جلو آمده و تقاضا حقیقت در مورد چگونگی عزیزان خود درگذشت.”

بیش از 65 ضد آپارتاید درگذشت, در بازداشت پلیس در طول دوران آپارتاید.

“من امیدوارم که این دوباره باز استنطاق اجازه خواهد داد که کسانی که عزیزانشان را از دست داده به عدالت” برگر گفت. “این کمک خواهد کرد که خانواده ها پیدا کردن صلح در گذشته است.”

همکار زندانی Prema Naidoo که صحبت می کرد در مراسم یادبود گفت: او احساسی که به شهادت اما گفت مهم است باقی می ماند متعهد به اهداف ضد آپارتاید مبارزه است.

“مبارزه ما بود و در مورد غیر racialism. آن را یک مبارزه در مورد حقوق بشر” Naidoo گفت. “کسانی که باقی می ماند آرمان های ما. ما می خواهیم قانون را به دوره خود را در برابر کسانی که با تداوم سوء استفاده از.”

Janine بخش گفت: او برادر و پدر بازداشت شدند توسط پلیس در طول آپارتاید سال است.

“اجازه میراث نیل و بسیاری دیگر نمی شود از دست رفته” بخش گفت. “این داستان باید بیرون می آیند. ما باید حمل بر اعتقاد در آفریقای جنوبی است که ما باید داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de