پدربزرگ کودک که در طول درگذشت کشتی کروز در پاییز به اعتراف به گناه

پدر بزرگ از یک کودک نو پا است که درگذشت در یک کشتی کروز در پورتوریکو در سال گذشته گفت: او در حال برنامه ریزی برای تغییر تقاضای خود را به گناه اجازه می دهد تا خانواده اش را به حرکت در.

“من در زمان درخواست معامله امروز سعی کنید برای کمک به پایان دادن بخشی از این کابوس برای خانواده من در صورت امکان” سالواتوره Anello گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه پس از یک وکیل خانواده اعلام کرد قصد خود را با توجه به WSBT. “رفتن به جلو” عدالت برای چوپان زن باید شامل توجه داده شده به ارائه اقدامات ایمنی بسیار مورد نیاز در آزادی از دریا.”

Anello بود با 18 ماه-دختر چوپان Wiegand هنگامی که آنها در تعطیلات در پورتوریکو در رویال کارائیب آزادی دریاها. او و نوه اش در یک منطقه بازی هنگامی که او خود را در نزدیکی یک پنجره باز که او فکر بسته شد با توجه به قبلا منتشر شد اسناد دادگاه.

اما 11th-کف پنجره باز بود و وقتی که تکیه به جلو, Wiegand, سقوط از پنجره به مرگ او با توجه به مدارک دادگاه.

“همانطور که وحشتناک بعد من فقط می توانم به شما بگویم آنچه که من تجربه کرده است. من با تمرکز بر چوپان کل زمان من با او” Anello بیانیه خود ادامه داد. “این یک کابوس بود که من هرگز نمی تواند تصور کرده اند قبل از. من نبود و من آویزان او را از یک پنجره. من فقط می خواستم به دست کشیدن بر روی شیشه ای با عنوان ما با هم بسیاری از بار قبل. من فقط تا به طرز وحشیانه ای اشتباه در مورد محیط اطراف ما.”

با درخواست معامله با توجه به ایستگاه Anello را از زندان زمان و خدمت خود را مشروط در ایندیانا است.

Toddler Chloe
18-ماه-پیر چوپان Wiegand. (حسن نیت ارائه میدهد از Wiegand خانواده)

“من قرار داده شد در شارژ نگه داشتن من نوه امن و من شکست خورده است. آن همیشه ثابت کابوس هر روز و هر شب برای بقیه زندگی من” Anello نوشت.

خانواده در حال حاضر درگیر یک دعوای حقوقی با رویال کارائیب بیش از مرگ او متهم کروز اپراتور سهل انگاری اجازه می دهد یک پنجره باز در یک منطقه بازی کودکان است. وکیل خانواده مایکل Winkleman گفت که Anello درخواست تغییر نمی تاثیر بر کت و شلوار.

“ما هنوز هم حفظ بود و غم انگیز, حادثه قابل پیشگیری است که هرگز رخ داده است اگر رویال کارائیب به دنبال صنعت-استاندارد پنجره پیشگیری از سقوط کدهای طراحی شده اند که به صورت مفرد منظور جلوگیری از کودکان از سقوط از پنجره” او در بیانیه ای گفت.

رویال کارائیب را رد کرده است ادعا می کند در طرح دعوی در دادگاه و متهم Anello از سهل انگاری.

Wiegand پدر و مادر کیم و آلن Wiegand گفت: “امروز” پس از مرگ او در تابستان گذشته که آنها امید مرگ او خواهد شد اطمینان حاصل شود که یک حادثه مشابه نمی خواهد رخ دیگر خانواده است.

“بدیهی است که ما آنها را سرزنش برای داشتن یک وضعیت امن تر در طبقه 11th که کشتی کروز” کیم Wiegand گفت: در آن زمان. “وجود دارد یک میلیون و چیزهایی که می تونستیم انجام شده است که امن تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im