گراهام درخواست بیشتر اسناد و مدارک پس از پانوشت نشان می دهد استیل پرونده ممکن است حاوی روسی دروغ

لیندزی گراهام (R-S. C.) رئیس مجلس سنای ایالات متحده قضائیه کمیته درخواست کرده است وزارت دادگستری (DOJ) ارائه اسناد و مدارک مربوط به کریستوفر استیل منابع, از جمله یک منبع اولیه.

گراهام حرکت در آمد و پس از یک تازه محرمانه پاورقی (pdf) را نشان می دهد یکی از استیل منابع آگاه بود FBI پشت در Jan. 12, 2017, که استیل پرونده بود احتمالا آمیخته با دروغ از روسیه است.

اف بی آی اطلاع داده شد توسط یک منبع که استیل سابق اطلاعاتی بریتانیا افسر و نویسنده این پرونده تا به حال تماس های مکرر با الیگارشی روسیه که نگرانی در اداره جرایم سازمان یافته اطلاعات واحد پاورقی نشان داده شده است.

“در علاوه بر این به اطلاعات در استیل دلتا فایل مستند استیل را در تماس های مکرر با نمایندگان روسیه الیگارشی ما مشخص گزارش Crossfire طوفان تیم های دریافت شده از [redacted] نشان می دهد پتانسیل برای روسیه دروغ مؤثر استیل انتخابات گزارش” می خواند در حال حاضر محرمانه پاورقی 350 در صفحه 197 DOJ بازرس کل (IG) Michael Horowitz گزارش منتشر شده در Dec. 9, 2019.

“یک ژانویه 12, 2017, گزارش, رله اطلاعات از [redacted] ترسیم یک بی دقتی در زیر مجموعه محدودی از استیل است گزارش در مورد فعالیت های مایکل کوهن. این [redacted] اعلام کرد که نمی باید اعتماد به نفس بالا در این زیر مجموعه از استیل است گزارش و ارزیابی که اشاره شده زیر مجموعه بخشی از یک کمپین دروغ به بدنام آمریکا روابط خارجی” می خواند پاورقی.

به DOJ منتشر شد پانوشت در پاسخ به درخواست سناتور. ران جانسون (R-Wis.) و چاک Grassley (R-Iowa).

در یک تحقیق موسوم به تیراندازی طوفان اف بی آی به دست آمده از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) حکم برای جاسوسی بر مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 ریاست جمهوری مشاور کارتر صفحه.

نرم افزار ثبت شده در Oct. 21, 2016 و تمدید سه بار در ژانویه. 12, آوریل 7 و 29 ژوئن 2017.

آوریل 2017 حکم درخواست تجدید تصویب شد و سپس اقدام FBI مدیر اندرو McCabe و معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein.

سابق FBI مدیر James Comey تایید مارس 2017 حکم نرم افزار.

دو برنامه نوسازی شد تعیین DOJ به “معتبر نیست” با توجه به طبقه بندی نشده سفارش (pdf) منتشر شد توسط قاضی دادگاه FISA قاضی جیمز Boasberg.

FBI Director James Comey before House Oversight and Government Reform Committee on Capitol Hill
FBI مدیر James Comey قبل از خانه نظارت و دولت اصلاحات کمیته در کاپیتول هیل در جولای 7, 2016. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

استیل پرونده که اتهام تبانی بین انتخابات ریاست جمهوری و سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت روسیه به نوسان انتخابات ریاست جمهوری 2016 بازی نقش حیاتی در حکم FISA برنامه های کاربردی.

پرونده تامین شد توسط هیلاری کلینتون در سال 2016 کمپین و کمیته ملی حزب دموکرات.

تیراندازی طوفان بررسی شد و در نهایت قادر به ایجاد هر گونه تبانی. سابق DOJ مشاور ویژه رابرت مولر همچنین شواهد کافی برای ایجاد آن است که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کسی که از مبارزات انتخاباتی خود تبانی با روسیه است.

IG گزارش (pdf) با تمرکز بر موارد نقض حقوق بشر از FISA روند. IG را يافته ها نشان داد مشکلات متعدد با اقدامات صورت گرفته توسط ماموران اف بی آی در به دست آوردن حکم FISA استفاده می شود برای جاسوسی بر روی صفحه.

هوروویتس شناسایی “حداقل 17 قابل توجهی خطا و یا حذفیات در کارتر صفحه FISA برنامه های کاربردی و بسیاری از اضافی خطا در جنگل روش.”

Epoch Times Photo
وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz شهادت در یک جلسه در کاپیتول هیل در واشنگتن در دسامبر. 11, 2019. (Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

یکی دیگر از محرمانه پاورقی نشان می دهد که یک منبع شناخته شده به عنوان یک “اصلی فرعی منبع” در IG گزارش ممکن است واجد شرایط به عنوان یک منبع.

“هنگامی که مصاحبه توسط FBI اولیه Sub-منبع اظهار داشت که او/او نظر خود تماس به عنوان یک شبکه از منابع [redacted] کسی که با او/او تا به گفتگو در مورد رویدادهای جاری و روابط دولت” ادامه پاورقی 334 در صفحه 186.

استیل با اتکا بر اصلی فرعی منبع اطلاعات است. دومی با استفاده از یک شبکه از زیر-منابع جمع آوری اطلاعات IG گزارش گفت:.

استیل نمی افشای هویت اصلی زیر منبع به اف بی آی است.

گراهام درخواست اسناد و مدارک مربوط به هر دو پانوشت.

در مارس 20 نامه (pdf) به دادستان کل ویلیام بر گراهام خواسته DOJ به ارائه تمام اسناد و مدارک و ارتباطات مربوط به FBI در مصاحبه با اولیه زیر منبع در ماه ژانویه ، فوریه و مارس 2017.

او همچنین خواستار تکمیل Feb. 15, 2017, ایمیل, تبادل بین آن مامور اف بی آی پیتر Strzok رئیس سابق FBI ضد جاسوسی لایحه Priestap و دیگران.

Strzok اظهار داشت: در این ایمیل که “اخیر در مصاحبه ها و تحقیقات آشکار [استیل] ممکن است در یک موقعیت به قاضی اطمینان از sub-منبع شبکه است.”

“به عنوان کمیته در ادامه به بررسی این و دیگر موارد نقض حقوق بشر مربوط به FISA پوشش کارتر صفحه مهم است که این کمیته باید دسترسی به اسناد و مدارک” گراهام نوشت: در این نامه است.

Epoch Times Photo
سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) صحبت می کند به رسانه ها در طول یک استراحت در استیضاح در مجلس سنا مترو منطقه در کنگره آمریکا در واشنگتن در ژانویه. 28 سال 2020. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

به گفته یکی از unredacted پانوشت اف بی آی شد و هشدار داد روسیه دروغ پشت در Jan. 12, 2017 همان روز FBI ثبت اولین درخواست تجدید برای کارتر صفحه حکم FISA.

که در تضاد با آنچه Priestap گفت: IG.

Priestap گفت: IG که FBI نبود از هر گونه آگاه روسی دروغ در پرونده مه 2017 زمانی که تحقیقات منتقل شد به Mueller.

“Priestap به ما گفت که اف بی آی ‘نمی هر گونه نشانه ای از آنچه’ توسط مه 2017 که روس ها در حال اجرا یک کمپین دروغ از طریق استیل انتخابات گزارش” IG اعلام کرد.

این است که نه تنها در شرایط که در آن اف بی آی بود و هشدار داده بود که ممکن است روسیه دروغ در استیل پرونده.

Unredacted پاورقی 302 صفحه 164 از IG گزارش نشان می دهد که یک سند منتشر شده در میان اعضای Crossfire طوفان تیم در اوایل ماه اکتبر 2016 نشان می دهد که “فرد 1” یک sub-منبع استیل متکی بود “تاریخی تماس با افراد و اشخاص مشکوک به مرتبط بودن RIS (روسیه سرویس های اطلاعاتی).” در این سند توضیح داده شده گزارش داد که فرد 1 “بود شایعه شده به یک سابق کا گ ب/SVR افسر.”

یکی دیگر از پاورقی نیز نشان می دهد که DOJ وکیل بروس Ohr گفته یک استاد راهنما از Crossfire طوفان بررسی “SSA 1” در اواخر ماه دسامبر سال 2016 که فرد 1 شد بنا به گزارش یک “RIS افسر” مرکزی در اتصال جمهور تهمت به روسیه است.

SSA 1 بعدها به عنوان FBI نظارت نماینده ویژه جو Pientka.

ایوان Pentchoukov و پتر Svab کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de