دولت به سپرده 1,000 تومان در زنان Jan Dhan حساب

دهلی نو: اصرار مردم به این باور شایعات, وزارت مالیه گفت: 500 تومان سپرده شده است در هر PMJDY حساب های برگزار شده توسط زنان برای آوریل و 1,000 تومان بیشتر داده خواهد شد و بعد از دو ماه در برابر اقساط.

در ضمن دولتی SBI که دارای بالاترین تعداد PMJDY حساب خواسته ذینفع ایمان به شایعات که این پول خواهد شد دور گرفته شده توسط دولت در صورت خارج نیست در میان تعداد زیادی از مردم به بانک ها هجوم آوردند.

به عنوان یک نتیجه از این وجود دارد عجله در شعب بانک ها که منجر به نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل برای بررسی گسترش coronavirus.

گروه خدمات مالی (DFS) در یک توییت گفت: دولت سپرده 500 تومان در PMJDY حساب های برگزار شده توسط زنان برای آوریل و ذینفع می تواند آن را برداشت “هر زمان”.

“این مبلغ (500 تومان) رسیده است حساب بانکی خود را و شما می توانید آن را برداشت هر زمان” این گفت و افزود: 500 تومان نیز خواهد بود سپرده در ماه مه نیز در ماه ژوئن.

این DFS در وزارت مالیه نیز خواسته ذینفع ایمان به شایعات و میزان برداشت از دستگاه های خودپرداز و خدمات به مشتریان نقطه و یا بانک ها به عنوان در هر راحتی خود را.

از مجموع 38.08 کرور حساب تحت Pradhan Mantri Jan Dhan Yojana (PMJDY) به عنوان بسیاری از 20.60 کرور برگزار شد ، به عنوان در تاریخ 1 آوریل سپرده در PMJDY حساب بود در طول Rs 1.19 لاخ کرور.

بانک دولتی هند (SBI) در ادامه گفت: “ما می خواهیم برای اطمینان از مشتریان ما که این وجوه در حساب کاربری شما مسدود نمی شود و یا بازگشت به دولت است.”

بزرگترین کشور وام دهنده نیز خواسته PMJDY دارندگان حساب برای برداشت پول در راحتی خود را در هر زمان.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد از این به عنوان بخشی از Rs 1.70-لاخ کرور بسته امداد اعلام کرد در ماه گذشته.

وزیر گفته بود به عنوان بسیاری از 20.5 کرور زنان Jan Dhan دارندگان حساب را دریافت 500 تومان در هر ماه برای سه ماه آینده به اجرا در خانواده خود یک حرکت با هدف کاهش مشکلات ناشی از این مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im