غزه نیست تا آن را متعلق به آمبولانس گرفتار قاچاق افراد به Pangasinan

PANGASINAN, فیلیپین یک آمبولانس از شهری و روستایی واحد بهداشت و درمان (RHU) در Pangasinan ره بود توسط مقامات برای اقدام به قاچاق دو نفر به استان در روز پنج شنبه 23 آوریل.

پلیس شناسایی راننده آمبولانس به عنوان خوانده شده را علامت Arky Idos و همراه او دنیس Paragas هر دو از Sta. باربارا شهر.

اولیه تحقیقات نشان داد که این دو گفته می شود, آموزش های خود را RHU همکاران را انتخاب کنید تا یک زن و شوهر به عنوان Elicia فون giese مراجعه کنید و Daryson Paragas که هم ساکنان Sta. باربارا.

این زن و شوهر آمده بود از شهرستان کسون در هیئت مدیره یک ماشین اما مانع از ورود Pangasinan پس از رسیدن به ایست بازرسی مرزی.

آنها ساخته شده U-نوبه خود خاموش کردم در طول تارلاک-پانگاسینانی-La Union بزرگراه (TPLEX) خروج و به نام یکی از بستگان از Sta. باربارا. لحظاتی بعد یک آمبولانس آمد به آنها را انتخاب کنید.

پلیس, اما, مسدود آمبولانس پس از آنها به رسمیت شناخته فون giese مراجعه کنید و Paragas به مسافران است.

این چهار نفر در حال حاضر تحت بازداشت روسالس پلیس. آنها را متهم به تخلف از ماده 151 از تجدید نظر در قانون مجازات اسلامی در رابطه با Bayanihan درمان به عنوان یک عمل می کنند.

یک هفته پیش پلیس بازداشت 2 barangay نمایندگان از یوربیزتندو شهر برای تلاش برای قاچاق به استان 7 townmates که رشته در مترو مانیل و شغل خود را از دست زیر Luzon گسترده ای مستند.

استان Pangasinan تحت تمدید شدید پیشرفته جامعه قرنطینه تا نیمه شب از مارس 30.

تحت مستند مردم منع ورود به استان مگر در مواردی که مجاز شده توسط دولت های محلی برای جلوگیری از وارد موارد از رمان coronavirus.

هیچ مورد جدید

شده است وجود دارد هیچ اضافی COVID-19 موارد ثبت شده در Pangasinan برای هفته گذشته با توجه به سلامت استان افسر Dr Anna de Guzman.

وجود دارد تنها 4 باقی مانده COVID-19 بیماران هنوز در بیمارستان, او گفت:, و همه آنها در شرایط با ثبات با یک احتمال قوی بازیابی.

از 36 coronavirus موارد ثبت شده در این استان 23 در حال حاضر بهبود در حالی که 9 نفر آنها به این بیماری است. (بخوانید: کجا هستند coronavirus موارد در Luzon?)

د گوزمان نسبت داده بزرگ بازیابی رای در Pangasinan به خوبی روش های درمان توسط پزشکی frontliners و اوایل مشاوره از بیماران.

او از مردم خواست تا به ادامه اقدامات زیر برای جلوگیری از عفونت است که شامل صفحه اصلی مقررات قرنطینه, فیزیکی, فاصله, و پوشیدن ماسک.

“مردم Pangasinan باید دنبال خانه مقررات قرنطینه از جمله اجتماعی فاصله به شدت و برای همیشه پوشیدن ماسک صورت” گفت: De Guzman.

ایجاد کرد مقامات

برخی از ایجاد کرد مقامات خود بودند آنهایی که گرفتار نقض اقدامات سختگیرانه اعمال شده توسط دولت استانی.

پلیس گفت که در بیمبنگ شهر و 3 روستا سران دستگیر شده بودند به همراه 7 نفر دیگر برای نقض قمار و مشروب بان کی مون به عنوان بخشی از مستند.

روستای رؤسای دستگیر شدند ریکاردو بنیتز از Barangay Buenlag 1st, Renato روساریو از Barangay Tamaro و رومئو Caranto از Barangay Banagan.

پلیس نیست شناسایی 4 نفر که دستگیر شده بودند. همه آنها بازداشت در بیمبنگ ایستگاه پلیس و خواهد بود به اتهام نقض Bayanihan درمان به عنوان یک عمل می کنند. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im