FLYING HOME. Filipino repatriates at the Wuhan Tianhe International Airport in Wuhan, China, with a team from the Department of Foreign Affairs, awaiting the arrival of the chartered plane from Clark, Pampanga, that will fly them home to the Philippines. Photo from the Department of Foreign Affairs

پرواز به خانه. فیلیپینی repatriates در ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی در ووهان چین با یک تیم از وزارت امور خارجه انتظار ورود هواپیمای چارتر از, Clark, Pampanga که پرواز آنها را به خانه به فیلیپین. عکس ها از وزارت امور خارجه

مانیل فیلیپین – دولت در روز شنبه, فوریه 8, آغاز بازگرداندن فیلیپینی از چین هوبئی کانون شیوع مرگبار رمان coronavirus.

اولین دسته از حداقل 26 repatriates انتظار می رود برای رسیدن کلارک فرودگاه بین المللی در Pampanga در حدود ساعت 5 صبح روز یکشنبه 9 فوریه و پس از آن خواهد شد به ارمغان آورد جدید کلارک شهرستان ورزشکاران ایجاد کرد که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز از مقامات وزارت امور خارجه (DFA) و وزارت بهداشت (DOH) گفت: در یک کنفرانس رسانه های شنبه شب.

یک تیم از 8 نمایندگانی از دولت بودند به ترک از کلارک در 10:15 بعد از ظهر روز شنبه در هیئت مدیره یک پرواز چارتر از Royal Air Charter Service شدند و انتظار می رود برای رسیدن به ووهان Tianhe فرودگاه بین المللی در 1:15 ق. ظ روز یکشنبه.

این تیم متشکل از 3 از مقامات DFA دفتر این خبرگزاری برای کارگران مهاجر’ امور (OUMWA) و دو پزشکان و دو پرستار و یک تکنولوژیست پزشکی از DOH.

آنها کمک خواهد کرد که repatriates و آنها را به پزشکی نمایش فیلم در طول 3 ساعت پرواز برگشت به کلارک پردازنده همان هواپیمای چارتر.

دو نفر از مقامات فیلیپین سرکنسولگری در شانگهای, چین, همراه repatriates در حالی که انتظار در فرودگاه در ووهان.

اعضای بازگشت تیم از DFA و DOH و خدمه پرواز نیز در معرض 14 روز در قرنطینه مقامات گفت.

وجود دارد بیش از 40 نفر در بازگشت پرواز را آشکار اما تنها 26 از آنها را در فرودگاه از 8 ساعت در روز شنبه هنگامی که مسئولان به رسانه ها جلسه. تنها 10 بیشتر شد و انتظار می رود نشان می دهد اما بازگشت تیم “خواهد تا آخرین لحظه صبر کنید,” گفت: DFA-OUMWA معاون سارا لو Arriola.

دیگران ممکن است تصمیم به ماندن در پشت و یا نمی تواند 10 ساعت سفر به فرودگاه در ووهان هوبئی شهرستان پایتخت. هنوز هم دیگران ممکن است مشکلات خود را با ویزا و یا در مواردی که جلوگیری از آنها را از خروج از کشور چین, Arriola اضافه شده است.

این repatriates خواهد بود نظارت در سراسر خانه پرواز و قرار شد به 3 سطح از پزشکی نمایش گفت: DOH معاون دکتر خراردو Bayugo.

پس از فرود repatriates خواهد پیاده در آشیانه نه مسافر در منطقه کلارک فرودگاه بین المللی. آنها خواهد شد و سپس منتقل شود به طور مستقیم به قرنطینه امکانات در ورزشکاران ایجاد کرد.

وجود دارد آنها را به هر یک داده می شود اتاق خود را. کادر پزشکی خواهد بود در دست دور ساعت برای نظارت بر سلامت خود را. کارکنان پشتیبانی بیشتر خواهد شد مشغول به کار در یک ساختمان مجزا از repatriates در قرنطینه.

این repatriates خواهد شد مجاز به استفاده از گوشی های تلفن همراه به طور عمده به ماندن در تماس با خانواده و بستگان خود را. تسهیلات خواهد شد که اتصال وای فای است.

در میان repatriates یک نوزاد Arriola گفت. ترس از ننگ آنها خواسته DFA به افشای هویت خود به مردم است.

فیلیپین تا به حال 3 مورد تأیید رمان coronavirus از یکی از آنها درگذشت و در تاریخ 1 فوریه. مقامات فیلیپین تا کنون قرار داده شده در مجموع 267 نفر در زیر یک کاوشگر برای ویروس.

حداقل 722 نفر کشته شده اند از این ویروس در چین در حالی که بیش از 34000 نفر آلوده شده اند, با توجه به آخرین آمار رسمی.

فیلیپین دولت آماده است تا به حمایت دوم پرواز برای فیلیپینی در هوبئی به دنبال بازگشت, Arriola گفت. فیلیپینی خارج هوبئی رایگان هستند برای پرواز به خانه خود را, او اضافه شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de