فرمانداران انتظار می رود مدارس برای باز کردن این سقوط اما با ترفند

سه نفر از فرمانداران بیش از آخر هفته صدا و نکته مثبت در مورد آوردن کودکان در کشورهای خود را بازگشت به مدرسه در این پاییز.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس که قبلا به عنوان یک عضو از ایالت کلرادو هیئت آموزش و پرورش گفت: در طول یک مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه” که او امیدوار مدارس عمومی خواهد بازگشایی برای ترم آینده, اگر چه “آن را به نگاه مانند هر سال تحصیلی.”

“مدارس نیاز به عملکرد آنها در حال رفتن به تابع” پلیس گفت: میزبان کریس والاس. “این نیز تا حدودی از محیط زیست ترکیبی به معنی وجود دارد و ممکن است بار در طول سال وجود دارد شیوع در یک مدرسه است که آن را برای تبدیل به آنلاین برای مدت یک هفته تا آن را منطقی امن برای بازگشت به مدرسه.”

این فرماندار دموکرات نیز اشاره کرد که روز به روز برنامه به احتمال زیاد به تغییر به کاهش تعاملات در راهروها و ناهار به منظور “کاهش سرعت گسترش هنگامی که وجود دارد اجتناب ناپذیر شیوع.”

“من ساخته شده است که بسیار روشن به ما superintendents من امیدوارم که دیگر فرمانداران سراسر کشور در حال انجام است,” او اضافه شده است. “شما نیاز دارید که اجتماعی, سمت, راست, و آن را کمی سخت تر برای دریافت های اجتماعی که طرف در یک آنلاین تنظیم. اما آکادمیک وجود دارد هیچ بهانه ای برای هر بچه و نه قادر به انجام کار خود را در سطح درجه کار می کنند.”

Washington State Continues Efforts To Limit Spread Of Coronavirus
دانش آموزان ترک ترگود مارشال مدرسه ابتدایی پس از سیاتل عمومی سیستم مدرسه بود که ناگهان بسته با توجه به CCP ویروس ترس در سیاتل بشویید. در تاریخ 11 مارس سال 2020 است. (جان مور/گتی ایماژ)

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه همچنین ابراز خوش بینی در مورد بازگشایی مدارس در دولت خود را در حالی که توصیه احتیاط. اگر چه از یک مرحله به مرحله بازگشایی اوهایو اقتصاد در حال حاضر آغاز شده در مارس 1, مدارس دولتی در دولت باقی خواهد ماند طریق بسته های باقی مانده از سال تحصیلی جاری.

“آنچه من خواسته اند مدارس انجام دهید این است به فرض که آنها در حال رفتن به عقب, اما به آمده تا با انواع جایگزین” DeWine گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “فرض کنیم اگر شما به عنوان مثال چگونه می توانم به شما در رسیدن به برخی از مرتب کردن بر اساس از فاصله?”

“اما ما امیدواریم که برای باز کردن در ماه اوت زمانی که مدرسه شروع می شود به بالا و در اکثر مکان ها در اوهایو اما ما نمی دانیم و در عین حال رک و پوست کنده.” DeWine گفت:, و اضافه کرد که مدارس مناطق باید آمد تا با “بسیار برنامه های خاص” خود را بر اساس وضعیت منحصر به فرد و همچنین به عنوان راهنمایی از مقامات بهداشت محلی خود را.

در ضمن کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در یک مصاحبه جداگانه در سی ان ان گفت که او انتظار می رود برای دیدن بسیاری از مدارس را در دولت خود را بازگشایی این سقوط.

“من فکر می کنم برخی از مدارس را نمی توان بسیاری از مدارس خواهد بود مشروط بر توانایی ما برای حفظ اعضای هیات علمی و دانشجویان امن گفت:” فرماندار دموکرات. “وجود دارد نکات دقیق وظریف. اما ما در حال حرکت رو به جلو در امید و انتظار است که ما می توانید شروع به آن مدرسه سال بسیار استراتژیک و متد دوباره بر سلامت به عنوان نخست چارچوب مرجع در نظر کسانی که تصمیم گیری.”

کالیفرنیا حرکت کرده و عمیق تر به فاز 2 از Newsom 4-مرحله به مرحله طرح به این معنی که کسب و کار تلقی خطر کمتر خواهد بود و مجاز به بازگشایی شده است. کسانی که کسب و کار شامل برخی از فروشگاه های فروش کالا مانند لباس و تجهیزات ورزشی, گل ها و کتاب ها. مدارس گنجانده شده در فاز 2.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de