فرمانداران بحث بازگشایی برنامه به عنوان همه گیر اببس

فرمانداران از سراسر کشور در دفاع از برنامه های بازگشایی کشورهای خود را در تلویزیون ظاهر در آوریل 26 به عنوان نشانه ادامه به ظهور یک بیماری همه گیر در حال کاهش است.

در مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) معرفی شده در آوریل 25 یک نقشه راه برای دولت بازگشایی. در حالی که موارد جدید و مرگ و میر بالا باقی می ماند مجموع بستری شدن در بیمارستان باقی مانده است تخت هفته گذشته. هوگان به آغاز طرح مرحله به مرحله داده محور بازگشایی در اوایل ممکن است.

“ما در حال تماشای برخی از معیارهای و به دنبال در یک الگوی از اعداد ما قبل از هر نوع تصمیم گیری. همه چیز باید بر اساس اعداد و علم است. ما در حال رفتن به انجام هر کاری که برای قرار دادن هر کسی بیشتر در معرض خطر” هوگان گفت: “این هفته است.”

“من می خواهم به اقتصاد ما پشت باز فقط به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم اما من می خواهم به انجام این کار در یک راه امن برای همین ما یک سنبله ما نمی تواند باعث مرگ و میر بیشتر و سربار ما سیستم مراقبت های بهداشتی.”

هوگان گفت که ملی انجمن فرمانداران که او صندلی صادر بازگشایی دستورالعمل حکام در مارس 22. پرسید که آیا او فکر کرد که برخی فرمانداران در حال حرکت به بازگشایی بیش از حد به زودی هوگان کاهش یافته است به دوم حدس همکاران خود را.

“رییس جمهور روشن ساخته است که فرمانداران قرار بود که تصمیمات خود را بر اساس حقایق را بر روی زمین در کشورهای خود و این که دقیقا چه چیزی آنها انجام می دهند” هوگان گفت. “مختلف فرمانداران در حال تصمیم گیری بر اساس آنچه آنها فکر می کنم بهتر است برای خود دولت است.”

فرمانداران از ساحل به ساحل در حال برخورد با این مجموعه انتخاب بین ادامه داد: آسیب به اقتصاد از طولانی شدن خاموش شدن ناگهانی خطر از موج دوم از عفونت از بازگشایی بیش از حد به زودی.

دولت اقتصاد را مختل کرده است در درجات مختلف با شیوع CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. هوگان گفت: وجود اجماع دو حزبی که پول مالیات دهندگان از دولت فدرال باید مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کشورهای مبارزه و بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

ایالات متحده دارای بیشترین تایید COVID-19 موارد و نسبت مرگ و میر ناشی از هر کشوری در جهان به جز چین—آمار است که باقی می ماند یک رمز و راز است. بیش از 963,000 موارد تایید شده در ایالات متحده به عنوان از آوریل 26 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اگر چه شیوع هنوز ظاهر می شود در سراسر کشور در هفته گذشته 46 متحده گزارش کاهش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان, با توجه به کاخ سفید و 23 متحده گزارش کاهش در موارد جدید.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer (D-Mich.), که تصویب برخی از تهاجمی ترین اقامت در خانه اقدامات در کشور در دفاع از تصمیم او و تکرار هوگان تماس برای اندازه گیری به روش بازگشایی. Whitmer تمدید میشیگان اقامت در خانه سفارش تا 15 مه در حالی که کاهش در برخی از فعالیت هایی مانند قایقرانی و گلف. تعداد روزانه جدید COVID-19 نفر در میشیگان به اوج خود رسید و در اوایل ماه آوریل. Whitmer است و نه مشخص شده در برنامه های خاص برای بازگشایی.

“ما باید زیرک و ما باید به دنبال علم بود و واقعا هوشمند در مورد چگونه ما reengage چرا که هیچ کس حتی اگر شما یک معترض یا نشسته فرماندار و یا شما در طرف دیگر از این موضوع ما می دانیم که هیچ کس می خواهد موج دوم آن خواهد بود مخربی برای سلامت مردم و اقتصاد” Whitmer گفت: “این هفته است.”

در نیوجرسی وضعیت بر روی زمین نشان می دهد که دولت ممکن است هفته دور از یک مرحله به مرحله بازگشایی با توجه به رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی (D). دولت دوم-سخت ترین ضربه گیر با بیش از 109,000 مورد تأیید و 5,938 مرگ و میر. در حالی که مرگ و میر بالا باقی می ماند وجود دارد نشانه هایی از بهبود: تعداد روزانه جدید موارد ناقص COVID-19 بستری شدن در بیمارستان شروع به کاهش و استفاده از هواکش و مراقبت ويژه است “یک کمی” مورفی گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

“کسانی که نشانه های خوبی است اما ما نه از جنگل است. من فکر می کنم ما چند هفته دور” مورفی گفت. “دستور به ماندن در خانه و دور ماندن از هر یک از دیگر است که هنوز هم بسیار در اثر تا زمانی که ما می توانیم از این منحنی.”

در طول مراحل اولیه CCP شیوع ویروس مورفی تقسیم نیوجرسی به سه منطقه برای کمک به نظام سلامت در پاسخ به واقعیت های مختلف در مناطق مختلف. این شهرستان در شهر نیویورک در منطقه شده است ضربه سخت ترین اما دولت در حال حاضر تایید کرده است مرگ و میر در هر شهرستان.

پرسید: اگر رویکرد خود را برای بازگشایی خواهد در اطراف منطقه ای رویکرد مورفی گفت: “ما در حال رفتن به حرکت می کند به عنوان یک دولت به رسمیت شناختن شما رو چگالی مسائل در شمال است که شما فقط لازم نیست که در جنوب.”

در کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس (D) در حال حاضر اعطا رهایی از اقامت در خانه سفارش به یکی از شهرستان. او همچنین اجازه می دهد کسب و کار دفاتر به بازگشایی در مارس 4 با کاهش نیروی کار است. پلیس با این وجود معتقد است که دولت باید به نوعی اجتماعی فاصله اقدامات برای ماه می باشد.

پرسید: اگر او می خواهد چاپ مجدد اقامت در خانه اگر منظور بازگشایی دفاتر باعث افزایش عفونت های جدید پلیس گفت: دولت ممکن است به تنظیم دستورالعمل های مبتنی بر داده ها.

“ما باید به تنظیم و انتظار ما این است که ما باید برای تنظیم درجه اجتماعی فاصله در زمان واقعی” پلیس گفت: “دیدار با مطبوعات است.”

پلیس پیشنهاد کرد که کاهش تدریجی اجتماعی فاصله قوانین لازم است به آدرس این بیماری همه گیر در راه سازگار با محیط زیست با توجه به این روانی و اقتصادی تاثیر طولانی مدت خاموش کردن.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im