دولت های بزرگ Tech تیم برابر آنلاین استثمار جنسی کودکان

واشنگتن—قدرتمند شهادت از “ققنوس 11” گروهی از کودکان سوء استفاده جنسی بازماندگان لگد اعلام همکاری جدیدی بین دولت ها و شرکت های فن آوری برای متوقف کردن آنلاین سوء استفاده جنسی از کودکان است.

“سال گذشته همه ما در زمان یک گام جسورانه برای غلبه بر ترس در مورد خودمان به گروه با هم برای تبدیل شدن به نیرویی برای تغییر” این گروه گفت: در یک ویدیو ارائه شده در وزارت دادگستری (DOJ) در 5 مارس.

“ما بازماندگان شکنجه جنسی, تجاوز به کودکان, وابسته به عشق شهوانی گالری, پدوفیلیا sleepovers ابتدایی, دختر مدرسه ای, نشان می دهد, جریان, بدسم و پیچیده تمایلات جنسی که تصاویر دیجیتال شد قاچاق در سراسر جهان به انجام برسانند نیازهای بی پایان شیطانی منحرف جامعه است که طول می کشد لذت از درد ما.”

در تلاش برای جلوگیری از سوء استفاده جنسی از کودکان آنلاین, ایالات متحده به همراه انگلستان و کانادا و استرالیا و نیوزیلند به ایجاد داوطلبانه اصول است که شرکت های فن آوری در حال ترویج است.

Facebook, Twitter, Google, مایکروسافت, Roblox و اسنپ چت را همه تایید و اصول است که از آنها بخواهید برای جلوگیری از سوء استفاده جنسی از مواد در دسترس ساخته شده در سیستم عامل خود و اقدام در برابر تبلیغات, درخواست کودکان و livestreaming کودک مربوط به سوء استفاده جنسی.

اصول توقف کوتاه از درخواست شرکت های فن آوری به آدرس end-to-end encryption است که در جریان کشمکش در مورد که در آن خط بین وجود دارد حفاظت از حریم خصوصی و حفاظت از جنایتکاران. به DOJ گفت: end-to-end encryption بدون backdoor را برای اجرای قانون stymies تحقیقات جنایی ، شرکت های فن آوری می گویند یک backdoor ارائه یک خطر امنیتی برای کاربران است.

“شکارچیان’ قرار است منافع حفظ حریم خصوصی نباید بیشتر فرزندان ما را حفظ حریم خصوصی و امنیت” گفت: دادستان کل ویلیام بار در 5 مارس. “فن آوری ساخته شده است آن را آسان تر برای تولید پنهان و توزیع سوء استفاده جنسی از مواد.”

به DOJ دیده است 160 درصد افزایش در موارد مربوط به تولید فیلم ها و تصاویر از کودکان بودند که از نظر جنسی مورد سوء استفاده و آزار بیش از دهه گذشته است.

این CyberTipline برای مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان (NCMEC) دریافت 1.1 میلیون گزارش از کودکان بهره کشی جنسی آنلاین در سال 2014.

در سال 2019 آن را دریافت 16.9 میلیون گزارش. بر اعتبار Facebook برای ارسال 94 درصد از کسانی که راهنمایی (تقریبا 16 میلیون).

این tipline گزارش شامل 69.1 میلیون, تصاویر, فیلم ها و دیگر فایل های مرتبط با استثمار جنسی کودکان, با توجه به NCMEC.

“جنسی-سوء استفاده از تصاویر را می توان حفظ آنلاین برای دوره های بسیار طولانی تری از زمان و منتشر گسترده تر” Barr گفت. “قربانیان متحمل نه تنها اولیه آسیب سوء استفاده, اما در حال قربانی دوباره و دوباره زمانی که آن تصاویر recirculated. برای مثال سوء استفاده جنسی تصاویر از یک قربانی خاص یافت شده است تقریبا در 21,500 جداگانه ایالات متحده تحقیقات بیش از 20 سال گذشته است.”

Epoch Times Photo
انگلستان امنیتی وزیر جیمز Brokenshire صحبت می کند در مورد یک طرح برای جلوگیری از آنلاین استثمار جنسی کودکان, as, استرالیا, وزیر امور پیتر داتون (L) و کانادا وزیر امنیت عمومی و آمادگی اضطراری بیل بلر نگاه در وزارت دادگستری در واشنگتن در روز 5 مارس سال 2020 است. (سمیرا Bouaou/The Epoch Times)

انگلستان امنیتی وزیر جیمز Brokenshire گفت که مشکل گسترده است و این ائتلاف جدید با تکنولوژی صنعت است و یک نقطه عطف مهم در پرداختن به آن است.

“کودک مجرم جنسی بهره برداری از پیشرفت های فن آوری به تحمیل بدبختی های ننگین مواد و راهنمایی در مورد چگونه به هدف قرار دادن کودکان است. آنها متحد برای جدا بدام انداختن و دستکاری جوان ما مردم و باعث درد و رنج است که می تواند یک عمر گذشته,” او گفت:.

“مقیاس جهانی تهدید هولناک است و ما می دانیم که آن را بدتر. بیش از 3.5 میلیون حساب در حال حاضر ثبت نام ترین در جهان فاسد تیره و وب سایت.”

Brokenshire گفت: رمزگذاری باقی می ماند “فیل در اتاق” و با اشاره به Facebook Messenger. در سال گذشته, او گفت:, Facebook فرستاده شده حدود 12 میلیون گزارش از استثمار جنسی کودکان در آن مسنجر نرم افزار.

Facebook در حال حاضر برنامه به رمز در آوردن برنامه بسیار شبیه به آنچه در آن بود با واتساپ برنامه پیام رسانی.

“پایان به پایان رمزگذاری تضمین می کند فقط شما و شخص شما در حال برقراری ارتباط با می توانید به خواندن آنچه را فرستاده و هیچ کس در بین حتی واتساپ” ایالات Facebook WhatsApp سایت.

Facebook اضافه end-to-end encryption به آن سرویس WhatsApp در مارس 2016, اما در ماه اوت همان سال گفت: در آن سیاست حفظ حریم خصوصی است که این امر شامل “محدود به اشتراک گذاری داده ها” با Facebook.

در 2019, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: این شرکت در حال حرکت به سمت رمزگذاری.

“در سال گذشته که صحبت کردم با مخالفان که گفته ام من رمزنگاری دلیل است که آنها رایگان هستند و یا حتی زنده,” او گفت:. “هنگامی که میلیاردها نفر از مردم استفاده از یک سرویس برای اتصال برخی از آنها در حال رفتن به آن را سوء استفاده برای واقعا وحشتناک چیزهایی مانند سوءاستفاده تروریسم و اخاذی است. ما مسئولیت داریم که با اجرای قانون کار و برای کمک به جلوگیری از این هر جا که ما می توانیم.”

اما Brokenshire گفت: رمزنگاری Facebook Messenger معنی Facebook خواهد بود نابینا به 12 میلیون نمونه از استثمار جنسی کودکان.

“من می گویند که قرار دادن کودکان ما در معرض خطر آنچه من اعتقاد دارم که در حاشیه و حریم خصوصی سود چیزی است که من واقعا تلاش به این باور هر یک از ما می خواهند” Brokenshire گفت.

در کنگره گروهی از سناتورهای دو حزبی معرفی یک لایحه در مارس 5 که ایجاد انگیزه برای شرکت به “کسب درآمد” مسئولیت برای حفاظت از نقض قوانین مربوط به آنلاین سوء استفاده جنسی از مواد.

از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی عمل می کنند (کسب آن عمل می کنند) را اصلاح بخش 230 ارتباطات و نجابت عمل می کنند.

آن را نیز اجازه می دهد افراد به شکایت شرکت های فن آوری که نمی مطابق با بهترین شیوه و یا ایجاد شیوه های مناسب برای جلوگیری از سوءاستفاده آنلاین

“پیشرفت های فن آوری اجازه داده اند حاضر بهره برداری از کودکان برای تبدیل شدن به بسیار بدتر در طول سال های اخیر گفت:” دایان فاینستاین سناتور. (D-کالیفرنیا). “شرکت ها باید بیشتر برای مبارزه با این مشکل رو به رشد خود در سیستم عامل آنلاین.”

Epoch Times Photo
از Facebook و WhatsApp برنامه های نمایش داده شده بر روی آی فون در این فایل تصویر عکس. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

11 اصول

اصل 1: شرکت ها به دنبال جلوگیری از شناخته شده سوء استفاده جنسی از مواد در دسترس ساخته شده به کاربران و یا در دسترس بر روی سیستم عامل خود و خدمات اقدام مناسب تحت نظر خود را از خدمات و گزارش به مقامات مناسب.

اصل 2: شرکت به دنبال شناسایی و مبارزه با اشاعه جدید سوء استفاده جنسی از مواد از طریق خود سیستم عامل و خدمات اقدام مناسب تحت نظر خود را از خدمات و گزارش به مقامات مناسب.

اصل 3: شرکت به دنبال شناسایی و مبارزه با مقدماتی استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده از فعالیت (مانند آنلاین نظافت برای سوء استفاده جنسی از کودکان) را اقدام مناسب تحت نظر خود را از خدمات و گزارش به مقامات مناسب.

اصل 4: شرکت به دنبال شناسایی و مبارزه با تبلیغات استخدام, درخواست و یا تهیه یک کودک برای بهره برداری جنسی یا سوء استفاده یا سازماندهی برای انجام اقدام مناسب تحت نظر خود را از خدمات و گزارش به مقامات مناسب.

اصل 5: شرکت ها به دنبال به شناسایی و جلوگیری از استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده تسهیل و یا تقویت شده توسط livestreaming را اقدام مناسب تحت نظر خود را از خدمات و گزارش به مقامات مناسب.

اصل 6: شرکت ها به دنبال جلوگیری از نتایج جستجو از رویه استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده و به دنبال جلوگیری از خودکار پیشنهادات خود را برای چنین فعالیت های و مواد.

اصل 7: شرکت به دنبال اتخاذ افزایش اقدامات ایمنی با هدف حفاظت از کودکان به ویژه از همسالان یا بزرگسالان به دنبال تعامل در مضر فعالیت جنسی با کودکان; از جمله اقدامات ممکن است شامل با توجه به اینکه کاربران در کودکان هستند.

اصل 8: شرکت ها به دنبال به اقدام مناسب از جمله ارائه گزارش, گزینه های روی مواد که ممکن است غیر قانونی در آن صورت اما با زمينه مناسب و تایید ممکن است متصل به استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده است.

اصل 9: شرکت ها به دنبال به را آگاهانه با رویکرد جهانی برای مبارزه با آنلاین استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده و به حساب در حال تحول تهدید چشم انداز به عنوان بخشی از خود را طراحی و توسعه فرآیندهای.

اصل 10: شرکت پشتیبانی فرصت برای به اشتراک گذاشتن تخصص مربوطه مفید شیوه های داده ها و ابزار که در آن مناسب و امکان پذیر است.

اصل 11: شرکت ها به دنبال به طور منظم به انتشار و یا به اشتراک گذاری با معنی اطلاعات و بینش در تلاش های خود را برای مبارزه با استثمار جنسی کودکان و سوء استفاده است.

برای کمک و یا برای ارسال اطلاعات

تماس با NCMEC

1-800-843-5678

www.CyberTipline.org

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im