دولت عملیات را به خانه همه گیر رشته کانادایی تقریبا کامل می گوید: MP

این عملیات گسترده را به خانه هزاران کانادایی رشته توسط pandemic سفر خاموش شدن ناگهانی ضربه اخر مسابقه: نزدیک به 90 درصد از کسانی که به دنبال کمک به دولت هستند در حال حاضر در کشور است.

در پایان هفته نزدیک به 40 ، 000 نفر بوده اند را عودت از 100 کشور در سراسر جهان در 356 پرواز با توجه به دولت فدرال است.

راب Oliphant های پارلمانی وزیر امور خارجه است که منجر به بازگشت عملیات با وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: باقی مانده موارد سخت ترین و در برخی موارد غیر معمول ترین.

“آخرین بخش از ماراتن است که همیشه سخت ترین,” او گفت:.

خارج از حلقه در پرو

یک مورد را به Oliphant توجه دیگر نماینده این هفته ارائه یک کل چرخش جدید در خود به انزوا: یک زن کانادایی که صرف دو ماه در جنگل پرو تنها در مورد جهانی COVID-19 بحران پس از ظهور از بوش.

یکی دیگر حل نشده مورد شامل کانادا کشتی کروز عضو خدمه در حال حاضر در تلاش برای رسیدن به خانه راه طولانی; که فرد و دیگر اعضای خدمه در حال قایقرانی از کارائیب در سراسر اقیانوس اطلس به ساوتهمپتون انگلستان به دلیل نزدیک بندر را قبول کشتی.

بیش از 5000 کانادایی بودند در خارج از کشور در 130 کشتی های کروز که همه گیر رخ داد. بسیاری از آنها در حال حاضر اما ده ها تن از خدمه باقی می ماند در دریا.

Oliphant گفت: برخی از کانادایی ها به دام افتاده در از راه دور جدا شده و یا جزیره مکان. دیگران گیر در مکان های که در آن وجود دارد ایمنی و مسائل امنیتی و یا در کشورهایی که کانادا هیچ روابط دیپلماتیک.

در حالی که این موارد هستند “شدیدا به چالش کشیدن او گفت:” دولت هنوز هم تلاش می کند برای حل و فصل آنها. در برخی موارد او اضافه آن را فقط ممکن نیست.

‘شما در حال رفتن به در حالی که اینجا’

“اساسا ما می گویند شما در حال رفتن به اینجا و برای مدتی اجازه دهید به شما کمک کند سرپناه در محل تا تجاری گزینه های بازگشت تا زمانی که مستندات دریافت برداشته تا زمانی که حمل و نقل آسان تر است” Oliphant گفت.

از نظر مقیاس یکی از چالش برانگیز ترین کشورها برای بازگشت تلاش شده است در هند. دولت فدرال کمک کرده است بیش از 12000 کانادایی و دارندگان اقامت دائم به خانه از وجود دارد.

Oliphant گفت: کانادا کار کرده است به تازگی با هند به شهروندان هند پس هواپیما شده اند حمل مسافر در هر دو جهت.

Neeraj Bhardwaj واترلو, Ont. صرف بسیاری از بی خوابی شبانه نگرانی در مورد پدرش و به شدت فعال و پسر بودند که در گیر هند برای چند هفته.

این بود وحشتناک’

پس از آنچه که او خواستار یک “دردناک صبر” آنها وارد خانه چهار شنبه.

این یک کمک فوق العاده ای برای Bhardwaj که سه ساله پسر جی به مسائل رشد و نمو و شکل نادری از بیماری صرع است که می تواند باعث تشنج های متعدد در هر روز. اضطراب او در مورد مراقبت های پزشکی و درمان برای پسر خود را در طول غیر منتظره تمدید اقامت.

“این وحشتناک” Bhardwaj گفت. “که من مطلق بدترین ترس — اگر چیزی اتفاق افتاده است ؟ من نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به ترتیب یک آمبولانس یا یک هلیکوپتر در صورت نیاز به رفتن به یک بیمارستان بهتر.”

Neeraj Bhardwaj واترلو, Ont. پیوست با پسرش جی پس از خانواده اش به خانه بازگشت از هند با کمک از دولت فدرال است. (عرضه شده توسط Neeraj Bhardwaj)

این گروه ساخته شده است این سفر به دیدار خانواده و به دنبال تخصصی مشاوره پزشکی برای جی. پس از بازگشت برنامه ریزی شده پرواز لغو شد آنها از دست رفته دولت برای اولین بار به کمک پرواز به دلایل مالی. آنها حذف شده از دومین پرواز در مدت کوتاهی قبل از خروج از آنجا که جی تجربه یک قسمت از تهوع (آن را مربوط به COVID-19).

آنها در نهایت خانه در یک دولت-مرتب پرواز توسط هواپیمایی قطر. Bhardwaj گفت: او سپاسگزار است برای بسیاری از افرادی که به کمک آن رخ می دهد.

خانواده او در حال حاضر در 14 روز در قرنطینه به عنوان قانون مورد نیاز در کانادا برای افراد پس از رسیدن به خانه از مقصد های بین المللی.

در اوج بازگشت عملیات Oliphant گفت: او تا به 1800 ایمیل در روز در مورد رشته مسافران است. که کاهش یافته است به حدود 200 پس از.

‘مشکل حل’

Oliphant گفت که این عملیات موفقیت شده است تا حد زیادی به کار امور جهانی کانادا دیپلماتیک تحقیقات و سیاست های کارکنان که مشغول به کار در سراسر ساعت.

“آنها تبدیل شده اند آژانس های مسافرتی. آنها تبدیل شده اند solvers مشکل,” او گفت:.

کانادا قوی روابط دیپلماتیک با کشورهای جهان نیز تا حد زیادی کمک اضطراری ورزش, او گفت:.

کانادا کار کرده است با کشورهای دیگر به منظور هماهنگی و تعویض صندلی در پرواز. با حریم هوایی تعطیلی مستندات و منع رفت و آمد در محل در کشورهای مختلف دولت نیز باید به مذاکره با مقامات محلی و ملی برای مجوزها و سایر الزامات لجستیکی به مردم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de