دولت در مواجهه با مخالفان کباب بیش از COVID-19 پاسخ عوام reconvenes

تعداد کمی از نمایندگان مجلس امروز تشکیل برای یک بار در هفته برای فرد در نشست مجلس عوام انگلیس که در آن آنها با تمرکز بر روی میلیاردها دلار کمک های اضطراری برنامه های دولت فدرال اجرا کرده است به کوسن های اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر.

در میان انتقادات این است که این واکنش خشم از کانادا کشاورزان به $252 میلیون دلار در حمایت از اعلام روز شنبه برای کشاورزی و مواد غذایی در این بخش به مراتب کمتر از $2.6 میلیارد تلقی لازم توسط فدراسیون کشاورزی کانادا.

ترودو در ویکیانبار منحرف انتقاد — او در یک پایگاه ترنتون, Ont., برای بازگشت مراسم شش نفر از اعضای نیروهای مسلح کانادا که در هفته گذشته سقوط هلیکوپتر در سواحل یونان. و نه او خود را معمول صبح جلسه توجیهی در COVID-19 بحران است.

شرایطی که نخست وزیر و فقدان هر گونه اطلاعیه جدید منتقل شده تمرکز را از آنچه دولت در حال انجام است برای مبارزه با این بیماری همه گیر به چه احزاب مخالف ادعا آن است که انجام می دهند اشتباه است.

مجازی نشسته از نمایندگان مجلس در روز سه شنبه برجسته مقدار زیادی از انتقادات در مورد کشاورزی, حمایت از برنامه های در حال سقوط کوتاه از آنچه مورد نیاز است — از همه احزاب است.

هر دو ترودو و وزیر کشاورزی ماری-کلود Bibeau استدلال کرد که کشاورزان در حال حاضر تعداد موجود درآمد تثبیت برنامه به سقوط. هنوز ترودو به نام $252 میلیون فقط با یک سرمایه گذاری اولیه نشان می دهد که حمایت های بیشتری در راه است.

کشاورزان شده ضربه کاهش می یابد تقاضا برای برخی از محصولات خود را به عنوان یک نتیجه از رستوران ها بسته بودن از اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. و آنها تا به حال مشکل گرفتن معمول تعداد مورد نیاز کارگران موقت خارجی به کشور به کار در مزارع.

CERB انتقاد انتظار از مخالفان

گوشت گاو و مرغ تولید شده اند در مواجهه با چشم انداز نیاز به جمع اوری حیوانات خود را با توجه به کاهش ظرفیت در گیاهان گوشت پردازش شده اند که به خصوص در معرض شیوع COVID-19.

در علاوه بر این به انتقاد از حمایت های ارائه شده تا کنون برای کشاورزان هر حزب مخالف اتحاد تم مورد علاقه آنها به احتمال زیاد به ادامه افزایش است.

رهبر مخالفان اندرو Scheer, افزایش طول سوال دوره در مجلس عوام جمعه مارس 20, 2020 در اتاوا. (Adrian Microsoft Developer/کانادا مطبوعات)

محافظه کاران را به تازگی بر 2 ، 000 $در هر ماه کانادا واکنش اضطراری سود برای کسانی که از پرتاب از کار با این بیماری همه گیر با این استدلال که آن را فراهم می کند یک عامل بازدارنده به کار می کنند.

جدید دموکرات شده اند اشاره به شکاف در CERB و هل دادن برای جهانی سود برای همه در دسترس است توسط بیماری همه گیر.

حزب دموکراتیک ملی و بلوک Quebecois شده اند خواستار اطمینان — هنوز داده می شود که شرکت های که با استفاده از پناهگاه های مالیاتی برای جلوگیری از پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات بهره مند خواهد شد از هر یک از دولت فدرال کمک های اضطراری برنامه های.

و تمام احزاب مخالف به ویژه بلوک اصرار دارند دولت را به ارائه کمک های مالی برای سالمندان — چیزی است که انتظار می رود به بعد اعلام می شود در این هفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de