دولت روشن در گسترش 21 روز در سراسر کشور مستند

دهلی نو: دولت در روز دوشنبه گفت که هیچ فوری طرح به گسترش 21-day مستند که نگرانی خاموش کردن کسب و کار در سراسر کشور برای مقابله با گسترش coronavirus ممکن است باعث شدید اقتصادی و اجتماعی پریشانی.

روشن شدن توسط کابینه وزیر راجیو Gauba پس از صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر به عهده سفرهای طولانی از عمده مراکز شهری با پای پیاده به خانه های خود را در پنج روز گذشته بازتاب خود را مبارزه برای بقا با توجه به ضرر و زیان کار پس از مستند.

دولت مرکزی در حال حاضر به کارگردانی متحده به ترتیبات برای سرپناه و غذا برای کارگران مهاجر.

در یک صدای جیر جیر دولت فشار اداره اطلاعات گفت: “وجود دارد شایعات و رسانه ها گزارش ادعا که دولت را گسترش #Lockdown21 هنگامی که آن را منقضی می شود. کابینه تا این گزارش ها را تکذیب کرد و اعلام کرد که آنها بی اساس است.”

یک گروه از وزیر (GoM) به ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh روز یکشنبه با انجام یک بررسی جامع از وضعیت ناشی از این مستند از جمله جنبش کارگران مهاجر.

شده است وجود دارد ترس است که این مستند ممکن است جرقه های شدید اقتصادی و اجتماعی پریشانی.

در نامه ای به نخست وزیر نارندرا کنگره رهبر راهول گاندی در روز یکشنبه گفت: ناگهانی مستند ایجاد کرده است بسیار زیاد “وحشت” و “سردرگمی”. به نام او برای مراحل دیگر از مجموع مستند اعلام شده توسط برخی از کشورهای توسعه یافته برای مقابله با این بیماری کشنده است.

گاندی گفت: تعداد زیادی از مردم فقیر در هند که وابسته به یک درآمد روزانه بیش از حد بزرگ است به طور یک جانبه به تعطیل کردن همه فعالیت های اقتصادی در پی این بیماری همه گیر.

با توجه به آخرین مقامات آمار و ارقام در مجموع 1071 مردم آلوده شده توسط ویروس و مرگ و میر است 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de