دولت ممنوعیت دو کرالا مبتنی بر کانال های بیش از گزارش در دهلی شورش

دهلی نو: دولت اتحادیه در روز جمعه به حالت تعلیق پخش دو کرالا-بر اساس اخبار کانال برای 48 ساعت بیش از پوشش خود را از شورش در دهلی نو گفت: چنین گزارش می سوخت ناهماهنگی اجتماعی در سراسر کشور در زمانی که وضعیت بسیار فرار.

کنگره و تورم پایین آمد در این دولت بیش از تعلیق رسانه ها یک و Asianet News خواستار سرکوب به عنوان “خفقان از آزادی رسانه ها”.

دو کانال های صادر شده نشان می دهد علت توجه در فوریه 28 و پس از آنها ظ پاسخ های خود را به وزارت اطلاعات و پخش آنها را به توان رضایتبخش و گزارش ناقض برنامه کد تجویز تحت کابل شبکه های تلویزیونی (تنظیم) قانون 1995.

وزارت دستور داد ممنوعیت انتقال یا re-انتقال از یک رسانه و Asianet News 48 ساعت بر روی هر پلت فرم در سراسر هند با اثر از 19:30 ساعت در مارس 6 تا 19:30 ساعت 8 مارس.

در سفارشات خود را به صورت دو کانال وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون گفت: این کانال به نظر می رسد که تحت پوشش خشونت در تاریخ 25 فوریه در یک شیوه ای است که “هایلایت حمله به اماکن عبادت و جانبداری نسبت به یک جامعه خاص”.

به نقل گزارش از پوشش خود را سفارش می گوید که این گزارش می تواند “افزایش ناهماهنگی اجتماعی” در سراسر کشور که وضعیت بسیار فرار.

“کانال گزارش در دهلی خشونت به نظر می رسد گرایش به آن است که عمدا با تمرکز بر خرابکاری از کا حامیان. همچنین سوالات RSS و مدعی پلیس دهلی انفعال. کانال به نظر می رسد انتقادی نسبت به پلیس دهلی و آر اس اس” وزارت نظم در رسانه ها است.

در پاسخ به آن نشان می دهد علت توجه رسانه ها یک کانال مدیریت نگهداری می شود که اتهامات ساخته شده بودند “خودسرانه و غیر منطقی”.

در Asianet News گزارش منظور گفت که در حالی که گزارش چنین بحرانی حادثه کانال گرفته اند باید نهایت مراقبت و باید گزارش آن را در یک راه متعادل.

این کانال در پاسخ به علت اطلاع بود گفت که گزارش منتشر شده توسط آنها واقعی و هرگز در نظر گرفته شده برای حمله به ادیان و یا جوامع با کلمات و یا حرکت.

“علت مراقبت و مسئولیت است که انتظار می رود در حالی که گزارش ایسنا بر اساس حوادث. اما, آن است که کاملا روشن است که این کانال را رعایت نکرده است این برنامه کدها و نشان داده است بی مسئولیتی و نه به طور کامل مطابق به آنها” وزارت نظم در رسانه ها است.

کنگره سخنگوی Randeep Surjewala آمار در دولت گفت: “BJP دولت خواهد شد که “هیچ بحث’ در دهلی شورش! اما آنها را پایین نگه داشته و بر @asianetnewstv & @MediaOneTVLive! انقیاد, خفه کردن سرکوب است ‘سرود’ از BJP! این است ‘جدید هند’?”

محکومیت حرکت شاخص دبیر D رجا گفت: “این چیزی جز خفه کردن صدای رسانه ها. این است که فاشیسم در عمل”.

کرالا اتحادیه روزنامه نگاران شاغل (KUWJ) نامیده می شود برای اعتراض به 48 ساعته بان کی مون در Asianet و رسانه ها یکی در Jantar Mantar اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de