یک COVID مرتبط با بلیط ؟ در اینجا به همین دلیل برخی از حقوقدانان می گویند شما ممکن است بخواهید به مبارزه با آن

آیا شما معطل شدن بیش از حد طولانی روی یک نیمکت استفاده از چانه تا نوار در یک پارک عمومی یا اجرای سگ خود را خارج از دسته سه تایی و در حال حاضر سنگین بلیط برای شکستن فیزیکی فاصله قوانین ؟ برخی از وکلا می گویند شما نباید در یک عجله به پرداخت آن است و ممکن است به جای آن می خواهم به آزمون که خوب در دادگاه.

شهرداری ها در سراسر انتاریو کانادا و نوا اسکوشیا در حال توزیع بزرگ جریمه برای نقض مستند اقدامات, اما برخی از کارشناسان حقوقی در حال افزایش نگرانی ها در مورد عدم وجود قوانین روشن در اطراف چه مجاز و فعالیت گسترده تشخیص داده و به پلیس و آئین نامه افسران به تفسیر این قوانین و فقدان یک مکانیسم حل اختلاف پس از دادگاه رسیدگی به استانی تخلفات بسته است.

“اگر شما می رویم به ایجاد جدید جرائم شما نیاز به زیرساخت های در محل برای مردم برای به چالش کشیدن آنها را قبل از اینکه شما شروع به توزیع بلیط” گفت: کارا Zwibel یک وکیل با کانادا آزادی های مدنی آمریکا (CCLA).

معمولا کسی دریافت بلیط در انتاریو یا پرداخت آن و یا سیگنال قصد خود را به اختلاف آن را در ظرف 15 روز. اما استانی جرائم دادگاه تعطیل شده اند به دلیل COVID-19 شیوع و کسانی که در مهلت تعیین شده اند به حالت تعلیق درآمد. مهلت مشابه معلق شده است در کبک. بنابراین اگر شما می توانید یک بلیط در حال حاضر شما می توانید صبر کنید تا زمانی که دادگاه دفاتر بازگشایی به درخواست برای یک فرصت برای مبارزه با آن است.

“حداقل من فکر می کنم آنچه آنها نیاز به انجام است که احتمالا ضمیمه کردن چیزی به ترمینال بلیط است که باعث می شود که روشن” Zwibel گفت. “من فکر می کنم حتی شفاهی افسران باید به مردم بگویند که هیچ چیز آنها نیاز به انجام با این بلیط تا زمانی که وضعیت اضطراری است برداشته شده است.”

سند خود را تجربه

Neha Chugh یک وکیل در Cornwall, Ont., شده است به تماشای اجرای عملیات نزدیک است. او قانون شرکت ارائه نرم افزار رایگان حقوقی برای کمک به ساکنان محلی دریافت کرده اند که مستند مربوط به بلیط.

توصیه او به مردم شده اند که یکی: سند خود را تجربه و صبر کنید برای پرداخت جریمه به دلیل آن هنوز روشن نیست که چگونه این بلیط را مورد مناقشه بود.

سازمان دیده بان | اتاوا نوجوان جریمه بیش از 700 $برای بازی بسکتبال در پارک

ویلیام lumix women, 17 می گوید: او عصبی و خجالت بعد از گرفتن بلیط برای بازی بسکتبال خود را در دادگاه در اوا جیمز یادبود مرکز. 2:01

“من نمی دانم که چگونه دادگاه در حال رفتن به دریافت دفاع; این است که یک منطقه جدید از قانون منحصر به فرد است که به COVID,” او گفت:.

او نشان می دهد که زمانی که دادگاه بازگشایی: “حضور در صحبت به دادستان خود را افشا دریافت مدارک و بررسی آن را برای خودتان ببینید که اگر آن را هم راستا با حافظه خود را از روز است.”

Chugh گفت که در حالی که آن را ایده آل خواهد بود برای دریافت مشاوره از یک وکیل یا مشاور حقوقی است که ممکن است یک گزینه برای همه. اما در حالی که هدایت سیستم دادگاه می تواند تهدید آمیز از قضات دیوان عالی صلح که نظارت استانی جرائم دادگاه های آموزش دیده برای کمک به خود به نمایندگی از مردم است.

هنگامی که زمان می آید, آن را ممکن است بلیط می تواند به چالش کشیده در زیر زمینه های مختلف مانند استدلال یک مورد تخلف اتفاق افتاده است با توجه به ضرورت و یا که آن را انجام داده یا ناخواسته با عدم آگاهی از قوانین است. آن خواهد بود تا به دادگاه برای تصمیم گیری چه چیزی قابل قبول به عنوان یک دفاع. Chugh گفت: از آنجا که این قوانین در حال تست نشده مضاعف مهم است که سند همه چیز به خاطر آن است شناخته نشده که جزئیات مربوط خواهد بود و یا قابل قبول به عنوان یک دفاع.

بلیط های در حال دست هستند ولایتی جرائمی که نمی در نتیجه یک سابقه کیفری, اما جریمه متفاوت است. بیشترین جریمه صادر شده در کبک برای $1,546 در حالی که در انتاریو آن $880.

شهرداری ها در انتاریو کانادا و, Nova Scotia شده اند تهاجمی در اجرای مستند های مربوط به قوانین از طریق فروش بلیط. (اوان Mitsui/CBC)

در مقابل استانها مانند B. C. نیست, فروش بلیط, مردم ترجیح می دهند به جای استفاده از آموزش عمومی برای تشویق فیزیکی فاصله.

یک پروژه به نام پلیس این بیماری همه گیر است که پیگیری تعدادی از مستند مربوط به بلیط های در حال تحویل در سراسر کشور. با توجه به پایگاه داده خود را در مورد 3,030 بلیط صادر شده در استان کبک 910 در انتاریو و 500 در نوا اسکوشیا.

این CCLA خواسته است افرادی که دریافت کرده اند بلیط مربوط به COVID-19 اقدامات برای ارسال یک فرم آنلاین جزئیات تجربه در تلاش برای جمع آوری اطلاعات در مورد که در آن و در برابر آنها قوانین در حال اجرا در سراسر کشور است. آنها همچنین در بیانیه خود از دولت انتاریو برای روشن شدن مکانیسم حل اختلاف برای بلیط و اطلاعات بیشتر به راحتی در دسترس برای افرادی که جریمه شد.

یکی برای چانه یو پی اس

دیلن Finlay یک تورنتو وکیل کیفری, وکیل بود یکی برای به طور خلاصه با استفاده از چانه تا نوار در حالی که آهسته دویدن از طریق گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک در Etobicoke. او گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای در آن زمان گفت که چانه تا نوار بود خارج از محدوده و پارک باز بود برای مردم به پیاده روی و یا تنه زدن از طریق. Finlay می گوید که با سطوح مختلف دولت نورد جدید اورژانس سفارشات آن را دشوار است برای مردم را به نگه داشتن مسیر از قوانین آنها باید به دنبال.

“ما در حال درخواست از شهروندان برای مطلع از سه سطح با هم تداخل دارند مقررات است که هر روز در حال تغییر. آن را سخت به انجام” Finlay گفت. “اگر من یک وکیل دفاع جنایی و من ساخته شده است یک اشتباه من مطمئن هستم که دیگران در خارج وجود دارد می توانید یک اشتباه را به عنوان به خوبی.”

Finlay دریافت یک بلیط برای $880 و می گوید که او در نظر دارد برای مبارزه با آن است. او تصمیم گرفته است دقیقا چه زمینه او به استناد به آن به چالش بکشد اما یکی دفاع می تواند استدلال او با استفاده از سعی و کوشش به دلیل از جمله به دنبال نشانه ها و دیدن نیست هر.

“واقعا اطلاع رسانی به مردم آنچه را که آنها نمی خواهید آنها را به انجام, من فکر می کنم با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان fining آنها را پس از این واقعیت در واقع بهتر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de