سناتور. لامار الکساندر می گوید او را رای به تبرئه پس از رای گیری در برابر تماس شاهدان

پس از رای گیری در برابر تماس شاهدان در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه دیابت لامار الکساندر (R دنیاست.) گفت: او معتقد است تهمت خواهد بود منصرف از نوع اتهام انجام که منجر به استیضاح پرس و جو.

“پایدار یک استیضاح چیزی است که هیچ کس نباید مانند. حتی رئیس جمهور گفت که او نمی خواست که در رزومه کاری خود را, من نمی سرزنش او گفت:” ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه. الکساندر همچنین گفت او رای به تبرئه رئیس جمهور در هفته آینده.

“اگر یک تماس مانند این می شود به شما یک استیضاح, من فکر می کنم او فکر می کنم دو بار قبل از او آن را دوباره” الکساندر افزود: ارجاع تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که در آن تهمت خواسته Zelensky به “نگاه به” شرایط اطراف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی که در نشست هیئت مدیره یک شرکت گاز اوکراین است که مدت طولانی است که به فساد متهم کرد.

الکساندر است که به دنبال انتخاب مجدد در سال 2020 گفت که او امیدوار است که تهمت می تواند درک “او نباید آن را انجام داده اند.”

“امیدوارم او در این نگاه و می گویند:” خوب است که یک اشتباه بود که نباید انجام می شود که من نباید آن را انجام داده اند که راه'” الکساندر اشاره کرد و افزود مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین باید به جای تمرکز بر رشد اقتصاد ایالات متحده و دیگر تحقق وعده های انتخاباتی.

در این مصاحبه الکساندر گفت که تهمت باید اول صحبت با دادستان کل ویلیام Barr در مورد نگرانی های خود را درباره فساد در اوکراین و اینکه آیا بایدن خانواده درگیر شد.

“آنچه رئیس جمهور باید انجام می شد اگر او ناراحت بود در مورد جو بایدن و پسر خود را و آنچه آنها انجام می دهند در اوکراین, او باید به نام دادستان کل و به او گفت که” الکساندر گفت:, و اضافه کرد که “شاید [تهمت] نمی دانم” را که در مرحله.

تهمت بود استیضاح در توسط آمریکا در یک حزبی رای on Dec. 18 برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. هیچ جمهوریخواهان رای به نفع مقالات. دموکرات ها گفته اند که او مورد آزار قرار گرفته و قدرت خود را به اتهام خودداری از کمک نظامی به اوکراین در ازای تحقیقات که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و Zelensky را تکذیب کرد.

senate rejects witness
سناتور رای خود را در حرکت به اجازه می دهد شهود و شواهد اجازه داده می شود در استیضاح محاکمه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا در کنگره در واشنگتن در ژانویه. 31, 2020. حرکت شکست خورده با یک رای از 51-49. (سنا تلویزیون از طریق AP)

در طول استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی دفاع تیم استدلال کرد که این خانه با عجله استیضاح پرس و جو و به دنبال سیاسی زخم رئیس جمهور. دموکرات ها گفتند نیز تهدید به غصب تعادل قدرت بین سه قوه دولت و هشدار داد که خانه های آینده را تهدید می رئیس جمهور با استیضاح بیش از آنچه آنها به عنوان الکی ادعا می کند.

الکساندر تکرار هشدار خود در این مصاحبه گفت که دلیل اصلی که چرا او را رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من قصد دارم برای رای دادن به بزدايد. من بسیار نگران هر گونه اقدام که می تواند ما را که ایجاد دائمی استیضاح در مجلس نمایندگان هر خانه یک حزب متفاوت از رئیس جمهور. که جمع سنا” تنسی جمهوری خواه گفت.

قبل از الکساندر بازیگران خود رأی قاطع در برابر شاهدان هفته گذشته این گمان وجود دارد که او ممکن است شکستن صفوف با جمهوری خواهان در سنا است. اما تنها چند ساعت قبل از روز جمعه جلسه هر دو او و همکار متوسط سن. لیزا Murkowski (R-آلاسکا) اعلام کردند که با رای دادن در برابر تماس شاهدان در حالی که سنسور. میت رامنی (R-یوتا) و سوزان کالینز (R-مین) رأی مثبت دادند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de