توافق رهبران DOJ به دنبال بازرس کل را شهادت در FISA گزارش

رهبران جمهوری خواه در مجلس نمایندگان و سنا قضائیه کمیته تماس برای وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz به شهادت در جدید نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) گزارش حسابرسی که در بر داشت که FBI شکست خورده بود به دنبال روش های مناسب و مورد نیاز برای به دست آوردن FISA حکم.

قضایی مجلس سنا رئیس لیندزی گراهام (R-S. C.) و تشکر. جیم اردن (R-اوهایو) باید به طور جداگانه به نام برای هوروویتس شهادت پس از انتشار این یافته های اولیه خود را در حسابرسی در روز سه شنبه.

ممیزی آغاز شد و پس از هوروویتس تحقیق اف بی آی نظارت در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه یافت که وجود دارد گسترده اساسی و اشتباهات جدی در FISA برنامه های کاربردی استفاده می شود برای جاسوسی بر روی او. یافته های این گزارش صادر شده در دسامبر 2019 یافت “حداقل 17 قابل توجهی خطا و یا حذفیات در کارتر صفحه FISA برنامه های کاربردی و بسیاری از اضافی خطا در جنگل روش.”

پیگیری بررسی (pdf) تعیین می شود که ماموران اف بی آی را شکست اداره سیاست عدم پیروی از “جنگل روش” که نیاز به عوامل به تدوین اسناد برای هر واقعیت در یک FISA نرم افزار. جنگل روش اجرا شد و در سال 2001 در تلاش برای “به حداقل رساندن واقعی اشتباهی در FISA برنامه های کاربردی” نیز به اطمینان حاصل شود که این اظهارات “موشکافانه دقیق است.”

هوروویتس بررسی یک نمونه از 29 FISA برنامه پوشا یک دوره پنج ساله از هشت FBI زمینه دفاتر. از کسانی که اف بی آی می تواند کردهاید جنگل فایل ها—رکوردی که حاوی اسناد و مدارک که substantiates حقایق ادعا در یک FISA نرم افزار—برای چهار نفر از برنامه های کاربردی انتخاب شده برای بررسی. در همین حال دفتر “شناسایی خطاهای آشکار و یا ناقص پشتیبانی حقایق” در چوب فایل های دیگر 25 برنامه های کاربردی.

“[W]e بر این باورند که کمبود در اف بی آی تلاش برای حمایت واقعی اظهارات در FISA برنامه های کاربردی از طریق جنگل خود را, روش های تضعیف FBI که توانایی برای رسیدن به آن “دقیق و موشکافانه” استاندارد برای FISA برنامه های کاربردی” روز سه شنبه یادداشتی اعلام کرد.

در بیانیه ای در روز سه شنبه گراهام گفت که او در نظر دارد به درخواست هوروویتس به نظر می رسد قبل از کمیته مجلس سنا توضیح یافته های خود را در مشکلات شناسایی شده در بازرس کل حسابرسی.

در ضمن اردن رتبه بندی عضو حزب دموکرات به رهبری قضایی مجلس کمیته با ارسال نامه ای به کمیته رئیس Jerrold Nadler (D-n. y.) در تاریخ 31 مارس به اصرار او به دعوت هوروویتس به شهادت در اف بی آی FISA روند. اردن قبلا خواسته Nadler به دعوت بازرس کل به شهادت پس از دسامبر FISA گزارش اما Nadler تا کنون در برابر فشار برای انجام این کار.

“به دلیل همه گیر و جدیت FISA نرم افزار کمبود و انتظار با عبور نمود از FISA—ما تجدید درخواست ما است که شما را دعوت بازرس کل Michael Horowitz به شهادت در یک جلسه عمومی بی درنگ هنگامی که به خانه برمی گرداند به جلسه” در این نامه اعلام کرد (pdf).

اردن همچنین گفت که یافته های اولیه “اعتبار” یک نظارت بر اطلاعات خارجی قاضی دادگاه نگرانی در مورد “قابلیت اطمینان از اطلاعات موجود در برنامه های کاربردی.”

قاضی رزماری Collyer گفت: در یک سفارش در ماه دسامبر که فرکانس که در آن ماموران اف بی آی مورد آزار قرار گرفته FISA فرآیندهای در صفحه نرم افزار تماس به سوال که آیا این اطلاعات در دیگر FISA برنامه های کاربردی قابل اعتماد است (pdf).

“این کمیته باید اجازه نمی دهد که اف بی آی از قدرت فوق العاده ای به صورت الکترونیکی نظارت آمریکایی ها می شود تا به صورت اتفاقی و لاستیک مهر با نادرست و بی اساس یا غلط حمایت از اطلاعات” اردن گفت.

کنگره در حال حاضر در روند reauthorizing چندین نظارت داخلی قدرت تحت FISA که تمام شده در مارس 15. خانه زده سازش در تعدادی از اصلاح مسائل و تصویب لایحه تجدید منقضی شده مقررات. سنا قادر به رسیدن به یک توافق و به جای آن تصویب کوتاه مدت پسوند برای منقضی شده مقررات از طریق به 30 مه می دهد که سناتور زمان بیشتری برای در نظر گرفتن اصلاحات به FISA. خانه هنوز هم نیاز به تصویب کوتاه مدت پسوند.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im