Google دیدار با ویدئو کنفرانس سرویس در حال حاضر رایگان

گوگل ملاقات قبلا این سایت متعلق به مشترکین حق بیمه G مجموعه نرم افزار و ابزار برای کسب و کار آزاد می شود

منتشر شده 7:08 PM, مارس 29 سال 2020

به روز شده در 7:08 PM, مارس 29 سال 2020

تصویر از گوگل

ملاقات در دسترس خواهد بود “به همه کاربران در سراسر جهان برای فعال کردن مردم در تمام جنبه های زندگی برای برقراری ارتباط همکاری و واقعا در تماس باشید بیشتر به طور موثر از طریق همه گیر” G Suite معاون رئیس جمهور خاویر Soltaro به خبرگزاری فرانسه گفت.

گوگل تبلیغ امنیت و قابلیت اطمینان امکانات از دیدار و پایه و اساس آن در کالیفرنیا مبتنی بر اینترنت غول محاسبات ابری.

استفاده از تماس های ویدئویی و کنفرانس پرورشی است که مردم کار یاد بگیرند و معاشرت از راه دور در حالی که ماندن در خانه برای جلوگیری از coronavirus.

بسیاری از مردم تبدیل شده اند به زوم است که درهم به بنیادی مشکلات امنیتی مانند داده های نرم و آزار و اذیت توسط افرادی که تصادف جلسات در آنچه که به عنوان “Zoombombing.”

گوگل گفت: در یک پست وبلاگ است که به آن “سال سرمایه گذاری در ساخت در دیدار با امن و قابل اعتماد ویدئو کنفرانس راه حل که مورد اعتماد مدارس, دولت ها و شرکت های سراسر جهان است.”

مردم نیاز به استفاده و یا ایجاد حساب گوگل برای شرکت در جلسات که باید 60 دقیقه زمان کلاه خواهد شد که اجرا شروع و پایان ماه سپتامبر با توجه به شرکت.

گوگل گفت: دسترسی رایگان به رول از به تدریج در هفته های آینده.

برخی از شش میلیون کسب و کار و سازمان ها از بیمارستان ها و بانک ها به امکانات تولید و انبارها در حال حاضر با استفاده از G مجموعه در حال حاضر دسترسی به دیدار ویدئو کنفرانس با توجه به گوگل.

این حرکت در می آید روز پس از Facebook جدید پرده برداری خدمات چت تصویری با مجازی “اتاق” که در آن مردم می توانند در موسیقی پاپ برای دیدار دوستان.

از طریق Facebook Messenger نرم افزار کاربران قادر خواهد بود برای شروع تماس ویدیویی جلسات که به عنوان بسیاری از 50 دوستان می توانند با عضویت و معطل در زمانی که آنها آرزو می کنم حتی اگر آنها Facebook حساب. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de