گوگل راه اندازی ‘روزنامه نگاری صندوق امداد,’ زیر Facebook

گوگل می گوید آن را ‘کم هزار دلار برای کوچکترین عملیات به” پایین ده ها هزار نفر برای بزرگتر اتاق های خبر’

منتشر شده 12:47 PM, مارس 16 سال 2020

به روز شده در 12:47 PM, مارس 16 سال 2020

غول اینترنت به هیچ شکل خاص برای آن صندوق اما گفت که این امر به ارائه کمک های مالی اعم از “کم هزار دلار” برای کوچکترین عملیات به “پایین ده ها هزار نفر برای بزرگتر اتاق های خبر.”

این حرکت همراه با رسانه ها بخش رو عمیق کاهش ناشی از جهانی مصرف کننده مستند شدید رکود اقتصادی و از نو سنگر سازی در تبلیغات درآمد که بسیاری از اخبار رسانه ها بستگی دارد.

“اخبار محلی است که یک منبع حیاتی برای نگه داشتن مردم و جوامع متصل در بهترین زمان ها” اخبار گوگل معاون رئیس جمهور ریچارد Gingras در بیانیه ای گفت.

“امروز این نقش حتی بیشتر تابع در گزارش در محلی مستندات یا پناهگاه در خانه سفارشات و مدرسه و پارک تعطیلی و اطلاعات در مورد چگونه COVID-19 مؤثر است روزانه زندگی است.”

Gingras گفت: صندوق باز خواهد شد به رسانه های “تولید اصلی اخبار محلی برای جوامع در طول این زمان از بحران” با برنامه های کاربردی با توجه آوریل 29. اطلاعات بیشتر در صندوق از جمله مناطق واجد شرایط بودن در اینجا در دسترس هستند.

“در پایان این روند ما اعلام کند که دریافت کمک های مالی و چه ناشران در حال صرف پول” او گفت:.

“ما اعتقاد داریم این مهم را به انجام آنچه ما می توانیم برای کاهش فشارهای مالی در اتاق های خبر و ادامه خواهد داد تا نگاه در راه های دیگر برای کمک بیشتر به اعلام به زودی.”

نیویورک تایمز تخمین زده است که رسانه های خبری را کاهش 28,000 شغل به عنوان یک نتیجه از بحران بهداشت و درمان و پس از آن تاثیر اقتصادی.

رسانه های دیگر را furloughed روزنامه نگاران و یا اعلام کاهش پرداخت.

Facebook در آوریل 30 گفت که اهدای 100 میلیون دلار برای حمایت از سازمان های خبری در سطح جهان لطمه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این شامل 25 میلیون دلار در کمک های مالی و ramped تا هزینه تبلیغات توسط رسانه های اجتماعی ،

در ماه های اخیر Facebook و Google با تشدید تلاش ها برای کمک به, اخبار سازمان های زیر انتقاد است که تسلط خود را از تبلیغات آنلاین است و برای رسانه ها به سود حاصل از دیجیتال عملیات. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im