رفتن راه خود را جدا: بررسی رشد می کند در پیوند بین ویلیام و هری

سلام سلطنتی مراقب. این است که خود را به طور منظم دوز سلطنتی, اخبار و تحلیل های. خواندن این آنلاین است ؟ ثبت نام در اینجا به این تحویل به صندوق پستی خود را.


در بسیاری از آنها درست مانند هر دیگر عکس خانوادگی که ممکن است به اشتراک گذاشته شده در اطراف — مبارک پدر آرامش را با خود به همان اندازه خوشحال کودکان و نوجوانان.

اما این تصاویر مشخص شده است که پرنس ویلیام 38th تولد — که اتفاقا افتاد در روز پدر در این سال انجام شده گسترده تر نماد.

“این عکس ها قرار داده ویلیام نقش به عنوان یک پدر از نسل بعدی خانواده سلطنتی در جلو و مرکز” گفت: تورنتو-بر اساس سلطنتی نویسنده و مورخ کارولین هریس.

آن را بیشتر حفاری از تصویر در حال ظهور در اطراف او به عنوان شماره 2 در خط جانشینی پس از پدرش پرنس چارلز. و در آن نیز وجود دارد یکی دیگر از یادآوری از راه ویلیام زندگی در حال فاصله گرفتن از آن از برادر کوچکترش شاهزاده هری با او بود پس از نزدیک به عنوان آنها رشد می کند.

شاهزاده ویلیام شل با فرزندان خود پرنس جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی در نورفولک, انگلستان است. عکس منتشر شد خود را به علامت 38th تولد در ژوئن 21. (کاترین دوشس کمبریج از طریق AP)

که خواهر و برادر رابطه شده است تمرکز از گمانه زنی های گسترده به خصوص پس از هری ازدواج در سال 2018 است. این حدس و گمان است که تنها به احتمال زیاد به سطح شیب دار تا به عنوان یک کتاب جدید در این سرزمین می گیرند.

نبرد برادران توسط رابرت Lacey سلطنتی شرح حال که در خدمت به عنوان تاریخی مشاور برای Netflix سریال تاج و تختاست که به علت در ماه اکتبر. او در وب سایت خود Lacey گفت او شده است “شگفت زده” توسط جزئیات جدید و بینش او تحقیق “این داستان از خانواده و درگیری است.”

با توجه به کتاب را خلاصه از 18 ماه گذشته را دیده اند “ویرانگر شکست” از “یک بار نشکن پیوند” بین ویلیام و هری و “دانه های آسیب کاشته شد به عنوان پدر و مادر خود ازدواج هم پاشید.”

قطعا ویلیام و هری آغاز شده ،

“وجود دارد هیچ کس دیگری که می تواند واقعا درک آنچه که آنها تا به حال شده است از طریق … داشتن خود را از دست داده مادر, Diana, Princess of Wales, در سن جوانی و … نیز در حال رشد در کانون توجه” گفت: هریس.

پرنس چارلز و دیانا شاهزاده ولز و پسر شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری شروع یک چرخه سوار در اطراف جزیره Tresco یکی از Scilly جزایر واقع خاموش باد از جنوب نکته از بریتانیا در سال 1989. (آسوشیتد پرس)

مطمئن شوید که وجود دارد نشانه های زندگی خود را در نهایت انشعاب. هری به عنوان مثال خدمت ارتش بریتانیا در افغانستان بود و بیشتر فعال نظامی حرفه ای در حالی که ویلیام به حال کمتر داغ دکمه تجربه به عنوان یک جستجو و نجات خلبان هلی کوپتر.

زمانی که هری و همسرش, Meghan رفت و خود را در راه جداگانه ای از تلاش های خیریه آنها به طور مشترک با ویلیام و همسرش کیت به نظر می رسید به عنوان اگر آنها می تواند دست خوش پیشامد میشه بیشتر از هم جدا.

گمانه زنی رسانه ها پیشنهاد کرده است وجود دارد همچنین ممکن است شده اند اصطکاک بیش از ویلیام هشدار هری در مورد سرعت که در آن رابطه خود را توسعه یافته با Meghan.

هر آنچه که ممکن است اتفاق افتاده بین برادران آن به سختی خواهد بود اولین بار در یک رابطه بين سلطنتی خواهر و برادر در زمان به نوبه خود.

“اغلب تجربه از وارثان تاج و تخت تمایل به انشعاب از آن جوانتر سلطنتی کودکان گفت:” هریس.

بازگشت سه نسل و وجود ارتباط بين آینده ادوارد هشتم و برادر کوچکترش آینده جورج ششم. آنها نزدیک شد در حالی که جوان اما به پایان رسید تا بیشتر از راه دور به خصوص پس از ادوارد هشتم استعفا در سال 1936 و برادر کوچکترش به پایان رسید تا با تاج.

ویلیام و هری از گذشته دیده می شود در عمومی با هم در 9 مارس سال 2020 طول سالانه کشورهای مشترک المنافع در کلیسای وست مینستر در لندن است. (Phil Harris/آسوشیتد پرس)

“وجود دارد یک معامله بزرگ از فشار بین دو برادر در آن مورد خاص بود که تشدید بحران کناره گیری گفت:” هریس.

پرش به عقب به روز در حال حاضر و نیروهای دیگری نیز ممکن است در محل کار در این بررسی رابطه بین ویلیام و هری.

“وجود دارد یک حس از خانواده سلطنتی رفتن را از طریق زمان انتقال با توجه به این واقعیت است که شده است وجود دارد بسیار طولانی سلطنت [ملکه] و در برخی از نقطه وجود دارد خواهد بود یک تغییر” گفت: هریس.

یک عکس از پرنس چارلز و پرنس ویلیام گرفته شده در دسامبر 2019 صادر شده توسط کاخ کنزینگتون در 21 ژوئن به علامت هر دو ویلیام تولد و روز پدر. (کاخ کنزینگتون از طریق AP)

و با انتقال آید اضافه شده خارج از منافع او نشان می دهد.

“وجود دارد برخی از بررسی از خانواده سلطنتی در شرایط از آنچه اتفاق خواهد افتاد رفتن به جلو,” او گفت: “و قطعا وجود دارد علاقه چارلز و ویلیام و چه آنها مانند نه فقط از نظر وظایف عمومی خود را, اما از نظر پدری و نحوه ارتباط آنها با دیگر اعضای خانواده خود را.”

سلطنتی بازگشت

پرنس چارلز در دیدار کارگران که در پاسخ به کروناویروس شیوع بیماری در طول سفر به گلاسترشر بیمارستان سلطنتی در گلاستر انگلستان در ژوئن 16 سال 2020 است. (بن Birchall/استخر کرج)

ما CBC همکار رنه Filippone گزارش به تازگی از لندن در مورد چه چیزی در فروشگاه برای royals پس از چند ماه در انزوای:

آن را بازگشت به کار برای برخی از اعضای خانواده سلطنتی پس از گذراندن سه ماه گذشته در تلاش برای ماندن مربوطه آنلاین.

شاهزاده چارلز بود که برای اولین بار از دروازه با یک جسمی فاصله گرفته مراجعه به یک بیمارستان در گلاسترشر. او نشان داد به سلامت کارگران خود حس بو و طعم هنوز پس از او جنگیدند coronavirus در بهار.

ارشد دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله دوک و دوشس کمبریج ساخته شده ظاهر عمومی — شاهزاده ویلیام در یک نانوایی شوخی در مورد چگونه بسیاری از شیرینی او شده است و کیت بازدید از یک مرکز باغ.

برای ماه های خانواده سلطنتی داد و ستد شده handshakes برای هشتگهای برای ارتباط با آنها در این بیماری همه گیر. یک کارشناس رسانه های اجتماعی می گوید: این بیماری همه گیر استراتژی موفقیت آمیز بوده است.

“خانواده سلطنتی همیشه در تلاش برای دوباره اختراع خود گفت:” دیانا جوان مستقر در لندن بازاریابی مشاور.

دیانا جوان, بنیانگذار WeSocialis آژانس بازاریابی دیجیتال گفت: خانواده سلطنتی با موفقیت در آغوش رسانه های اجتماعی در طول مستند. “برای من واقعی غذای آماده است که خانواده سلطنتی در حال حاضر قادر به مدیریت شهرت آنلاین,” او گفت:. (پاسکال Leblond/CBC)

با ارسال فیلم و شرکت در تماس های تصویری, the royals اجازه دهید مردم به خانه های خود را و آن را فقط به آنچه مورد نیاز گفت: جوان, بنیانگذار WeSocialis آژانس بازاریابی دیجیتال.

“آنها می خواهند برای دیدن واقعی مردم و تحقق آنها در حال رفتن را از طریق همان چیزی که ما در حال رفتن را از طریق.”

جوان royals شده اند با استفاده از رسانه های اجتماعی با موفقیت برای سال, اما شاهزاده چارلز تنها در آغوش آن در ماه های اخیر. این “دوست” خود Instagram posts رفته از دهها هزار نفر به صدها هزار نفر. یکی انگلیسی, کاغذ مارک او “Instagram پادشاه است.”

“برای من واقعی غذای آماده است که خانواده سلطنتی در حال حاضر قادر به مدیریت شهرت آنلاین” گفت: جوان است.

سلطنتی ممکن است را انتخاب کنید به نگه داشتن برخی از چیزهایی مجازی به دلیل آن را آسان تر برای کنترل از رسانه های سنتی, او گفت:.

و این فقط یک پست-COVID تغییر نسبت به آنچه سلطنتی شرح حال اندرو مورتون پیش بینی — به خصوص برای 94 سال سن ملکه.

“وحشیانه حقیقت این است که سلطنت خود را به طور موثر در طول او گفت:” در مصاحبه اخیر خود با تلگراف.

شاهزاده ویلیام چپ می پوشد یک ماسک به عنوان او در دیدار دانشمند کریستینا Dold, راست, در طول سفر به تولید آزمایشگاهی که در آن یک واکسن علیه COVID-19 در حال توسعه در آکسفورد واکسن گروه تسهیلات در چرچیل بیمارستان در آکسفورد انگلستان در 24 ژوئن سال 2020 است. (استیو پارسونز/آسوشیتد پرس)

مورتون معتقد است که می تواند ماه ها یا سال ها قبل از او قادر خواهد بود به انجام سلطنتی درگیری در فرد است.

“COVID-19 انجام آسیب بیشتری به سلطنت از الیور کرامول. تاج عملا قرار داده چارلز در تاج و تخت” او به تلگراف گفت.

اما نه هر کس موافق است که ملکه سلطنت رسیده است.

ملکه الیزابت در مراسم یک مراسم برای گرامیداشت تولد رسمی در قلعه ویندسور در ژوئن 13 سال 2020 در ویندسور انگلستان است. (توبی ملویل/WPA استخر/گتی ایماژ)

“نیازی نیست لزوما برای شروع bandying در اطراف کلماتی مانند شاهزاده ریجنسی و کناره گیری به سادگی به این دلیل که ملکه در حال حاضر قادر به انجام برخی از چهره به چهره کار” گفت: Camilla Tominey یک سردبیر با تلگراف.

او گفت: ملکه شده است و در حال حاضر در طول بیماری همه گیر. پادشاه ساخته نادر تلویزیونی نشانی در مارس و به نظر می رسد در سال های اخیر زوم تماس با افتخار از سرپرستان هفته.

“من فکر می کنم در واقع آنها موفق به تبدیل بحران به فرصت آنها نشان داده است تا با زمان. آنها مدرن. من فکر می کنم خروجی دیجیتال خوب بوده و مورد استقبال” Tominey گفت.

$56,000 و شمارش

شاهزاده هری و مگان, Duchess of Sussex, بازگشت به انگلستان از جزیره ونکوور و بازدید کانادا خانه در لندن در ماه ژانویه به ارائه برای تشکر از مهمان نوازی و حمایت از آنها را دریافت و در طول اقامت خود در کانادا. (دانیل Leal-Olivas/عکس از آسوشیتدپرس)

هنگامی که شاهزاده هری و مگان, Duchess of Sussex, زندگی در جزیره ونکوور, سوالات متمرکز بر اینکه — و چقدر کانادا مالیات دهندگان را صرف به پوشش امنیتی خود را.

در حالی که کل لایحه ناشناخته مانده کانادا مالیات دهندگان فدراسیون رو جزئی بینش از طریق دسترسی به اطلاعات را درخواست می کند. این نشان داد که $56,384 صرف شد در وقت اضافه, سفر, وعده های غذایی, incidentals و محل اقامت از نوامبر. 18 سال 2019 به Jan. 19, 2020 تقریبا نیمه اول هری و مگان هم در کانادا.

“این نگران کننده است که تعداد بسیار بالا با توجه به) چگونه کوتاه اقامت خود شد و b) را می کند که شامل حقوق RCMP گفت:” هارون Wudrick کانادا مالیات دهندگان فدراسیون فدرال مدیر در یک مصاحبه.

همچنین اعتبار گروه اصلی نگرانی Wudrick گفت: در اطراف سلطنتی اقامت در کانادا آغاز شد که در ماه نوامبر به پایان رسید و در اواسط ماه مارس زمانی که هری و مگان چپ برای کالیفرنیا.

“گذشته از این پول است که نگرانی ما این بود که دولت حاضر به حتی اذعان این اتفاق می افتد.

“آنها به وضوح می دانست که مالیات دهندگان منابع که صرف همه, همراه, هنوز, آنها به سادگی حاضر به پاسخ به این سوال در زمانی که از آنها خواسته شد.”

در نهایت آنها رسیدگی به این مسئله و گفت: هزینه خواهد بس که هری و مگان پشت پا به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتیکه رخ داده است در پایان ماه مارس. اما در آن نقطه آن را مطرح کردند و کانادا را ترک.

در پایان کانادایی می تواند رسیدن به نتیجه گیری خود را در مورد داشتن مالیاتی دلار صرف امنیت.

“مردم در حال رفتن به دیدگاه های مختلف در مورد آنچه ارزش خوبی برای پول, اما ما باید حداقل بدانید چه مقدار است به طوری که مردم می توانند این تصمیم و قضاوت خود گفت:” Wudrick.

Royals در کانادا

شاهزاده ویلیام و کیت بحث در کانادا جشن روز در پارلمان هیل در اتاوا در تاریخ 1 ژوئیه 2011. (چارلی ریدل/آسوشیتد پرس)

هنگامی که شاهزاده ویلیام و کیت, دوشس کمبریج, فرود در کانادا در ماه ژوئن 30, 2011, آنها تازه ازدواج کرده بودند گام گذاشتن در اولین رسمی خارج از کشور سفر.

خود را نه روز متقابل ماجراجویی شامل برخی از دوستانه همسر رقابت در یک مسابقه قایق اژدها در P. E. I. کانادا روز جشن در پارلمان هیل و ملاقات با افرادی که ویران شده است آتش سوزی در اوایل همان سال در دریاچه علتا.

در طول راه آنها جلب عاشقانه جمعیت و ارائه جهان واقعی از نظر زن و شوهر در قلب سلطنت امید برای آینده.

سازمان دیده بان | رویال ناظران را در ویلیام و کیت آخرین روز در کانادا:

CBC را ایان Hanomansing recaps آخرین روز از ویلیام و کیت 2011 سفر به کانادا. 3:05

همه در همه این رفت و بیش هست. حتی در کبک که در آن وجود دارد برخی از عصبانیت در استقبال از آنها دریافت اعتراضات نسبتا خاموش.

خسروانه کردنی

“تنوع جامعه ما این است که خود را بزرگترین قدرت می دهد و ما آنقدر به جشن می گیرند.”

— پرنس چارلز در سالگرد ورود صدها نفر از مردم از کارائیب در هیئت مدیره کشتی امپراتوری Windrush. آنها دعوت شده بود برای کمک به بازسازی بریتانیا پس از جنگ جهانی دوم است.

سلطنتی می خواند

  1. کیت وعده داده است به بوته آفتابگردان در حافظه از یک پسر که در آسایشگاه مراقبت. [BBC]

  2. یک طلا 1808 سازمان دیده بان ساخته شده برای شاه جورج سوم است انتظار می رود to قرعه کشی یک میلیون پوند به عنوان بخشی از یک کار بسیار پر سود ساتبی در فروش است که همچنین شامل یک نامه عشق از Horatio Nelson, British naval commander معروف برای پیروزی در طول جنگ های ناپلئون. [نگهبان]


ثبت نام در اینجا به سلطنتی افسونگر خبرنامه زمین در صندوق پستی خود را هر جمعه دیگر.

من همیشه برای شنیدن از شما. ارسال ایده های خود را, نظرات, انتقادات و پیشنهادات و یادداشت ها به royalfascinator@cbc.ca. مشکل با عضویت در خبرنامه? لطفا اجازه دهید من می دانم در مورد هر گونه غلط املایی و اشتباهات و یا اشکالات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000gates of olympus oyna