Gobert Mitchell آماده برای دفن تبر – جاز رئیس

MOVING ON. Rudy Gobert and Donovan Mitchell put their focus back on the team’s goal. Photo by Christian Petersen/Getty Images/AFP

در حال حرکت. رودی Gobert و داناون میچل قرار داده و تمرکز خود را دوباره در این تیم هدف است. عکس کریستین پترسون/گتی ایماژ/AFP

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – یوتا جاز رئیس دنیس لیندزی گفت: پنج شنبه, مارس 5, که رودی Gobert و داناون Mitchell آماده برای دفن تبر زیر دشمنی باعث مثبت خود را آزمایش COVID-19.

Gobert و میچل دو ستون از یوتا حق رای دادن, صحبت نمی کنم به هر یک از دیگر برای حدود یک ماه پس از Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 11, تحریک تعلیق از NBA فصل است.

فرانسوی, ستاره Gobert در حال جذب گسترده انتقاد به رفتار خود در روز قبل از تست مثبت که شامل نمایشی لمس چندگانه دستگاه ضبط و میکروفن در یک نشست خبری.

Gobert بعد عذرخواهی کرد برای آنچه که او به عنوان خود را “شرم آور غیر قابل توجیه” رفتار گفت که او تا به حال گرفته نشده تهدید ویروس به طور جدی.

میچل که تست مثبت پس از Gobert بعد صحبت از یک نیاز برای افراد به “آموزش خود را” و “رفتار مسئولانه است.”

نظرات اشاره در یک شکاف عمیقی بین دو هم تیمی.

میچل پس از آن به آن اعتراف گرفته بود او را در حالی که به “سرد خاموش” پس از حادثه است.

اما Gobert و میچل آماده بودند برای حل و فصل اختلافات خود, یوتا, معاون اجرایی رئیس جمهور از بسکتبال لیندزی گفت:.

“آنها آماده برای قرار دادن این پشت سر آنها حرکت رو به جلو عمل حرفه ای” لیندسی گفت: رسانه ها در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

“ما نگاه رو به جلو به حرکت رو به جلو. آنها گفته ام قطعه خود را به هر یک از دیگر. آنها هر دو بازدید در مالکیت در سطح, در سطح مدیریت در این مربیان سطح در بازیکنان سطح با یکدیگر است.

“[میچل و Gobert] را برای خود صحبت می کنند رفتن به جلو. اما در ابتدایی ترین سطح آنها می دانند که آنها نیاز به هر یک از دیگر برای تکمیل هدف خود را از آخرین تیم در NBA.”

لیندزی در عین حال گفت: یوتا گرفته شده بود مثبت از این واقعیت است که Gobert را عفونت شده بود کشف نسبتا زود است.

“این از خواب بیدار شده من چند بار فکر کردن به آنچه ممکن است اتفاق افتاده است اگر ما به این آزمون دوباره کمی بعد و بازیکنان در حال حاضر بازی” لیندزی گفت.

“به عنوان سخت به عنوان آن را برای ما به رودی بود که برای اولین بار من فکر می کنم آن را ذخیره عفونت. نه به ملودرام اما من فکر می کنم این زندگی را نجات داد.” – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de