GMA اخبار تلویزیون می رود هوایی میان شیوع کروناویروس در PH

مانیل فیلیپین – GMA اخبار تلویزیون, شبکه های free-to-air اخبار عمومی و امور کانال را به طور موقت متوقف کردن پخش شروع پنج شنبه, مارس 19 در میان مداوم شیوع کروناویروس در فیلیپین.

GMA اخبار لنگر جسیکا سوهو اعلام کرد در طول چهار شنبه, مارس 18 نسخه از 24 ارس.

Mahalagang anunsiyo po: Sa gitna ng پیشرفته جامعه قرنطینه در ng دولت از فاجعه س ating bansa, شبیه ساز po bukas هندی po مونا sasahimpapawid ang GMA اخبار تلویزیون o ang GNTV. Manatili پنگ nakatutok dito sa GMA para sa, اخبار, به روز رسانی,” سوهو گفت.

(یک اطلاعیه مهم: در میان جامعه پیشرفته قرنطینه [در Luzon] و دولت از فاجعه در فیلیپین, شروع, فردا, GMA News TV یا GNTV را به طور موقت متوقف کردن پخش شود. لطفا ادامه تنظیم به GMA برای اخبار به روز رسانی.)

کوتاه اعلام نکرد که آیا یا نه GMA اخبار تلویزیون کارکنان پرداخت می شود در حالی که کانال خاموش است هوا.

در روز چهارشنبه سی ان ان فیلیپین متوقف رادیو و تلویزیون پس از یک coronavirus مورد تایید شد در ساختمان که در آن کانال تلویزیونی است که بر اساس اجبار آن را خاموش هوا در حالی که دفاتر ضد عفونی هستند.

رئیس جمهور رودریگو Duterte قرار می گیرد کل Luzon در مستند تا مارس 12 برای جلوگیری از گسترش بیشتر این رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که حداقل 202 نفر در فیلیپین به عنوان چهارشنبه. کل کشور است که تحت یک دولت از فاجعه.

جهانی مرگ و میر با توجه به کروناویروس در ضمن رسیده 7,873 با 3,237 از مرگ و میر در چین (به استثنای هنگ کنگ و ماکائو). تعداد موارد در سراسر جهان افزایش یافته است به 194,000 با بیش از 80,894 از عفونت در چین است. این ویروس به حداقل 150 کشور جهان است. – با گزارش از Agence France-Presse/Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im