GM جوی آنتونیو را بدست آورده شطرنج آنلاین مرد آهنین برچسب

DEDICATED. Philippine chess veteran Joey Antonio says it’s important ‘to study and be updated’ in the sport. Photo from Antonio’s Facebook account

اختصاص داده شده است. فیلیپین شطرنج جانباز جوی آنتونیو می گوید این مهم است ‘به مطالعه و به روز در این ورزش است. عکس از آنتونیو Facebook account

مانیل فیلیپین – قبل از COVID-19 گیر استاد بزرگ Rogelio “جوی” آنتونیو استفاده می شود به بازی در اطراف 100 بازی های آنلاین در روز است.

قفل کردن در خانه با هم به یدکی و تعداد زیادی از مسابقات در رفتن آنتونیو در حال حاضر بیش از 200 به طور منظم.

جای تعجب نیست که او وارد یک رکورد 160,000, بازی آنلاین, meriting او نام مورد مرد آهنین از Chess.com.

با توجه به تنها صدها نفر از این بازی شد بازی استاندارد با آبپاش فیشر تصادفی و بقیه حمله رعد اسا (3 دقیقه + افزایش) و گلوله (دقیقه 1+ افزایش) آنتونیو با استفاده از gmjoey1 خود را به عنوان پروفایل های آنلاین خود را صرف حداقل 480,000 ساعت یا تقریبا یک سال و چسب به صفحه نمایش کامپیوتر.

با توجه به 13 بار قهرمان ملی و 10-زمان شطرنج, المپیک, او صرف 12 ساعت در شطرنج روزانه, مطالعه, پیوستن و برنده بسیاری از مسابقات و توفنده در برخی از.

در مارس 12, او تنها خارجی جنرال موتورز دعوت به اوکراین شطرنج لیگ تیم نبرد و ظهور فرد قهرمان است. در همان روز او در صدر 11th موبایل Chess Club PH Libangan که در آن او همچنین حکومت 9th پا.

چهارشنبه شب آنتونیو زده در Chesstropolis عرصه ارسال 80% برنده رای از 15 بازی را به پایان برساند 5 نقطه روشن کردن نزدیک ترین تعقیب کننده اش است.

“من صرفه جویی در بردن برای COVID19 قربانیان گفت:” آنتونیو افتخار شهرستان کلپن شرقی Mindoro. “این یک مقدار کوچک اما من می خواهم برای کمک به.”

“من فکر می کنم هیچ کس نمی تواند پیش افتادن از شور و شوق من برای شطرنج گفت:” 58 ساله آنتونیو در سال 2017 دنیا ارشد شطرنج قهرمانی دونده تا در اکقوی ترم ایتالیا. “این مهم است که به مطالعه و به روز رسانی در بازی جدید.”

“در حال حاضر من رقابت نه تنها برای تبدیل شدن به سریع تر و قوی تر است اما همچنین به دیگر بازیکنان این شانس را به بازی در برابر ما (کارشناسی ارشد)” اضافه شده Antonio که صاحب 4 پیروزی بر اذعان کرد حمله رعد اسا پادشاه GM هیکارا ناکامورا از ایالات متحده است.

آنتونیو اذعان پشتیبانی در حال گسترش به بازیکنان شطرنج توسط فیلیپین ورزشی کمیسیون از طریق رئیس بوچ رامیرز و کمیسر چارلز Maxey و بخش خصوصی به, شطرنج آنلاین با استناد به شورای همکاری خلیج فارس سرزمین طلایی باشگاه شطرنج به ریاست Archimedes Miranda de Leon.

متن مبادلات را بدست طولانی شد و اگر نه به صورت فوری اطلاع می دهد. یکی دیگر از مسابقات آنلاین است که در مورد برای شروع است.

مرد آهنین است بیشتر بازی ها به بازی. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de