GM شتاب ‘پروژه V’ به ساخت هواکش در ایندیانا

دیترویت—General Motors Co. و تجهیزات پزشکی و ساز Ventec در حال سرعت بخشیدن به تلاش های تحت مشارکت با نام کد “پروژه V” به ساخت هواکش در یک کارخانه GM در Kokomo Indiana برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس.

جنرال موتورز روز دوشنبه گفت که کار در آن ایندیانا گیاهی که باعث می شود کوچک قطعات الکترونیکی اتومبیل بخشی از تلاش برای گسترش ونتیلاتور تولید. منابع گفت: GM-Ventec پروژه شناخته شده داخلی به عنوان “پروژه V.”

به عنوان بخشی از تلاش برای افزایش یک خروجی از Ventec GM چیده شده برای تامین 95 درصد از قطعات مورد نیاز برای ساخت دستگاه تنفس مصنوعی است و به دنبال منبع باقی مانده 37 قطعات لازم با توجه به یک ایمیل به تامین کنندگان از Shilpan امین جنرال موتورز است معاون رئیس جمهور از جهانی خرید.

هدف از این سرمایه گذاری است که برای ساخت تا 200,000 هواکش گفت: افراد آشنا با برنامه ای که خواسته نمی شود شناخته شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خودروسازان آمریکا GM Ford Motor Co., و تسلا, Inc. داده شده بود چراغ سبز برای تولید هواکش و سایر اقلام مورد نیاز در طول CCP شیوع ویروس همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 شیوع. هنوز روشن نیست که چه تهمت به معنای توسط شرکت “داده شده پیش بروید.”

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

“Ventec زندگی و سیستم های جنرال موتورز مشغول به کار در سراسر ساعت به پیاده سازی برنامه ای برای ساخت بیشتر مراقبت ويژه پنکه” جنرال موتورز سخنگوی دن فلورس گفت: در یک ایمیل در روز دوشنبه. “با GM حمایت Ventec در حال حاضر برنامه ریزی صورت تصاعدی بالاتر ونتیلاتور تولید به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

“به عنوان بخشی از این تلاش های جنرال موتورز است که به بررسی امکان سنجی برای ساخت هواکش برای Ventec در یک GM تسهیلات در Kokomo Indiana,” او اضافه شده است.

Epoch Times Photo
کارمند همیلتون پزشکی AG آزمون ونتیلاتور در یک کارخانه در دمت/Ems, سویس در 18 مارس سال 2020 است. (ایسنا/Arnd Wiegmann/فایل عکس)

اولین بخش نیاز به تحویل داده می شود با تامین کنندگان به GM آوریل 6, منابع گفت. تامین کننده تولید می تواند شروع “در آینده 2-3 هفته” امین گفت: در ایمیل خود. معلوم نیست زمانی که جنرال موتورز ممکن است شروع تولید.

خلاق فوم پارسیان در Fenton, میشیگان یکی از خودرو تامین کنندگان پیوستن به این تلاش اگر چه آن را در حال حاضر یک بخش در خدمت بخش بهداشت و درمان.

که متعلق به بخش خصوصی شرکت شروع به ساخت فوم قطعات هواکش’ تصفیه هوا سیستم این هفته مدیر عامل شرکت Phil Fioravante گفت. “ما در حال حاضر ظرفیت نصب شده بنابراین ما فقط repurposing آن و استفاده از آن برای این منظور است.”

در مینیاپولیس خودرو تامین کننده دو شهر ریخته گری می میرند شرکت که تا به حال امضا قرارداد برای تامین Ventec حدود نه ماه پیش به سرعت amped تا برنامه های خود را مدیر عامل شرکت Todd Olson گفت. کارمند متعلق به شرکت آلومینیوم و منیزیم قطعات ونتیلاتور با کمپرسور و مسکن.

در حال حاضر دو شهر تبدیل شده است قطعات آن را ساخت به مرگ کست برای بالاتر حجم تولید به عنوان حجم هدف از ساخت قطعات 150 هواکش یک ماه به عنوان بسیاری از 20,000 او گفت:.

چنین تبدیل به طور معمول گرفته اند 12 هفته برای تکمیل اولسون گفت: اما در حال انجام است و در یک هفته به عنوان کارمند کار تقریبا بدون توقف. علاوه بر این دو شهر و رقبای های مالکیت فکری به سرعت روند. “خوشبختانه ما تا به حال یک پرش خوب در این” اولسون گفت.

روز جمعه جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستمهای گفت: آنها teaming تا برای افزایش Ventec تولید به شدت مورد نیاز هواکش. در آن زمان جنرال موتورز اجرایی مری بارا گفت: خودروساز خواهد کشف راه های دیگر برای کمک به فراتر از کمک به Ventec مقیاس تولید.

فورد کاهش یافته است به نظر تلاش های خود را, اما تولید کنندگان گفت: No. 2 خودروساز آمریکا است که بخشی از نیروی کار ماسک صورت.

روز یکشنبه فیات کرایسلر خودرو, NV (FCA) مدیر عامل مایک مانلی گفت: کارکنان در یک ایمیل که ایتالیایی-آمریکایی خودروساز شروع می شود تبدیل به یکی از آن چین گیاهان را به صورت ماسک در هفته های آینده و در نهایت بیش از 1 میلیون ماسک در ماه است.

هفته گذشته رویترز گزارش داد که FCA و فراری مشغول به کار بودند با هم برای کمک به تقویت دستگاه تنفس مصنوعی تولید در ایتالیا.

روز یکشنبه مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت در توییتر که این خودروساز برقی کار میکنه هواکش که “باید در عرض چند روز.” او اضافه کرد که او انتظار می رود تسلا به حدود 1200 به توزیع این هفته است.

مشک گفت: روز قبل از آن او تا به حال یک بحث مهندسی با Medtronic PLC در مورد هواکش.

او همچنین گفت: تسلا همچنین در حال کار بر روی گرفتن انواع دیگر از تجهیزات حفاظت فردی و گفت: بیمارستان این شرکت ارسال ماسک و لوازم.

توسط بن Klayman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de