بورس های جهانی رنج می برند یکی دیگر از تار و مار به عنوان coronavirus متجاوزین

TRADING. People walk in front of the New York Stock Exchange on March 17, 2020. File photo by Spencer Platt/Getty Images/AFP

تجارت. مردم راه رفتن در مقابل بازار بورس نیویورک در 17 مارس سال 2020 است. فایل photo by Spencer Platt/گتی ایماژ/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – جهانی سهام را تجربه کرده یکی دیگر از تار و مار در روز چهارشنبه 1 آوریل به عنوان انسانی و اقتصادی تلفات از coronavirus در ادامه به ظهور و دولت تعطیل فعالیت سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

بازار سهام سود در هفته گذشته موجب بحث در میان برخی از سرمایه گذاران که در بازار ممکن است به تنظیم ناگهانی تعلیق بسیاری از فعالیت های اقتصادی که غرب در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

اما هیچ راهی برای sugarcoat جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدور اواخر سهشنبه, مارس 31 که ایالات متحده در صورت “بسیار دردناک دو هفته” به عنوان کارشناسان بهداشت گفت: ما تعداد مرگ می تواند به 240,000 مردم است.

در این بیانیه که یک تغییر عمده در تن از رئیس جمهور ایالات متحده که به عنوان طولانی خطر ابتلا به این ویروس و به تازگی به عنوان یک هفته پیش مورد بحث بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با عید پاک در مارس 12.

“امریکا همچنان به راه انداختن جنگ تمام به شکست ویروس این وحشتناک ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از بازارها بسته در طول روزانه خود را در کاخ سفید جلسه.

خبر بد ادامه داد: به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش خود ادامه داد و فلوریدا – یکی از آخرین کشورهای بزرگ هنوز هم تا حد زیادی عملیاتی – رهبری به 30 روز اقامت-در-خانه سیاست زیر منظور از فرماندار.

داو فرو نزدیک به 1000 امتیاز یا 4.4 درصدی در پایان روز در 20,943.51.

“بسیاری از سرمایه گذاران شروع به شک V شکل بهبود اقتصادی که هفته گذشته خشمگین تجمع اشاره کرد و امروز بسیاری از آنها به رهبری برای خروجی در همان زمان منجر به قتل عام ترین ویروس حساس بخش” گوریل معاملات استراتژیست کن برمن گفت: در یک توجه داشته باشید.

بازارهای سهام اروپا نیز کاهش یافت و با فرانکفورت و پاریس همه را حدود 4 درصد.

تمایلات سرمایه گذار در اروپا نیز بود زدم با ضعیف تولید داده های نظر سنجی و همچنین gloomier چشم انداز از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران در مورد ویروس خود را.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است که در مورد اخیر “سریع تشدید” و گسترش جهانی جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

“تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر در هفته گذشته…. در چند روز آینده ما را در رسیدن به یک میلیون مورد تأیید و 50,000 مرگ” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

ایتالیا روز چهارشنبه تمدید آن لحاظ اقتصادی فلج کننده مستند تا مارس 13 برای کمک به جلوگیری از عفونت کروناویروس که ادعا کرده اند 13,115 زندگی می کند.

در نیویورک آمریکا کانون فرماندار اندرو کومو گفت: افسران پلیس به “تهاجمی تر” در اجرای اجتماعی فاصله روز چهارشنبه به عنوان او بزرگ بسته سیب زمین های بازی و در دادگاه های بسکتبال. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de