بورس های جهانی ثابت پس از سقوط در, ویروس, سقوط نفت

پکن: سهام جهانی بهبود بازارهای سهام در روز سه شنبه از رکورد محیط کاهش می یابد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او از کنگره برای کاهش مالیات و دیگر اقدامات برای کاهش درد از گسترش شیوع کروناویروس.

در وال استریت رنج می برد که بزرگترین آن یک روز افت 2008 بحران جهانی در روز دوشنبه آتی به صورت معیار S&P 500 شاخص برداشت 3.9% و قرارداد به صورت میانگین صنعتی داو جونز رز 3.8%.

دوشنبه جهانی فروش منعکس زنگ بیش از آسیب اقتصادی از کروناویروس که ظهور در چین در ماه دسامبر.

ضد بیماری کنترل است که تعطیل کارخانه های چینی در حال گسترش به عنوان ایالات متحده و کشورهای اروپایی نزدیک به مدارس, لغو رویدادهای عمومی و تحمیل سفر کنترل.

نصب و زیان و یک پرواز توسط سرمایه گذاران به پناهگاه امن از اوراق قرضه سوخت هشدارهای جهانی اقتصاد که در حال حاضر نشانه هایی از خنک کننده ممکن است رهبری به رکود اقتصادی است.

کاهش در ایالات متحده قیمت سهام آنقدر تیز است که این باعث وال استریت اولین توقف معاملات در بیش از دو دهه.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن نظر است که او به دنبال برای کمک به کارگران به عنوان اثر موج دار شدن از شیوع و گسترش به برخی از سرمایه گذاران بهانه ای برای از سرگیری خرید.

قیمت نفت سقوط 25 درصد در روز دوشنبه پس از روسیه حاضر به عقب تولید در پاسخ به ویروس-افسرده تقاضا است. عربستان سعودی نشانه های آن را به سطح شیب دار تا خروجی خود را.

در معاملات ارز, دلار افزایش به 104.28 ین ژاپن از 102.37 اواخر دوشنبه. یورو تضعیف شد و به $1.1369 از $1.1439.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de