جهانی coronavirus خلاصه امروز صبح

یکی یکی بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال گزارش موارد جدید کروناویروس. دولت ها و پزشکان در خط مقدم در حال تقلا برای راه حل ها و زندگی روزمره در سراسر جهان است که اختلال در یک شیوه ای است که دیده شده است در زمان های اخیر.

گسترش ویروس است که با داشتن یک تاثیر در سراسر جهان است. در اینجا خلاصه ای از برخی از آخرین تحولات:

به دنبال اتصالات

از کالیفرنیا به ایتالیا, فرانسه, آلمان, اسپانیا و فراتر از آن موارد بیشتری ظاهر شوند که در آن منبع ویروس باقی می ماند یک رمز و راز است. افرادی که نیست در معرض از طریق مسافرت و یا تماس با کسی که قبلا آلوده در حال تست مثبت است. مقامات بهداشتی در تمام این مکان ها در حال کار سخت برای پیدا کردن منبع اصلی عفونت با استفاده از آنچه به نام تماس با ردیابی یا پیدا کردن تمام مردم آخرین بيماران در تماس با. در بسیار از تلفن همراه جهان است که به طور فزاینده ای دشوار است.

بازارهای شیرجه رفتن عمیق تر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دلیلی برای نگرانی به عنوان سهام چهار بیشتر بر نگرانی در مورد ویروس های جهانی گسترش یافته است. و نه تنها تهمت: همه دستاوردهای ساخته شده در این سال شده است از بین برود-و بیشتر. هیچ منطقه ای مصون است. در وال استریت پنجشنبه شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 در هر سقوط 4.4%. بریتانیا شاخص FTSE 100 تضعیف 3.5 درصد و ژاپن Nikkei به پایان رسید 2 درصد پایین تر است. آن را بسیار بهتر در وال استریت که در آن هر دو میانگین صنعتی داو جونز و گسترده تر S&P 500 شاخص در حال پایین. جهانی و همه گیر است که منجر به موانع و محدودیت های بالقوه به طور جدی مختل کردن اقتصاد جهانی از طریق تخلیه اعتماد به نفس و به تاخیر انداختن فعالیت است. یک مطلب طولانی وحشت در بازار سهام می تواند تداوم رکود _ و این خبر بد در انتخابات سال است.

دور ماندن زائران خارجی

عربستان سعودی در پاسخ به این ترس با ممنوعیت خارجی و زائران از مراجعه به قرآن مقدسترین زیارتگاه. که تغییر چهره این سال مراسم حج به مکه و مدینه و اخلال در برنامه ریزی برای میلیون ها نفر از مؤمنان از سراسر جهان که به پادشاهی برای هم دعا کنیم. این تصمیم نشان میدهد که چگونه زمان این وضعیت در سراسر منطقه خلیج فارس و گسترده تر در خاورمیانه به عنوان یک کل تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از افزایش مرگ و میر و عفونت در ایران. ایران در حال حاضر دیده می شود بیشتر ویروس مرگ از هر جا به جز چین که در آن برای اولین بار پدید آمده در پایان 2019.

ژاپن, پرش, مدرسه

ژاپن هم به طور فزاینده ای نگران و تصمیم پنج شنبه است که مطمئن شوید که به آن 12.8 میلیون دانش آموزان مخفیانه جشن. نخست وزیر ژاپن می گوید او می خواهد همه ابتدایی مدارس سراسر کشور بسته باقی می ماند تا زمانی که تعطیلات بهار در اواخر ماه مارس است. ژاپن در حال حاضر بیش از 900 موارد از جمله صدها نفر از قرنطینه کشتی کروز. فرانسه و آلمان و موناکو و کشورهای دیگر در نزدیکی ایتالیا در حال گفتن پدر و مادر به نگه داشتن کودکان خود را از مدرسه به خانه اگر آنها شده است در هر نقطه در نزدیکی رشد تعدادی از مناطق در سراسر جهان آمار شیوع ویروس. یک دلیل برای این مدرسه هشدارها: نگرانی رو به رشد در مورد افزایش تعداد untraceable موارد ویروس.

تست افزایش سختی سوالات

آمریکا مقامات بهداشت در حال مقابله با پرسش های دشوار در مورد تست برای رهگیری ویروس. این پرسش ها نه فقط در مورد زمانی که و چه به آزمون برای بیماری اما چگونه مطمئن شوید که کار کیت های آزمایش به آزمایشگاه که به آنها نیاز دارید. همه این مسائل ظاهرا در آمد به بازی در درمان زن در کالیفرنیا مورد مقامات می گویند ممکن است اولین جامعه-گسترش نمونه از این بیماری در ایالات متحده است. پس از این مورد گزارش شد مقامات گسترش معیارهای خود را برای چه کسانی باید تست شده و گام خود را برای افزایش تست.

مورمون تعویق انداختن تنظیم رویدادها

کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران می گوید یک کنفرانس بزرگ برای اعضای کلیسا هنوز در مارس اما دلسرد افراد خارج از کشور را از سفر به این رویداد در ایالت یوتا است. بیش از نیمی از ایمان 16 میلیون نفر زندگی می کنند در خارج از ایالات متحده و کنفرانس جذب نزدیک به 100,000 نفر است. ایمان است و نیز به تعویق انداختن یک کلید جلسه از بالای آن رهبران جهانی که قرار بود به اتفاق قبل از این کنفرانس است. رهبری جلسه ای که در آن دین از سیاست های مورد بحث در پشت درهای بسته موکول شده است برای ماه اکتبر است.

Beefing تا مرز

آلمان است که فکر کردن به آینده. به عطف به ماسبق پیگیری کردن هر کسی که ممکن است در معرض تماس با فرد آلوده دولت آلمان معرفی فرودگاه فرود کارت برای ورود مسافران از کشورهای در سخت ترین ضربه ویروس. روش های شروع شده با چین اما گسترش یافته است که شامل کره جنوبی, ایران, ژاپن و ایتالیا. در جای دیگر مقامات در حال تلاش برای نگه داشتن این ویروس به دور است. پاکستان متوقف پرواز به و از همسایه ایران. اسلواکی و چک کردن اتومبیل های آینده از اتریش و همه در پرواز به این فرودگاه است. قبرس دارای یک مشکل خاص: جزیره مدیترانه ای ملت قومی تقسیم شده در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در جنوب و یک خود اعلام کرد قبرسی دولت در شمال. مقامات در جنوب در حال استقرار پلیس و مقامات بهداشت در خط.

چین در حال رشد اعتماد به نفس

در حال حاضر وجود دارد که بیشتر موارد گزارش خارج از چین از داخل مقامات چینی مشتاق به ریختن ویروس ننگ و سوال در مورد آن زود هنگام دست زدن به این بیماری همه گیر. رئیس جمهور چین روز پنجشنبه گفت: “ما باید اعتماد به نفس و توانایی و یقین به پیروزی در این جنگ در برابر این بیماری همه گیر.” و مشهور چینی بیماری تنفسی متخصص زونگ اتباع پیش بینی کرد چین شیوع باید “اساسا تحت کنترل” تا پایان ماه آوریل است. او اعتبار قوی اقدامات انجام شده توسط دولت و کارگران پزشکی برای کمک به جلوگیری از گسترش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im