جهانی coronavirus تعداد عبور 3,50,000 که می گوید Covid19 همه گیر شتاب

ژنو: جدید کروناویروس همه گیر است که به وضوح “شتاب” سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه هشدار داد اما گفت که هنوز هم ممکن است به “تغییر مسیر” از وقوع.

اظهارات آمد که تعداد مرگ و میر افزایش یافت و گذشته از 15000 با بیش از 3,50,000 افراد آلوده در سراسر جهان با توجه به شمارش شده توسط AFP از منابع رسمی.

“این بیماری همه گیر است که شتاب” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus خبرنگاران گفت: در یک مجازی اخبار جلسه.

او گفت: در آن زمان 67 روز از آغاز شیوع این بیماری در چین در اواخر ماه دسامبر برای این ویروس آلوده اول 100 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

در مقايسه با آن زمان 11 روز برای دومین 100,000 موارد و فقط چهار روز برای سومین 100,000 موارد, او گفت:.

تعداد موارد اعتقاد بر این است که به نمایندگی از تنها کسری از تعداد واقعی از عفونت با بسیاری از کشورها تنها از تست اکثر موارد شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“ما درمانده تماشاگران. ما می توانیم تغییر مسیر از این بیماری همه گیر” Tedros گفت.

به نام او برای یک مخلوط رویکرد که او را تشبیه به یک مسابقه فوتبال پس از او و FIFA رئیس جیانی رده مربیان به طور مشترک راه اندازی یک کمپین با هدف گسترش پیام چگونه به محافظت در برابر عفونت “به پا زدن کردن coronavirus.”

“شما نمی توانید برنده شدن در یک بازی فوتبال فقط دفاع. شما باید برای حمله به, خوب,” او گفت:.

“درخواست مردم برای ماندن در خانه و فیزیکی دیگر فاصله اقدامات مهم در راه کاهش گسترش ویروس و خرید زمان, اما آنها اقدامات دفاعی است که نمی خواهد به ما کمک کند را به نفع خود” او هشدار داد.

“برای برنده شدن ما نیاز به حمله ویروس ها با استفاده از تهاجمی و هدفمند تاکتیک” او گفت: تکرار یک تماس برای “تست هر مورد مشکوک به جداسازی و مراقبت از هر مورد تایید شده و ردیابی و quarantining هر تماس نزدیک.”

امید کاذب?

اما این که رئیس اذعان کرد که تعدادی از کشورها در تلاش بودند به اقدامات تهاجمی با توجه به کمبود منابع و دسترسی به آزمون.

Tedros ستایش انرژی بزرگ بودن را به تحقیق و توسعه برای پیدا کردن واکسن و داروهای برای درمان COVID-19.

اما او گفت که “در حال حاضر هیچ درمان ثابت شده است که به طور موثر در برابر COVID-19” و هشدار داد در برابر استفاده از مواد مخدر نیست و ثابت شده است به کار در برابر این بیماری است.

“با استفاده از تست داروهای بدون حق شواهد می تواند افزایش امید کاذب و حتی انجام بیش از آسیب خوب است و باعث کمبود داروهای ضروری مورد نیاز برای درمان بیماری های دیگر,” او گفت:.

در میان چیزهای دیگر کشورها به دنبال استفاده از داروهای ضد مالاریا به عنوان یک درمان جدید کروناویروس.

شناسایی coronavirus موارد باید در صدر 350,000 در سراسر جهان از این بیماری همه گیر را شکست اواخر سال گذشته با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش در 1700 به وقت تهران در روز دوشنبه وارد شده از آمار و ارقام رسمی.

حداقل 350,142 عفونت از جمله 15,873 مرگ و میر شناسایی شده اند در سراسر جهان عمدتا در چین که 81,093 موارد و ایتالیا با 63,927.

آمار رسمی به احتمال زیاد تنها منعکس کننده یک کسری از تعداد واقعی از عفونت به عنوان بسیاری از کشورها تنها تست موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im