جهانی دستگیری تماس صادر شده برای دیپلمات های ایالات متحده خواست برای UK car crash

SEEKING JUSTICE. In this file photo taken on October 9, 2019, Charlotte Charles (2R) and Tim Dunn, (2L), parents of teenage motorcyclist Harry Dunn who was killed in a collision with a car, leave after a meeting with Britain's Foreign Secretary and First Secretary of State Dominic Raab at the Foreign and Commonwealth Office in central London on October 9, 2019. File photo by Daniel Leal-Olivas/AFP

به دنبال عدالت است. در این فایل عکس گرفته شده در اکتبر 9, 2019, شارلوت چارلز (2R) و تیم دان (2L) پدر و مادر از نوجوان موتورسوار هری دان که شد کشته در برخورد با یک ماشین ترک پس از دیدار با وزیر خارجه و وزیر امور خارجه Dominic Raab در امور خارجه و مشترک المنافع در مرکز لندن در اکتبر 9, 2019. فایل عکس از Daniel Leal-Olivas/AFP

LONDON, United Kingdom – اینترپل صادر کرده است قرمز توجه کنید به صورت موقت بازداشت یک دیپلمات و همسر متهم بیش از یک تصادف ماشین در بریتانیا که به کشته شدن یک نوجوان خانواده اش گفته است.

هری دان, 19, درگذشت, در مرداد سال گذشته هنگامی که موتور سیکلت خود را از برخورد با یک ماشین رانندگی در طرف اشتباه از جاده در نزدیکی یک پایگاه نیروی هوایی در Croughton مرکزی انگلستان استفاده شده توسط ارتش ایالات متحده به عنوان یک مرکز ارتباطات.

ماشین رانده شد آن Sacoolas که پس از بازگشت به ایالات متحده با وجود تحقیقات پلیس که او را دیدم با متهم باعث مرگ خطرناک رانندگی.

Sacoolas, 42, که, شوهر, شد, یک مقام اطلاعاتی و خودش گزارش شده است که یک CIA است پس ادعا کرد که او تا به حال دیپلماتیک مصونیت از تعقیب.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo را رد کرده است بریتانیا به استرداد درخواست و تیره و تار دو کشور به طور معمول روابط نزدیک.

Radd Seiger سخنگوی دونن خانواده گفت: اواخر روز دوشنبه 11 مه در توییتر: “من می توانم تایید می کنند که اینترپل را منتشر قرمز توجه در رابطه با #AnneSacoolas.

“نیروهای پلیس در سراسر جهان درخواست شده او را بیابید و بازداشت موقت او با نظر به استرداد او به انگلستان,” او اضافه شده است.

پلیس بریتانیا صادر شده درخواست اینترپل که او بود دستگیر و اگر او تلاش می کند به ترک ایالات متحده با توجه به نهایی استرداد.

‘نگران سابقه’

قرمز متوجه نشده است حکم بازداشت بین المللی است, اما صادر شده برای کسانی که می خواستم برای محاکمه و یا صدور حکم است.

دونن مادر شارلوت گفت: ITV را خوب صبح بریتانیا نشان می دهد در پنج شنبه, مارس 12 که این خبر به او “اعتماد به نفس است که…مقامات انگلستان به وضوح در همان صفحه به عنوان ما.

“این بسیار عاطفی بعد از ظهر دیروز. ما واقعا انتظار آن است. بسیاری از اشک.

“رفعت است که همیشه در زندگی ما نباید به رفتن را از طریق این” او اضافه شده است.

دونن پدر و مادر بازدید کاخ سفید در ماه اکتبر برای دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنها گفتند: او گرم و مهمان نواز اما انتقاد کاخ سفید را به تلاش برای مهندس یک ضربه محکم و ناگهانی جلسه با Sacoolas که در یک اتاق درب بعدی با عکاسان.

وزارت امور خارجه ایالات متحده تایید کرد آن را رد کرده بود درخواست کرد و گفت Sacoolas تا به حال ایمنی از جنایی قضایی در طول اقامت در انگلستان.

“اگر ایالات متحده به کمک مالی بریتانیا به استرداد درخواست آن را ارائه نیایش از مصونیت دیپلماتیک عملی بطلان و خواهد مجموعه ای فوق العاده نگران سابقه” این در بیانیه ای گفت.

مورد بوده است سردرد سیاسی برای نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان او تلاش می کند به امن و آمریکا پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام سقوط یک “حادثه وحشتناک” گفت: آن رایج بود برای آمریکایی ها در بریتانیا به مشکل رانندگی در سمت چپ جاده. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید