به من داده های واقعی نه جعلی: KT راما رائو

حیدرآباد: پس از ثبت نام یک thumping برنده شدن در به تازگی به این نتیجه رسیدند شهری بدن سنجی TRS به نظر می رسد بشود به راه اندازی یک دستور کار برای بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) نظر سنجی نمی میله میله در هر زمان به زودی.

مدیریت شهری و توسعه شهری (ارشد و UD) وزیر K. T. راما رائو برگزار شد یک سری از جلسات با GHMC مقامات بلافاصله پس از انتخابات و از آنها خواست به او ارائه “داده های واقعی و نه اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با این مرکز برای رسیدن به رتبه بندی بهتر در Swachh Survekshan و یا به نفع خود جوایز دیگر” است که بیشتر از زمان ثابت می شود جعلی در سطح زمین است.

در اخیر جلسه بررسی زمانی که یک منطقهای کمیساریای سعی در ارائه یک گزارش جعلی در تعداد توالت های عمومی در منطقه خود آقای راما رائو بلافاصله او را به وظیفه درخواست GHMC رسمی “به ارائه داده های جعلی است که می تواند مفید باشد تنها به رسیدن به رتبه بندی بهتر در swachh نظرسنجی.”

وزیر و حتی گفت که “فورا پیاده روی به بیرون از جلسه به اثبات اعداد اشتباه” این ادعا که وجود دارد هیچ توالت امکانات ارائه شده در بنزین تختخواب و یا هر یک از مراکز به عنوان مدعی در GHMC گزارش.

منابع حاضر در جلسه گفت که آقای رائو شده است نگه داشتن یک چک در هر مدنی موضوع حق از کیفیت جاده ها پناهگاه های اتوبوس, اتوبوس, خلیج شهری ریه فضاهای پياده در مکان عمومی, توالت, مدل, بازار, مدرن, قبر متری که به سختی می تواند هر گونه پیشرفت پس از چهار سال پس از پایان GHMC انتخابات در سال 2016.

اتفاقا به عنوان بسیاری از چهار IAS افسران منتقل شدند از این شهر بلافاصله پس از دو بررسی در جلسات برگزار شده در Serilingampally و سکوندربد مناطق. این آمد در میان گمانه زنی های که دولت منصوب جوان شهری مبتنی بر IAS افسران که خارج از موسسه ملی فناوری-واراناگل (NIT-W) و دانشگاه فنی جواهر لعل نهرو حیدرآباد (JNTUH) برای اطمینان از پیشرفت کار می کند.

منابع بسیار قرار داده شده در TRS و GHMC گفت که دولت در حال حاضر در اردوی یک دستور کار برای شرکت در نظر سنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de