توله شیکاگو و سان Francisco Giants در حال هل دادن به جلو با پرداخت افزایش جزئی بازیکنان لیگ برتر در این فصل روز پس از لیگ اصلی بیس بال موظف حقوق و دستمزد برجستگی ابتدا در 2021.

توله مدیر کل Jed هویر و بیس بال غول اجرایی Farhan زیدی تایید دستمزد افزایش سه شنبه.

MLB اطلاع تیم در روز جمعه که آن را می توان افزایش حداقل حقوق به صورت جزئی leaguers در سال 2021 با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. آن را افزایش می دهد اعم از 38 درصد به 72 درصد بسته به سطح معنی بازیکنان را از درآمد بین $4,800 در rookie توپ به 14000 دلار در سه گانه-A.

Hoyer گفت: توله پرداخت برجستگی اثر را در این فصل خواهد شد و آینه کسانی که ساخته شده توسط Blue Jays در سال 2019 که تورنتو شد اولین بار, باشگاه, برای افزایش پرداخت با دادن همه جزئی leaguers 50% افزایش می دهد. Hoyer گفت: ایده این بود که تحت فشار قرار دادند توسط Ricketts خانواده که صاحب حق رای دادن.

“بدیهی است که آنها به عنوان خوانده شده بود در مورد تمام تیم ها صحبت کردن در مورد تغییر آن” هویر گفت. “آنها در مورد Blue Jays و آنها مانند” ما نیاز به انجام این کار است.’ ما با قرار دادن فوق العاده ای تاکید بر توسعه بازیکن. ما با قرار دادن فوق العاده ای تاکید ما minor league استعداد و Ricketts خانواده خیلی مصمم است که ما آنها را به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی.

“به طوری که حرکت ما در حال رفتن به و ما مفتخر به انجام آن است. من واقعا خوشحال هستم و افتخار می کنم که آنها می خواستند به انجام آن است و آنها فقط مرتب کردن بر اساس از زمان آن را به عنوان نوع مالکیت پروژه که بزرگ است.”

تبلیغات

توله’ موجب شد برای اولین بار گزارش شیکاگو تریبون و غول’ افزایش گزارش شده توسط سان فرانسیسکو کرونیکل.

با توجه به تاریخچه غول’ پرداخت برجستگی خواهد شد کمی تهاجمی تر از MLB موظف حداقل با سه گانه-بازیکنان درآمد $15,000 برای پنج ماه فصل است.

با مقایسه این لیگ حداقل $563,500 این سال و بالای بازیکنان را بیش از 30 میلیون دلار در سال است.

یک گروه از جزئی leaguers واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر تیم های لیگ در ماه فوریه 2014 ادعا خود را ناچیز حقوق نقض حداقل دستمزد ، در حالی که این پرونده هنوز به دادگاه کنگره با تصویب قانون در سال 2018 سلب جزئی بازیکنان لیگ برتر از تحت حمایت دولت فدرال حداقل دستمزد ،

سان فرانسیسکو که در حال حاضر شهرت در میان جزئی leaguers به عنوان نسبتا بازیکن پسند پس از از بین بردن محل باشگاه وانجمن حق عضویت و ارائه مواد غذایی مغذی نیز به بازیکنان یک دست با مسکن. Rookie-توپ کوتاه فصل و طبقه پایین یک بازیکن ارائه خواهد شد مسکن رایگان. کلاس پیشرفته بازیکنان قرار داده خواهد شد با خانواده های میزبان و دو و سه گانه-بازیکنان داده خواهد شد و 500 دلار کمک هزینه مسکن در هر ماه.

زیدی وارد فصل دوم خود را به عنوان رئیس جمهور از عملیات بیس بال با غول گفت: باشگاه را به بازخورد از بازیکنان و می توانید تنظیمات بیشتری در 2021.

تبلیغات

“واقعا وجود دارد برخی از حرکت در پشت آن قبل از من آمد به سازمان اما فقط از نظر شخصی من بسیار هیجان زده هستم که ما قادر به انجام آن است.” “من فکر می کنم که آن را تا حد زیادی خوب برای این سازمان است. من فکر می کنم آن را درست انجام دهید و ما به نوعی به دنبال به جلو به داشتن آن را در محل.”

“این کیفیت موضوع زندگی,” او اضافه شده است. “این یک راحتی موضوع است. آن زمان مسئله و فقط به گرفتن یک حس بهتر از تمام آن چیزی است که ما در ادامه به بررسی.”

MLB را موظف می برد به عنوان لیگ در حال مذاکره با انجمن ملی حرفه ای بیس بال لیگ های بدن حاکم از افراد زیر سن قانونی به جای بیس بال حرفه ای و توافق است که منقضی می شود پس از سال 2020 فصل است. MLB پیشنهاد برش 42 از 160 مورد نیاز وابسته به تیم در طول این مذاکرات یک طرح انتقاد با شهر های کوچک طرفداران و سیاستمداران در سطح محلی و ملی.

MLB نیز به دنبال کمک جزئی از تیم های لیگ برتر در پرداخت حقوق و تسهیلات برای ارتقاء در این مذاکرات است.

___

AP ورزشی نویسنده گرگ Beacham در اسکاتسدیل, آریزونا کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de