HOTSHOTS. Young league stars Giannis Antetokounmpo (right) and Zion Williamson embrace after clashing for the first time this season. Photo from Milwaukee Bucks

HOTSHOTS. جوان لیگ ستارگان Giannis Antetokounmpo (راست) و صهیون ویلیامسون در آغوش پس از برخورد برای اولین بار در این فصل است. عکس از Milwaukee Bucks

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – حاکم NBA Most Valuable Player Giannis Antetokounmpo گل 34 امتیاز و برداشت 17 ریباند منجر به لیگ پیشرو Milwaukee Bucks در طول New Orleans Pelicans, 120-108 در روز سه شنبه, فوریه 4 (چهار شنبه, فوریه 5).

Antetokounmpo ضربه 12-از-17 از طبقه و 9-از-13 رایگان می اندازد در حالی که با اضافه کردن 6 کمک یک سرقت و مسدود شات به دیگران خود را بهبود NBA-بهترین ضبط برای 43-7 با تشکر از 42-24 به ثمر رساند لبه در سه ماهه 3.

“من تا به حال یک بازی خوب, اما من می تواند بهتر” Antetokounmpo گفت. “بسته شدن سه ماهه 3, ما نمی انجام یک کار خوب. ما رو درهم و برهم است.”

یونانی ستاره هنوز هم احساس سوزش از دست دادن به تورنتو در سال گذشته کنفرانس شرق نهایی و عدم بلند کردن دیگران به خود NBA نهایی از سال 1974 3 سال پس از میلواکی برنده آن تنها به عنوان.

به همین دلیل تعقیب NBA یک فصل بهترین رکورد 73-9 طلایی توسط دولت است نه دیگران’ هدف عمده.

“این خواهد بود خوب اگر ما برنده 70 بازی. همه که کار سخت در حال رفتن به پرداخت” Antetokounmpo گفت. “این می شود حتی بهتر است اگر ما بهتر از هر بازی و بازی برای قهرمانی.”

براندون Ingram led میزبان پلیکان با 32 امتیاز 19-rookie ستاره صهیون ویلیامسون بود 20 امتیاز با وجود 5 از 19 تیر از کف با 7 ریباند و 5 پاس گل.

“من خوشحال هستم او را برای رفتن به خارج وجود دارد و کمک به تیم خود را برنده” Antetokounmpo گفت. “این خوب بازی کردن در برابر او. آن را به یک دوئل برای بسیاری از سال است.”

NBA به ثمر رساند رهبر جیمز هاردن در تعقیب یک سوم متوالی NBA به ثمر رساند تاج ریخت و در 40 امتیاز گذشت 12 کمک و برداشت 9 ریباند به قدرت Houston Rockets بیش بازدید از شارلوت 125-110.

سخت می تواند مطابقت سوم-طولانی ترین اجرا از به ثمر رساند عنوان در تاریخ NBA پشت تنها رکورد 7 فصل در یک ردیف به ثمر رساند تاج برنده توسط Michael Jordan و Wilt Chamberlain.

صربی مرکز نیکولا Jokic در ضمن به ثمر رساند 29 امتیاز برداشت 13 ریباند و گذشت 9 کمک به جرقه دنور ناگتس بیش بازدید پورتلند 127-99. Damian Lillard منجر تریل بلیزرز با 21 امتیاز.

– Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de