ختافه صعود به 3 محل در اسپانیا با پیروزی 2-0 در بیلبائو

بارسلونا اسپانیا (AP) — ختافه برنده 2-0 در اتلتیک بیلبائو به افزایش به مقام سوم در لیگ اسپانیا در روز یکشنبه.

Damián سوارز را باز کرد به ثمر رساند برای ختافه در 36 دقیقه زمانی که حق را نشان داد مهارت های جلو با همکاری دو عبور سریع ترکیبات با هم تیمی های قبل از دریبل با آخرین مدافع و به ثمر رساند.

مهاجم Jaime ماتا دو برابر سرب پنج دقیقه پس از حاصل کار دو تیم با تبدیل مجازات پس از یک هندبال در جعبه بیلبائو مدافع Íñigo Lekue.

Ibai گومز آمار میره برای بیلبائو در دقیقه اما فرصتی نادر در یک بازی توسط بازدیدکنندگان دشوار دفاع که در زمان بیلبائو در خارج از مسابقه آن در San Mamés ورزشگاه.

مربی جثه Bordalás در نظر گرفته شده است یکی از مربیان در اسپانیا پس از روشن متوسط ختافه به یکی از رقابتی ترین طرف در لیگ با وجود فقدان آن فرد استعداد. ختافه تقریبا واجد شرایط برای لیگ قهرمانان فصل گذشته و آن را در مبارزه دوباره این کمپین. این برنده سه در یک ردیف و شش نفر از آخرین آن هشت مسابقات لیگ برتر.

“ما باید یک مفهوم راه ما می خواهیم به بازی فوتبال و ما باقی می ماند وفادار به آن را بدون توجه به جایی که ما بازی” سوارز گفت. “این نتیجه از کار سخت و انگیزه است.”

تبلیغات

ختافه نقل مکان کرد و یک نقطه بالاتر از سویا قبل از آن میزبان Alavés بعد.

سایر نتایج

لگانیس جایگزین Óscar رودریگز به ثمر رساند از یک ضربه آزاد در زمان توقف به ربودن یک 2-1 پیروزی بر رئال سوسیداد و حرکت باشگاه نزدیک تر برای فرار از منطقه سقوط.

رئال بتیس جلب 1-1 در ایبر.

بارسلونا میزبان لوانته بعد نیاز به پیروزی نزدیک به شش نقطه فاصله با رهبر رئال مادرید.

___

بیشتر AP فوتبال https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de