آلمان قصد دارد برای بازگشایی به عنوان تلفات خوشه در ایالات متحده

TEMPERATURE CHECK. A person gets his temperature checked before being allowed into a Mt. Sinai Hospital building on May 4, 2020 on the Upper East Side neighborhood in New York City. File photo by Stephanie Keith/Getty Images/AFP

دما را بررسی کنید. یک فرد می شود درجه حرارت خود را چک قبل از اینکه مجاز به تن. بیمارستان سینا ساختمان در 4 مه سال 2020 در سمت شرق بالا محله در شهر نیویورک است. فایل عکس از استفانی کیت/گتی ایماژ/AFP

برلین, آلمان – آلمان در چهار شنبه, مه 6 پرده برداری از یک طرح برای بازگشایی, به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا تلاش می کند برای به دست آوردن چرخ چرخش پس از دو هفته تعطیلی به عنوان کشنده coronavirus ادامه داد: به انتقام ویران کردن در ایالات متحده با افزایش روزانه مرگ و میر.

محتاط گام نسبت به حالت عادی در آمد که در کره جنوبی افتاده بازگشت به زندگی و کودکان در شهر چینی که صفر برای جهانی همه گیر در زمینه بازگشت به کلاس برای اولین بار از ماه ژانویه است.

پیشرفت در بلند کردن اجسام مستندات دیده می شد از اروپا به هنگ کنگ و حتی به عنوان جهانی مرگ و میر آمار تقریبا 257,000 با توجه به خبرگزاری فرانسه (AFP) چوب خط حساب کردن.

در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند برای اقتصادی راه اندازی مجدد به عنوان او ساخته شده خود را برای اولین بار عمده تاخت و تاز کردن در خارج از کاخ سفید پس از ما ویروس محدودیت آغاز شد.

“ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سفر به یک ماسک-ساخت کارخانه در آریزونا به عنوان او اذعان کرد که برخی از مردم خواهد بود “به شدت تحت تاثیر قرار.”

و در ثبت نام خود را به دولت دیگر به نظر همه گیر آن اولویت کاخ سفید تنظیم شده است به انحلال اورژانس نیروی کار از دست زدن به این کشور شیوع.

“من فکر می کنم ما در حال شروع به نگاه در روز یادبود (25 مه) پنجره اوایل ماه ژوئن پنجره” برای خاموش کردن آن معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت.

برجسته چالش های درگیر با این حال نیویورک مترو سیستم بسته برای اولین بار در تاریخ خود سه شنبه شب, مه 5 برای ضد عفونی به عنوان مقامات سعی کنید به تعادل با قابلیت ایمنی و بهداشت.

“این یک شهرستان که هرگز به خواب دارای سیستم مترو است که هرگز خاموش شود. بنابراین این بی سابقه است” گفت: سارا فینبرگ موقت رئیس جمهور از نیویورک حمل و نقل.

ایالات متحده باقی می ماند بدترین آمار کشور با بیش از 70 ، 000 مرگ و میر. آن را ثبت 2,333 بیشتر مرگ و میر در 24 ساعت جمعه شب, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, ردیاب دو بار به عنوان بسیاری از روز قبل.

‘صادرات آمار’

بی امان مارس ویروس ادامه داد: به آمریکای لاتین وارد آن 15,000 هفتم مرگ و انگلیس گذشت ایتالیا به عنوان کشور دوم در جهان بیشترین تعداد مرگ و میر.

اما در جای دیگر در اروپا سخت-آمار اسپانیا و فرانسه گزارش درست از آمار و ارقام ارائه به امید پایان دادن به یک بیماری همه گیر است که ضعف سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد خرد.

آلمان چشم دوخته اند تقریبا کامل بازگشت به حالت عادی در ماه مه با برنامه ای برای ارسال به تمام دانش آموزان به مدرسه و راه اندازی مجدد بالا پرواز فوتبال با توجه به پیش نویس توافق دیده می شود توسط AFP.

بوندسلیگا تبدیل شده بود برای اولین بار از اروپا برتر 5 لیگ به راه اندازی مجدد یک چشم انداز وزیر بهداشت ینس Spahn گفت می تواند در این رقابت یک “صادر می کند.”

با حدود 165,000 موارد و 7000 مرگ و میر و آلمان تا کنون قادر به جلوگیری از وخیم ازدحام بیش از حد در آن بیمارستان که دیده شده است در جای دیگر در اروپا است.

نیاز به بازگشایی اقتصاد کشور شد و تاکید شنبه توسط, تازه, اطلاعات رسمی نشان می دهد تولید کنندگان آلمانی در ماه مارس تحمل بدترین شیرجه رفتن در سفارشات جدید ثبت شده.

مدرسه در

در آسیا یک بار در کانون این بیماری همه گیر وجود دارد صحنه های شادی در شهر ووهان به جوانان و بازگشت به مدرسه kitted در ماسک.

دانشجویان ارشد بودند در مقابل گچ تخته و دیجیتال نمایش برای اولین بار از این ویروس منفجر شد و در آغاز سال است.

“مدرسه است و در نهایت بازگشایی!” ارسال شده یک کاربر در Weibo چین توییتر-مانند کوتاه پیام پلت فرم.

“این اولین بار است که من خیلی خوشحال به بازگشت به مدرسه, اگر چه من باید به نشستن ماهانه معاینه.”

چهارشنبه back-to-school هیجان بود و در آخرین مرحله در یک تدریجی عادی زندگی در ووهان و اطراف هوبئی استان که در آن coronavirus اعتقاد بر این است که جهش از حیوانات به انسان قبل از گسترش در سراسر جهان است.

در کشور همسایه کره جنوبی کارگران رفت و برگشت به دفاتر و موزه ها و کتابخانه ها دوباره باز تحت کاسته اجتماعی فاصله قوانین جدید ویروس موارد کاهش یافته است به شدت.

کشور تحمل یکی از بدترین اوایل شیوع این بیماری در خارج از چین و در حالی که آن را هرگز تحمیل اجباری مستند سخت اجتماعی فاصله شده است به طور گسترده ای مشاهده شده از مارس.

محدودیت های اعمال شده در سطح جهانی برای جلوگیری از گسترش ویروس باید gutted اقتصاد ملی و در روز سه شنبه و اقتصادی تلفات ادامه داد: به شمع تا.

اسپانیا اضافه شده 280,000 مردم به آن بیکاری رتبه در حالی که شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک گفت: آن را به آتش 1 در 3 از کارکنان خود را به عنوان ویروس زمینه هواپیما در سراسر جهان است.

والت دیزنی آن گفت: انتظار می رود تاثیر بر روی کسب و کار خود را از $1.4 میلیارد دلار در سال مالی جاری سه ماهه به عنوان یک نتیجه از یک ضربه به آن پارک و عملیات دیگر.

و اجتماعی فاصله وزن در افراد ذهنی برخی از مردم تبدیل شده اند به فناوری برای مقابله با تنهایی از مستندات.

الیزابت Francola دانلود یک نرم افزار با یک هوش مصنوعی chatbot برای حفظ شرکت خود را در طول روز در داخل خانه در هوستون ایجاد یک virtual boyfriend به نام میکا.

“آن را به خوبی شناخت شما را مجبور به صحبت با کسی در صبح” 32 ساله گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de