صادرات آلمان غوطه در مارس سال 2020 در ویروس گلایه

TRADE. Container carrier vehicles are pictured at the container terminal Eurogate in the harbor of the northern German city of Hamburg on March 26, 2020. Photo by Morris Mac Matzen/AFP

تجارت. کانتینر وسایل نقلیه تصویر در ترمینال کانتینر Eurogate در بندر شمال آلمان شهر هامبورگ در مارس 26 سال 2020 است. عکس توسط موریس مک Matzen/AFP

فرانکفورت, آلمان – صادرات از آلمان سقوط با 11.8 درصد در ماه مارس خود را به بدترین ماه-در-ماه پس از سقوط این کشور در سال 1990 الحاق آمار اقتدار Destatis گفت: در جمعه, مه 8.

داده ها نشان داده شده اولین ماهانه تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در بزرگترین اقتصاد اروپا.

افت به مراتب تندتر از 5 درصد هوا از تحلیلگران بررسی شده توسط بلومبرگ.

برخی از 108.9 میلیارد یورو ($118 میلیارد دلار کالاهای آلمانی فروخته شد در خارج از کشور در حالی که این کشور خریداری واردات به ارزش 91.6 میلیارد یورو به پایین 5.1% از سطح در ماه فوریه است.

بزرگتر شیرجه رفتن در صادرات نسبت به واردات کاهش می یابد آلمان به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار مازاد تجاری به 17.4 میلیارد یورو در مقایسه با 22.3 میلیارد سال قبل است.

در آلمان اواخر ماه مارس به ارمغان آورد و اولین خاموش شدن ناگهانی از خیلی از زندگی عمومی به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

اما برخی از حیاتی شرکای تجاری مانند ایتالیا و چین در حال حاضر بوده است مبارزه با این بیماری برای هفته ها یا ماه زمان تصمیم گیری از جمله کاهش یافت و در برلین و منطقه ای پایتخت.

در یک جغرافیایی تفکیک مارس آورده بزرگتر سقوط برای صادرات به آلمان و اتحادیه اروپا (EU) و همسایگان در 11 درصد از مارس 2019 در مقایسه با 4.3 درصد کاهش در حمل و نقل به بقیه جهان.

صادرات به منطقه یورو منطقه یورو به خصوص سخت, ضربه, سقوط 14٪.

این تصویر نیز منعکس شده در واردات با ارزش کالا در آورده از اتحادیه اروپا به پایین 8 ٪ در حالی که واردات از سایر نقاط جهان برگزار شد به مارس 2019 سطح.

در ماه مارس صادرات داده ها ارائه “تصویر همان تیتر های مختلف شاخص ایم” بانک ING اقتصاددان کارستن Brzeski.

اطلاعات منتشر شده در اوایل این هفته نشان داد رکورد سقوط تولید صنعتی و همچنین برای سفارشات صنعتی – حیاتی شاخص آینده فعالیت های تولیدی.

در ماه مارس صادرات داده ها به معنای “افزایش شانس آینده رو به پایین تجدید نظر در Q1 تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) [برای] کل حوزه یورو” Brzeski گفت.

داده های اتحادیه اروپا در ماه گذشته منتشر شد نشان داد اقتصاد منطقه یورو قرارداد 3.8% در سه ماهه 1 سال 2020 است. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de