گرجستان بازداشت 2 برای عکسبرداری مرگ غیر مسلح سیاه

GUNS. A file photograph showing guns on display at a press conference announcing the bust of a gun trafficking ring in New York. Photo by Andrew Gombert/EPA

اسلحه. یک فایل عکس نشان دادن اسلحه بر روی صفحه نمایش در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام مجسمه نیم تنه از یک اسلحه قاچاق حلقه در نیویورک است. عکس اندرو Gombert/EPA

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – پلیس در پنج شنبه, مه 7, بازداشت دو مرد سفید برای عکسبرداری مرگ یک غیر مسلح سیاه هل دهنده در گرجستان که به قتل دستگیر شد و در یک ویدیو که رفت ویروسی جرقه عظیم ایرانیان ،

Ahmaud Arbery, 25 کشته شد در تاریخ 23 فوریه به عنوان او در یک روز آفتابی در محله مسکونی در شهر نیوبرانزویک.

اما این مورد به دست آورد ملی معروفیت این هفته با انتشار یک 28-دوم تلفن همراه تصویری که اسیر تیراندازی.

“گرگوری & Travis McMichael دستگیر شده اند برای قتل Ahmaud Arbery” در گرجستان اداره تحقیقات توییتی. (بخوانید: خشونت اسلحه – به روز رسانی)

دو نفر به اتهام قتل و تشدید حمله, با توجه به بیانیه ای که به وب سایت اداره. آنها رزرو شده اند به Glynn زندان شهرستان است.

در این فیلم Arbery دیده می شود در حال اجرا پایین خیابان های مسکونی و نزدیک شدن به یک وانت سفید رنگ است که متوقف شده است و در خط راست با یک مرد ایستاده در پشت.

به عنوان Arbery تلاش برای به دست آوردن در اطراف وسیله نقلیه او مواجه است توسط یک مرد دوم با برگزاری یک تفنگ ساچمهای. یک درگیری رخ به عنوان Arbery و این مرد مبارزه و مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته و سپس یک بار دیگر چند ثانیه بعد.

دو مرد سفید شناسایی شدند و پلیس تراویس McMichael, 34, و پدرش گرگوری McMichael, 64, که هر دو زنده در نیوبرانزویک.

با توجه به گزارش پلیس گرگوری McMichael گفت ماموران او فکر Arbery بود مشکوک در یک سری از منطقه منازل به قصد سرقت و روز از تیراندازی در حالی که ایستاده در حیاط جلویی خود او تا به حال دیده می شود جوان سیاه “تخلیه الاغ” پایین خیابان.

McMichael گفت: او رفت و داخل خود .357 Magnum در حالی که پسر خود را برداشت یک تفنگ ساچمهای و آنها رفت و به دنبال Arbery. هنگامی که آنها در نهایت با او و تراویس McMichael کردم از کامیون با تفنگ ساچمهای Arbery شروع به “خشونت حمله” او پدر گفت: با توجه به گزارش پلیس.

پدر گفت: او را دیدم پسرش شلیک Arbery دو بار و Arbery سقوط به زمین است.

پس از این فیلم رفت و ویروسی گرجستان دادستان منطقه گفت: یک هیئت منصفه خواهد بود تشکیل برای دیدن اگر وجود دارد زمینه را برای شارژ کردن پدر و پسر.

گرجستان فرماندار برایان کمپ را بازتوییت کرد اداره تحقیقات بازداشت اعلام و اضافه کرد که “تحقیقات همچنان ادامه” و همچنین خواسته است که شهروندان در تماس با راهنمایی.

او همچنین با تمجید از دفتر tweeting: “من این را تحسین @GBI_GA مدیر ویک رینولدز و عوامل خود را برای اقدام سریع. عدالت در خدمت خواهد شد.”

در سراسر کشور, چهره های سیاسی مشهور و مردم در رسانه های اجتماعی ابراز خشم و به نام این دو نفر می شود تحت پیگرد قانونی قرار.

“ویدیو روشن است: Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد. قلب من می رود به خانواده اش که شایسته عدالت و استحقاق آن را در حال حاضر” حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن توییتی شنبه شب.

Arbery “به قتل رسید توسط دو مرد سفید در دوربین و دیدن نشده اند دستگیر شده اند. بیا مردم” بازیگر Zoe Kravitz گفت: در یک Instagram پست قبل از دستگیری. آن را به اشتراک گذاشته بود چهره هایی به عنوان Billie Eilish و کایلی Jenner.

برخی از جلب تشابه بین این مورد و این تیراندازی به مرگ یکی دیگر از جوان غیر مسلح سیاه Trayvon مارتین توسط یک محله گارد در فلوریدا در سال 2012.

“ما به معنای واقعی کلمه شکار روزمره/هر وقت ما پا در خارج از راحتی از خانه ما!” بسکتبال بزرگ LeBron James گفت: در Instagram. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de